Liga WSST 2016 - Zawody 7/10 - 14.08.2016

Awatar użytkownika
Grossus
Moderator
Posty: 3150
Rejestracja: 2013-03-01, 22:49
Lokalizacja: Zalasewo

Liga WSST 2016 - Zawody 7/10 - 14.08.2016

Post autor: Grossus »

Po Mistrzostwach Polski czas na odpoczynek i postrzelanie na forcie.

UWAGA! W związku z tym, że teren fortu jest strzeżony całą dobę wstęp na fort jest ograniczony. Tylko osoby, które zgłoszą się do piątku 12.08 do godz 12:00 będą mogły bezproblemowo wejść na teren zawodów. Po tej godzinie lista zgłoszonych osób będzie przesłana do zarządcy fortu. Ponadto ze względu na ograniczenia organizacyjne i terenowe ustala się limit 50 zawodników.
Zasady HFT:

Rozgrywanych jest 10 spotkań, a 5 najlepszych w danej kategorii jest liczonych do wyniku końcowego.

Kategorie sprzętowe/wiekowe:

HFT1 - karabinki PCP, PCA, CO2 i bezodrzutowe wystrzeliwujące śrut z maksymalną energią do 16,3J
HFT2 - karabinki sprężynowe z odrzutem wystrzeliwujące śrut z maksymalną energią do 16,3J
HFT3/4 - karabinki PCP, PCA, CO2 i bezodrzutowe wystrzeliwujące śrut z maksymalną energią do 8,5J oraz karabinki sprężynowe z odrzutem wystrzeliwujące śrut z maksymalną energią do 11J
HFT otwarta Junior Młodszy - w wieku od 9 do 13 lat
HFT otwarta Junior Starszy - w wieku od 14 do 16 lat

Wiek zawodnika jest określany na podstawie roku urodzenia. Np. osoba urodzona w lipcu 2010 r. rozpoczęła strzelanie w kategorii Junior Młodszy w styczniu 2019 r., choć nie miała jeszcze 9-tych urodzin. Ta sama osoba stanie się Juniorem Starszym z dniem pierwszego stycznia 2024 r., a NIE dopiero w lipcu 2024 r.

Tylko w przypadku zgłoszenia się do zawodów 5 zawodników w danej kategorii, trzech najlepszych w każdej z nich otrzyma specjalne wyróżnienia (w formie dyplomu, medalu, pucharu lub pamiątkowej nagrody) - w przypadku Juniorów ilość startujących nie ma znaczenia. Dodatkowo (bez rozróżniania na kategorie) zostaną wyłonieni spośród wszystkich zawodników najlepszy strzelec w wieku od 60 lat (Najlepszy Weteran) i najlepsza kobieta (Najlepsza Kobieta) - kryterium tego wyboru jest najlepszy wynik % do zwycięzcy w ich kategoriach.

Dzieci do lat 9 nie mogą uczestniczyć w zawodach, a na torze strzeleckim mogą przebywać jedynie pod opieką prawnego opiekuna.

Zasady FT:

Rozgrywanych jest 10 spotkań, a 5 najlepszych w danej kategorii jest liczonych do wyniku końcowego.

Kategorie sprzętowe/wiekowe:

FT1 - karabinki PCP, PCA, CO2 i bezodrzutowe wystrzeliwujące śrut o energii do 16,3J
FT2 - karabinki z odrzutem wystrzeliwujące śrut o energii do 16,3J
FT3 - karabinki PCP, PCA, CO2 i bezodrzutowe wystrzeliwujące śrut o energii do 8,5J
FT4 - karabinki z odrzutem wystrzeliwujące śrut o energii do 11J
FT otwarta Junior Młodszy - w wieku od 9 do 13 lat
FT otwarta Junior Starszy - w wieku od 14 do 16 lat

Wiek zawodnika jest określany na podstawie roku urodzenia. Np. osoba urodzona w lipcu 2010 r. rozpoczęła strzelanie w kategorii Junior Młodszy w styczniu 2019 r., choć nie miała jeszcze 9-tych urodzin. Ta sama osoba stanie się Juniorem Starszym z dniem pierwszego stycznia 2024 r., a NIE dopiero w lipcu 2024 r.

Tylko w przypadku zgłoszenia się do zawodów 5 zawodników w danej kategorii, trzech najlepszych w każdej z nich otrzyma specjalne wyróżnienia (w formie dyplomu, medalu, pucharu lub pamiątkowej nagrody) - w przypadku Juniorów ilość startujących nie ma znaczenia. Dodatkowo (bez rozróżniania na kategorie) zostaną wyłonieni spośród wszystkich zawodników najlepszy strzelec w wieku od 60 lat (Najlepszy Weteran) i najlepsza kobieta (Najlepsza Kobieta) - kryterium tego wyboru jest najlepszy wynik % do zwycięzcy w ich kategoriach.

Dzieci do lat 9 nie mogą uczestniczyć w zawodach, a na torze strzeleckim mogą przebywać jedynie pod opieką prawnego opiekuna.


Stosujemy podczas zawodów przepisy PFTA, ale bez specjalnej apteki. Główna zasada: "Ma być bezpieczna zabawa, a nie liczenie co do centymetra."
Wyjątkiem są zawody 8/10 gdzie odbędą się zgodnie z przyjętymi przez LGST, Beavery, Wikingów i WSST zasadami PKZ oraz zawody 6/10 gdzie zastosujemy literalnie regulamin PFTA.
Opłaty:
1. Dzieci od lat 9 i młodzież do lat 18, seniorzy od lat 60, emeryci, renciści = 10zł
2. Dla dorosłych = 20 zł
3. Piknikowiec = 10 zł

Opłaty tylko w formie wpłaty tuż przed zawodami.

Plan zawodów:
8:00 - 9:30 - przygotowanie toru
do godz 9:30 - rejestracja zawodników i przestrzelanie karabinków
9:55 - odprawa
10:00 - rozpoczęcie zawodów HFT (20 stanowisk, 40 celów)


Miejsce zawodów:
Fort VI w Poznaniu
52.442353, 16.900077
Serdecznie zapraszam do zapisów!

Formularz rejestracyjny:

Zapisy

Lista zawodników
Bo ja myślałem, że "Miś" to film fabularny, a to jest dokument.
lysy
Członek zarządu
Posty: 607
Rejestracja: 2015-12-19, 15:06
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski

Post autor: lysy »

Przepraszam, że pytam ale nie wiem czy dobrze wnioskuję, czy pod pojęciem "8.00-9.30 - przygotowanie toru" kryje się możliwość pomocy w rozstawieniu toru, bo jeśli tak to chętnie przyjadę wcześniej i pomogę w pracach przygotowawczych.
Awatar użytkownika
triodak
Członek zarządu
Posty: 455
Rejestracja: 2013-12-16, 01:30
Lokalizacja: Poznań

Post autor: triodak »

Wnioskujesz bardzo dobrze :-)
Przy czym zasada jest taka że wszyscy powinni się stawiać na 8:00 a nie tylko chętni. Strzelanie zaczyna się co prawda o 10:00, ale zawody są od 8:00. Kilku chętnych toru nie rozłoży w godzinę.
Podejrzewam że wzorem wcześniejszych spotkań, uda się zapewne rozłożyć większość figurek na forcie dzień wcześniej. Pewnie będzie osobny wątek odnośnie godziny.
Oby do zobaczenia ;-) Nie wiem jak będę stać z pracą.
AA TX200 MK3 + Leapers
lysy
Członek zarządu
Posty: 607
Rejestracja: 2015-12-19, 15:06
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski

Post autor: lysy »

W takim razie będę o 8.00 , gdybyście nie mieli czasu zrobić zakupów na zawody to w Ciechocinku też jest Inter Marche i kiełbasa z niedżwiedzia więc bez problemu mogę w sobotę wszystko kupić i dowieżdż na niedzielę, łącznie z dodatkowymi kulinariami i materiałami na grilla, musiałby mi tylko ktoś podesłać listę zakupów do zrobienia i ewentualne dane do faktury jeśli takowa jest potrzebna.
Marylka i Heniu
Posty: 1121
Rejestracja: 2013-06-11, 19:26
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Marylka i Heniu »

Witam was moi drodzy
Dziś rozmawiałam z P Marcinem, no i jest klapa
w ubiegłym tygodniu był na wizytacji Zarządca i się wściekł od końca maja jak zachorowałam to już nikt nie kosił góry fortu.
postawił nam warunek ,że prawa strona musi być skoszona przed zawodam i ile się da lewa strona.
tak do dyspozycji zawodów mamy prawą stronę,
w sobotę moja ogromna prośba od godz 9/30co godz potrzebna nowa trójka do koszenia aby się zmieniać bo nie będzie zawodów tak zarosło
dwuch do kosy i jedna osoba do kosiarki ,ale nie ma to bo mi się nie chce tylko ruszcie cztery litery i do pracy będzie łatwiej i szybciej.
benzyna jest ,P Marcin mi powiedział ,że rozpiściłam to towarzystwo to iprawda bo chłopy jak dęby tylko nygusy.
Marylka i Heniu
Posty: 1121
Rejestracja: 2013-06-11, 19:26
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Marylka i Heniu »

co do ustawiania toru to tak jak pisałam prawa strona
natomiast ktoś musi zarządzić ustawieniem toru w niedzielę rano
aby to wszystko przewież na górę fortu
proponuję tak 8godz aby się zebrać
Hydro proszę nic nie załatwiać za moimi plecami z zarządcą ,każda rozmowa ma być poprzez moją osobę i amen.
Wszystko co potrzeba do grila kupi na fakturę kol Łysy.
lysy
Członek zarządu
Posty: 607
Rejestracja: 2015-12-19, 15:06
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski

Post autor: lysy »

Jeśli mogę to mam taka małą sugestię - Może warto by było zrobić "baner" na stronie głównej tak jak zawsze przed zawodami, bo mało osób jest zapisanych - ja też znalazłem ogłoszenie o zawodach przez przypadek i to tylko dlatego, że nie mogłem być na ostatnich i już nie mogłem się doczekać 14 sierpnia.
Potwierdzam ustalenia wcześniejsze sprawy kulinarne biorę na siebie łącznie z zakupami i obsługa grilla.
Awatar użytkownika
Grossus
Moderator
Posty: 3150
Rejestracja: 2013-03-01, 22:49
Lokalizacja: Zalasewo

Post autor: Grossus »

Ciekawsze były czasy gdy nie trzeba było przypominać ludziom o zawodach bo sami się rwali do nich... :-|

Ps. Sprawdźcie tylko czy macie co ustawiać. ;-)
Bo ja myślałem, że "Miś" to film fabularny, a to jest dokument.
Awatar użytkownika
mazgier
Moderator
Posty: 1908
Rejestracja: 2013-03-02, 04:02
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mazgier »

Za chwilę nie będzie gdzie ustawiać. Fort zarasta, kosić nie ma komu. Jeszcze moment a usłyszymy: "500 PLN/mc" i skończy się rumakowanie. No, ale tak wielu ma tak wiele ważniejszych spraw... "
Steyr HP & TX HC
Adamo
Posty: 37
Rejestracja: 2016-06-19, 22:54
Lokalizacja: Luboń, Poznań

Post autor: Adamo »

Ja mogę przyjechać w sobotę pomóc w koszeniu. Najlepiej od rana. Dajcie tylko znać, o której godzinie mam być.
Marylka i Heniu
Posty: 1121
Rejestracja: 2013-06-11, 19:26
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Marylka i Heniu »

Pisałam sobota 9/30koszenie spotkanie przy głównym wejściu na dziedzince.
Tomx
Posty: 941
Rejestracja: 2013-09-03, 20:45
Lokalizacja: poznan

Post autor: Tomx »

Zjawię sie równiez
hw77 +burris (wiatrowka odrzutowiec)/aa prosport vortek + buris timberline(karabinek klasa...zalezy w czyich rekach:))
Awatar użytkownika
pilot68
Posty: 434
Rejestracja: 2014-08-06, 19:26
Lokalizacja: Konin

Post autor: pilot68 »

Ja też będę robił wszystko aby być w sobotę. :?:
Ps. Marylka - fajnie znów Cię "widzieć" :-)
Steyr + vortex viper
Awatar użytkownika
slawol75
Członek zarządu
Posty: 840
Rejestracja: 2015-07-29, 10:54
Lokalizacja: Pamiątkowo
Kontakt:

Post autor: slawol75 »

Witam,
czy można zadziałać w piątek po południu? Chodzi mi o koszenie. W sobotę szykuje się wyjazd rodzinny więc nie bardzo mogę :-/
zawsze środkiem krzyża :)
Marylka i Heniu
Posty: 1121
Rejestracja: 2013-06-11, 19:26
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Marylka i Heniu »

Dziś po popołódniu lub w sobotę , ale napisz do Papaja bo on będzie w czwartek to może coś uzgodnisz.
ODPOWIEDZ