Liga WSST 2016 - Zawody 8/10 - 04.09.2016

lysy
Członek zarządu
Posty: 606
Rejestracja: 2015-12-19, 15:06
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski

Post autor: lysy »

Panowie przepraszam, że pytam ale czy 4 wrześnią odbędą się zawody czy są odwołane, wyjeżdżam na kilka dni i nie wiem jak będzie z netem więc musiałbym troszkę wcześniej się ogarnąć z małym treningiem.
Awatar użytkownika
esmar
Posty: 1571
Rejestracja: 2013-03-11, 18:50
Lokalizacja: Poznań

Post autor: esmar »

Nie wiem czy znajdą się chętni do organizacji, uczestnictwa no i czy teren na Forcie będzie dostępny.
TX200 HC_Burris Timberline
Awatar użytkownika
Grossus
Moderator
Posty: 3150
Rejestracja: 2013-03-01, 22:49
Lokalizacja: Zalasewo

Post autor: Grossus »

Ktoś chętny do zorganizowania zawodów?
Bo ja myślałem, że "Miś" to film fabularny, a to jest dokument.
Adamo
Posty: 37
Rejestracja: 2016-06-19, 22:54
Lokalizacja: Luboń, Poznań

Post autor: Adamo »

Jeśli tor będzie rozstawiany w niedzielę rano to chętnie pomogę. W sobotę wstępnie też planowałem być na forcie. Nie będę miał zbyt wiele czasu, ale postaram się również pomóc.
Awatar użytkownika
Grossus
Moderator
Posty: 3150
Rejestracja: 2013-03-01, 22:49
Lokalizacja: Zalasewo

Post autor: Grossus »

Czyli na razie 1.
Bo ja myślałem, że "Miś" to film fabularny, a to jest dokument.
Awatar użytkownika
WuDe
Posty: 2301
Rejestracja: 2013-03-02, 09:27
Lokalizacja: Poznań

Post autor: WuDe »

W niedziele od rana moge być nawet bardzo od rana chyba że :shock: i klapa hehehe było by zabawnie najwieksza grupa w Polsce poddała się.
Może tak trzeba :?:
Trzeba zrobić nowy wątek a nie tu gdybać
Uwaga:
WuDe jest dobry na wszystko
LG i LG i Dejski
Awatar użytkownika
pilot68
Posty: 434
Rejestracja: 2014-08-06, 19:26
Lokalizacja: Konin

Post autor: pilot68 »

Ja jestem gotów sobota i niedziela.
Steyr + vortex viper
lysy
Członek zarządu
Posty: 606
Rejestracja: 2015-12-19, 15:06
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski

Post autor: lysy »

Ja też mogę być w niedziele rano na ustawianiu i jeśli tylko pozwolicie to chętnie zajmę się kuchnią i przygotowaniem posiłku regeneracyjnego po zawodach łącznie z potrzebnymi zakupami dzień wcześniej. Tyle, że tym razem kupie normalną wodę mineralną a nie nasz regionalny przysmak w formie solonej :mrgreen:
Awatar użytkownika
Grossus
Moderator
Posty: 3150
Rejestracja: 2013-03-01, 22:49
Lokalizacja: Zalasewo

Liga WSST 2016 - Zawody 8/10 - 04.09.2016

Post autor: Grossus »

Posty wydzielone z poprzedniego wątku ligi.

No to 4 chętnych...
Ostatnio zmieniony 2016-08-30, 07:31 przez Grossus, łącznie zmieniany 1 raz.
Bo ja myślałem, że "Miś" to film fabularny, a to jest dokument.
Awatar użytkownika
Shadow
Posty: 49
Rejestracja: 2016-03-07, 08:32
Lokalizacja: Borówiec

Post autor: Shadow »

Będę w sobotę lub niedzielę zależnie od decyzji kiedy układamy tor. Będę z dwójką moich chłopaków. Mam nadzieję że " wujek Mazgier " jak to mówi mój 9-letni Olek, da się namówić na ustawianie. Brata w sobotę nie będzie. Wraca dopiero wieczorem z wakacji.
Walther LG210 + Hawke Varmint SF 6-24x44
Awatar użytkownika
slawol75
Członek zarządu
Posty: 836
Rejestracja: 2015-07-29, 10:54
Lokalizacja: Pamiątkowo
Kontakt:

Post autor: slawol75 »

Mogę być w sobotę lub niedzielę (w zależności od ustaleń)
zawsze środkiem krzyża :)
Awatar użytkownika
mazgier
Moderator
Posty: 1907
Rejestracja: 2013-03-02, 04:02
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mazgier »

Przepraszam ale ja się na jakiś (sam nie wiem jaki) czas wymiksowuję z organizowania/udziału w organizacji czegokolwiek. Skończyła mi się motywacja...
Steyr HP & TX HC
Awatar użytkownika
Grossus
Moderator
Posty: 3150
Rejestracja: 2013-03-01, 22:49
Lokalizacja: Zalasewo

Post autor: Grossus »

Jeśli chcecie organizować zawody na forcie to najpierw trzeba dogadać się z zarządcą fortu. Mogę podać nr tel. i e-mail na PW.
Bo ja myślałem, że "Miś" to film fabularny, a to jest dokument.
Awatar użytkownika
Shadow
Posty: 49
Rejestracja: 2016-03-07, 08:32
Lokalizacja: Borówiec

Post autor: Shadow »

Wielka szkoda Marcin. Po części Cię rozumiem. Też brałem udział w paru przedsięwzięciach typu non profit i za każdym razem była w nich wąska grupka tych samych ludzi którym się chciało zrobić coś razem, cieszyć się własnym towarzystwem przy organizacji tego czy tamtego. Poczucie że zdecydowana większość woli przyjść na gotowe a czasem i narzekać na pewno nie dodaje organizatorom skrzydeł. Ale cóż, sama frajda z robienia czegoś dla siebie też jest ważna. Mam nadzieję że jeszcze przemyślisz sprawę. Jeśli zrezygnujesz, to temat zawodów tych i kolejnych pewnie upadnie, bo na ustawianiu ( od marca kiedy zacząłem z Wami strzelać byłem z bratem oprócz dwóch na wszystkich ustawianiach i zwijaniach ) towarzystwo, poza Tobą, się miesza. Raz jak pamiętamy kolega Hydro ustawił nota bene całkiem fajny tor ale po frekwencji pomocników było widać, że mocny jest głównie w ... klawiaturze. Żeby dla kogoś chciało się poświęcać czas musisz go lubić lub co najmniej szanować. Jest też takie pojęcie jak pokora. Widać tych elementów koledze Krzysztofowi zabrakło. Motywacją niech będzie dla Ciebie frekwencja na zawodach ( ostatnio ze względu na wakacje trochę co prawda zdechło ) i oraz powszechna opinia że układasz super tory. No dość wazeliny :-) Przemyśl dobrze sprawę. Do zobaczenia na ustawianiu.
Walther LG210 + Hawke Varmint SF 6-24x44
Awatar użytkownika
esmar
Posty: 1571
Rejestracja: 2013-03-11, 18:50
Lokalizacja: Poznań

Post autor: esmar »

Faktycznie - posmarowałeś :-)
Shadow pisze:Żeby dla kogoś chciało się poświęcać czas musisz go lubić lub co najmniej szanować
Nie przesadzasz? Nie sądzę, żeby Jakub i Kamil poświęcili swój czas Krzychowi, raczej zrobili to z innych pobudek i szacun dla nich, ja na miejscu tej trójki poszedłbym wówczas na lody.

Marylka, zapytasz Marcina o dostępność fortu w niedzielę?
TX200 HC_Burris Timberline
ODPOWIEDZ