Kolizja terminu zawodów czerwcowych.

PaPaj
Członek zarządu
Posty: 764
Rejestracja: 2015-05-26, 15:03
Lokalizacja: Swarzędz

Kolizja terminu zawodów czerwcowych.

Post autor: PaPaj »

Mam informację od Marcina, że w terminie czerwcowych zawodów jest jakaś większa impreza na forcie. Powinniśmy poszukać innej miejscówki.
Marylka i Heniu
Posty: 1121
Rejestracja: 2013-06-11, 19:26
Lokalizacja: Poznań

Kolizja

Post autor: Marylka i Heniu »

Jestem po rozmowie z Panem Marcinem, i mam zgodę na zrobienie zawodów poza fortem to znaczy: przed bramą wjazdową po prawej stronie
>ale muśzę mieć deklarację przynajmniej 8osób do planowania toru a zakładanie toru wyłącznie w niedzielę rano
>Proszę się wpisywać osoby chętne na sobotę do planowania toru plus koszenie plus wycinka aby przygotować tor na niedziele
Awatar użytkownika
slawol75
Członek zarządu
Posty: 842
Rejestracja: 2015-07-29, 10:54
Lokalizacja: Pamiątkowo
Kontakt:

Post autor: slawol75 »

Będę w sobotę ;-)
zawsze środkiem krzyża :)
Awatar użytkownika
bartezz
Posty: 299
Rejestracja: 2016-07-27, 22:39
Lokalizacja: Poznań

Post autor: bartezz »

Przybliżę nieco temat tym, którzy być może nie wiedzą. Wolimy ustawiać tor w sobotę bo na spokojnie można lepiej przemyśleć ustawienie figurek i popełnić mniej potencjalnych błędów. Na niedzielę pozostaje wtedy pociągnięcie sznurków organizacja biura i reszta.
Tym razem, w czerwcu, w sobotę przed zawodami, będzie trzeba wykarczować korytarze na liniach strzałów a dopiero w niedzielę ustawiać tor od początku.
Dlatego pełna mobilizacja jest niezbędna.
Ze swojej strony deklaruję mój udział.
Ostatnio zmieniony 2018-05-14, 13:39 przez bartezz, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam \ Bartek
AA S400F + MTC Viper Connect;
Walther LG300 + WFA SS 3-15x42 FFP
WSST Strzelec
Awatar użytkownika
slawol75
Członek zarządu
Posty: 842
Rejestracja: 2015-07-29, 10:54
Lokalizacja: Pamiątkowo
Kontakt:

Post autor: slawol75 »

Uściślając to co napisał Bartek. W sobotę na zawodach poza fortem nie ustawiamy figurek. Ustawimy je dopiero w niedzielę rano.
zawsze środkiem krzyża :)
Marylka i Heniu
Posty: 1121
Rejestracja: 2013-06-11, 19:26
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Marylka i Heniu »

Dziś wybrałamsie na rekonesans pozafortowy no i pracy bedzie sporo koszenie nie najgorzej wiecej wycinania maczety sekatory pójdą w ruch duzo figórek można poustawiać na drzewach , aby zaostrzędzić sobie pracy.
Ale mobilizacja na sobote musi byc kto ma własny sekator mile widziany.
ODPOWIEDZ