Cześć 😎

Tutaj można się przywitać
XARDES
Posty: 2
Rejestracja: 2023-09-25, 17:12

Cześć 😎

Post autor: XARDES »

Cześć,jestem z okolic Lwówka chce kupić wiatrówkę PCP i trenować w jakiejś zgranej ekipie. Karabinek jaki mam na oku to Kral Puncher Jumbo Dazzle jeśli ktoś mógłby wyrazić opinię byłbym wdzięczny. Jak dołączyć do waszego klubu oraz czy są związane z tym jakieś opłaty? Jak często i gdzie się spotykacie? Dzięki za odpowiedzi i do zobaczenia czym prędzej 😎
Awatar użytkownika
mazgier
Moderator
Posty: 1908
Rejestracja: 2013-03-02, 04:02
Lokalizacja: Poznań

Re: Cześć 😎

Post autor: mazgier »

XARDES pisze: 2023-09-25, 17:19Cześć,jestem z okolic Lwówka chce kupić wiatrówkę PCP i trenować w jakiejś zgranej ekipie.
Cześć i chyba dobrze trafiłeś ;-)
XARDES pisze: 2023-09-25, 17:19Karabinek jaki mam na oku to Kral Puncher Jumbo Dazzle jeśli ktoś mógłby wyrazić opinię byłbym wdzięczny.
Jeśli miałoby się skończyć tym, że zaczniesz się bawić w to co bawimy się my (HFT/FT) to niekoniecznie dobry wybór. Jeśli po prostu chciałbyś sobie rekreacyjnie pykać (co w niczym się nie kłóci w kwestii wspólnego z nami strzelania) to... też da się chyba znaleźć sprzęty ciekawsze. Moja (i chyba nie tylko moja) rada: wstrzymaj się na razie z zakupem, wpadnij w weekend do Poznania (zobacz na forum, pod: "Spotkania weekendowe" jak się umawiamy - wejście na nasza miejscówkę wymaga obecności kogoś z ekipy WSST) pomacasz sprzęty na miejscu, pogadasz z ludźmi, którzy o wiatrówkach to i owo wiedzą, dowiesz się rzeczy ciekawych :mrgreen:
XARDES pisze: 2023-09-25, 17:19Jak dołączyć do waszego klubu oraz czy są związane z tym jakieś opłaty? Jak często i gdzie się spotykacie?
Patrz: powyżej :-)
Steyr HP & TX HC
Awatar użytkownika
slawol75
Członek zarządu
Posty: 844
Rejestracja: 2015-07-29, 10:54
Lokalizacja: Pamiątkowo
Kontakt:

Re: Cześć 😎

Post autor: slawol75 »

Witaj.
Marcin wszystko dokładnie opisał. Zapraszamy:)
zawsze środkiem krzyża :)
XARDES
Posty: 2
Rejestracja: 2023-09-25, 17:12

Re: Cześć 😎

Post autor: XARDES »

A to szkoda że jednak ten Jumbo Dazzle się nie nadaje, bo strasznie mi się podoba
Awatar użytkownika
mazgier
Moderator
Posty: 1908
Rejestracja: 2013-03-02, 04:02
Lokalizacja: Poznań

Re: Cześć 😎

Post autor: mazgier »

XARDES pisze: 2023-09-25, 18:44A to szkoda że jednak ten Jumbo Dazzle się nie nadaje, bo strasznie mi się podoba
I stąd właśnie sugestia, żebyś przed zakupem spotkał się z kimś, kto ma już niejakie doświadczenie (w tym także w nieudanych zakupach :-P) i bezkosztowo pozyskał nieco wiedzy ;-) Uwierz, że większość z nas przechodziła ciągoty zakupowe związane z WYGLĄDEM sprzętu. Z doświadczeniem przychodzi też wiedza, że wygląd to miły, ale tylko dodatek do... nieco ważniejszych aspektów :mrgreen:
Steyr HP & TX HC
Awatar użytkownika
WuDe
Posty: 2306
Rejestracja: 2013-03-02, 09:27
Lokalizacja: Poznań

Re: Cześć 😎

Post autor: WuDe »

Część wpadnij w weekend na spotkanie dowiesz się wielu ciekawych rzeczy.
Uwaga:
WuDe jest dobry na wszystko
LG i LG i Dejski
Renata
Posty: 105
Rejestracja: 2021-11-04, 21:05

Re: Cześć 😎

Post autor: Renata »

Cześć, zapraszamy serdecznie...a co do wyboru wiatrówki to NAPRAWDĘ posłuchaj moich kolegów bo znają się na tym 🙂
ODPOWIEDZ