Dyskusja do Ligi WSST Strzelec 2018r

Awatar użytkownika
Patrykd
Posty: 977
Rejestracja: 2013-03-14, 18:59
Lokalizacja: Poznań

Dyskusja do Ligi WSST Strzelec 2018r

Post autor: Patrykd »

Tutaj dyskutujemy na tematy związane z ligą letnią WSST Strzelec 2018 r.
Obrazek
Awatar użytkownika
Patrykd
Posty: 977
Rejestracja: 2013-03-14, 18:59
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Patrykd »

Spokojnie , spokojnie, nie wszyscy na raz !!!

A tak poważnie to chciałem spytać co myślicie, aby zawody PKZtu zrobić jako dwudniowe?
Podobnie jak w minionym roku w pierwszy dzień konkurencje w stylu Benczrest i LongRange czy Nocnik.

Druga sprawa jaka mi przychodzi do głowy, to aby jakieś zawody tzn lipcowe lub sierpniowe ogłosić jako Mistrzostwa Wielkopolski i zrobić je też trochę porządniej.

Zapraszam do konstruktywnej dyskusji...
Obrazek
Awatar użytkownika
slawol75
Członek zarządu
Posty: 836
Rejestracja: 2015-07-29, 10:54
Lokalizacja: Pamiątkowo
Kontakt:

Post autor: slawol75 »

Poczekajmy jak nam wyjdzie nowa miejscówka. Po tym będziemy bogatsi w wiedzę, bo rozumiem że zawody dwudniowe to właśnie tam? Z drugiej strony to zapewne chodzi o rezerwacje terminu. Ala tak w ciemno rezerwowa....
zawsze środkiem krzyża :)
Awatar użytkownika
Maciej.Sz
Moderator działu
Posty: 668
Rejestracja: 2015-09-12, 18:21
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Maciej.Sz »

Uważam, że jeżeli w marcu sprawdzi się Fort Knox, to można tam przeprowadzić trzy zawody naszej ligi. Teren jest urozmaicony i poza budynkami jest spory kawałek lasu, który daje duże możliwości do ustawienia ciekawych torów.
"Wygrywaj bez pychy, przegrywaj bez urazy." Bruce Lee
(.22 LR, 5,45x39, .32 S&W LWC, 9x19, 12/76)
Usunięty użytkownik 341

Post autor: Usunięty użytkownik 341 »

Nakład pracy przy zawodach wyjazdowych jest nieporownywalnie wiekszy. Ja widze wiele brakow na zawodach organizlwanych na miejscu. Proponuje nie robic zbyt ambitnyxh planow i popracowac nad organizacja zawodow na forcie.
Awatar użytkownika
bartezz
Posty: 299
Rejestracja: 2016-07-27, 22:39
Lokalizacja: Poznań

Post autor: bartezz »

Jakieś zawody pod hasłem ”Mistrzostwa Wielkopolski” mogły by być.
Wtedy Fort Knox byłby pierwszą opcją na miejscówkę. Jak się sprawdzi.
Może też być tak, że to będzie termin PKZ-tu.
Co do konkurencji uzupełniających to proponowłbym przegłosowanie albo benchrest albo long range. Obie są podobne a rozegranie obu i nocnika to spore wyzwanie organizacyjne.
Pozdrawiam \ Bartek
AA S400F + MTC Viper Connect;
Walther LG300 + WFA SS 3-15x42 FFP
WSST Strzelec
Awatar użytkownika
mazgier
Moderator
Posty: 1907
Rejestracja: 2013-03-02, 04:02
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mazgier »

Zacząłbym od rozpropagowania informacji o naszym letnim kalendarzu. Inaczej znów się okaże, że nasze terminy pokrywają się z zawodami innych grup.
Zakładam, że nasz kalendarz jeszcze nie poszedł w świat?
Steyr HP & TX HC
Awatar użytkownika
pilot68
Posty: 434
Rejestracja: 2014-08-06, 19:26
Lokalizacja: Konin

Post autor: pilot68 »

Patryku - słuszna koncepcja.
Steyr + vortex viper
Awatar użytkownika
Grossus
Moderator
Posty: 3150
Rejestracja: 2013-03-01, 22:49
Lokalizacja: Zalasewo

Post autor: Grossus »

Jedne zawody dwudniowe w bazie rakietowej czy gdzieś indziej są do opanowania. Pytanie czy jest wystarczająco sił by robić drugie zawody dwudniowe? Mistrzostwa Wielkopolski z tego co pamiętam od zawsze były dwudniowe i to proponowałbym zachować. Nocnik w takim wypadku jest obowiązkowy. Pierwszy dzień to ustawianie toru i po południu (Long, Bench, Sylwetki) jakieś zmagania towarzyszące.
Zawody w terminie lipiec - sierpień niestety trzeba się liczyć z mniejszą frekwencją z uwagi na wyjazdy wakacyjne. PKZ można połączyć z Mistrzostwami, ale nie trzeba.

Przypominam, że pierwsze zawody ligi letniej to 5 lecie naszej działalności. Pomyślcie jak to zorganizować i co ciekawego zrobić ekstra ;-)
Bo ja myślałem, że "Miś" to film fabularny, a to jest dokument.
Awatar użytkownika
Patrykd
Posty: 977
Rejestracja: 2013-03-14, 18:59
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Patrykd »

mazgier pisze:Zacząłbym od rozpropagowania informacji o naszym letnim kalendarzu. Inaczej znów się okaże, że nasze terminy pokrywają się z zawodami innych grup.
Zakładam, że nasz kalendarz jeszcze nie poszedł w świat?
Deptany i poganiany przez wielu zapodałem taki temat na beżowym:

http://forum-bron.pl/viewtopic.php?f=159&t=166431

Zauważyłem, że wiele osób liczy, że jak szybko opublikujemy terminy naszych zawodów to reszta Polski się do tego podporządkuje, a to moim zdaniem wcale nie będzie tak. Nie jesteśmy pępkiem świata, jak się niektórym wydaje.

Ja uważam, że pośpiech w tym nie jest mile widziany. To właśnie on spowodował komplikacje w sezonie zimowym. Ponaglany ustaliłem terminy Ligi Zimowej 2017, przed terminami Pucharu Zimowego. I niech nikomu się nie wydaje, że jeśli terminy Ligi zimowej byłyby opublikowane na beżowym to wszyscy by się do niego dostosowywali i nie byłoby kolizji terminów.
Obrazek
Awatar użytkownika
mazgier
Moderator
Posty: 1907
Rejestracja: 2013-03-02, 04:02
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mazgier »

Jeśli ktoś będzie chciał organizować zawody bez oglądania się na innych to nic na to nie poradzimy. Ale jeśli ludzie będą znali z wyprzedzeniem nasze terminy to przynajmniej jest szansa, że wezmą je po uwagę układając swoje plany.
Nie, zdecydowanie nie jesteśmy pępkiem świata. Ale, chyba też nie jesteśmy "tacy ostatni" i są ludzie, którzy lubią i chcą do nas przyjeżdżać. I na nich właśnie liczymy. I dla nich są te informacje.
Steyr HP & TX HC
PaPaj
Członek zarządu
Posty: 763
Rejestracja: 2015-05-26, 15:03
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: PaPaj »

Dyskretnie chcę poinformować, że nasze najbliższe zawody na forcie VI odbywają się 15. kwietnia i pokrywają się z terminem półmaratonu. Warto wziąć to pod uwagę planując trasę i termin przyjazdu. W ogłoszeniu o zawodach poinformujmy przyjezdnych o możliwych komplikacjach z dojazdem. Dziękuję za uwagę.
Tenessy
Posty: 9
Rejestracja: 2018-09-30, 11:33
Lokalizacja: Poznań Grunwald

Post autor: Tenessy »

Odnośnie zawodów 14.10 kiedy i o której pracę przy ustawieniu toru? Czy potrzebna pomoc i co ewentualnie zabrać.
CZ 75 P-07 DUTY, Gamo Hunter 440 , HW97 KT + Leapers 4-16—44
Marylka i Heniu
Posty: 1121
Rejestracja: 2013-06-11, 19:26
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Marylka i Heniu »

Witam, zapraszam jutro do planowania toru na godz9 na fort.
Marylka i Heniu
Posty: 1121
Rejestracja: 2013-06-11, 19:26
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Marylka i Heniu »

w Niedzielę jest zbiórka godz8.
ODPOWIEDZ