Przygotowania do zakończenia Ligi Zimowej - 18.03.2018

Awatar użytkownika
slawol75
Członek zarządu
Posty: 841
Rejestracja: 2015-07-29, 10:54
Lokalizacja: Pamiątkowo
Kontakt:

Post autor: slawol75 »

To może zróbmy jakąś ankietę z alternatywnym terminem i zagłosujmy. Termin głosowania krótki, do jutra ewentualnie do środy...
zawsze środkiem krzyża :)
Awatar użytkownika
bartezz
Posty: 299
Rejestracja: 2016-07-27, 22:39
Lokalizacja: Poznań

Post autor: bartezz »

Może sprawdźmy wpierw czy 11/03 badź 25/03 nie koliduje z terminami grup zaprzyjaźnionych.
Moją pierwszą myślą było trzymać się 18/03 bo to termin naszej ligi zimowej, od dawna znany. Z drugiej strony, jak pisze WuDe, nie o to chodzi kto ważniejszy tylko żeby fajna impreza była. Jeśli można przesunąć to czemu nie. Jak będą inne kolizje to zostajemy przy 18-tym.
Pozdrawiam \ Bartek
AA S400F + MTC Viper Connect;
Walther LG300 + WFA SS 3-15x42 FFP
WSST Strzelec
Awatar użytkownika
Patrykd
Posty: 977
Rejestracja: 2013-03-14, 18:59
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Patrykd »

Maciej.Sz pisze:W związku z powyższym ustalmy jakiś termin, żebym mógł konkretnie rozmawiać z właścicielem.
Ja bym zaczął od sprawdzenia jakie terminy są wolne jeśli chodzi o teren?
Mogę cię prosić Macieju o telefon do właściciela? I sprawdzenie co i jak?
Obrazek
Awatar użytkownika
Patrykd
Posty: 977
Rejestracja: 2013-03-14, 18:59
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Patrykd »

mazgier pisze:Jeśli się nie mylę, to nasze terminy były ustalone w październiku? Nie wiem jak wyglądała kwestia dogadywania tego z innymi grupami ale, najwyraźniej coś poszło nie tak..
Nasza liga zimowa była ustalona miesiąc wcześniej niż puchar zimowy, co nie znaczy, że cała Polska dopasuje się do Nas. Tym bardziej, że nie organizujemy zawodów PFTA. Ot cała tajemnica.
Obrazek
lysy
Członek zarządu
Posty: 607
Rejestracja: 2015-12-19, 15:06
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski

Post autor: lysy »

Też bym był za zmianą terminu z dwóch powodów , pierwszy to to, że chciałbym wziąć udział w Puchrze Zimowym PeFty (ale to egoistyczny powód). Ale drugi ważniejszy powód to to, że tak jak pisze wude warto go zmienić aby więcej ludzi przyjechało na zawody, pokazywanie siły kto ważniejszy to nie jest dobry sposób na zwiększanie zainteresowania naszym sportem. Grup które organizują zawody w PL jest kilka i nie da się wszystkiego idealnie zgrać tym bardziej, że grupy w różnych terminach ogłaszają swoje terminy. Ale wydaje mi się, że kolizja 18 marca z zakończeniem pucharu PFTA to nie jest najlepszy pomysł bo niektórzy nasi koledzy będą musieli wybrać. Wczoraj trochę posiedziałem na innych grupach i ani 11 marca ani 25 marca chyba z nikim nie koliduje oczywiście z grup tej części Polski.
Chciałbym zaliczyć trzy starty zimowe w PZ PFTA i traktuje je również jako reprezentowanie naszego Stowarzyszenia WSST Strzelec i tak wpisuję rejestrując się na zawody.
Jeśli będę miał wybrać to niestety ale z wielkim żalem ale pojadę na PeFtę.
Wiem, że największa część przygotowania zawodów spada na osoby mieszkające bliżej niż ja, ale jako, że rola kucharza bardzo mi się podoba, to i na zakończenie naszego pucharu zimowego chciałbym zająć się stroną kulinarną więc jeszcze raz zgłaszam swoją prośbę o zmianę terminu. Możliwość istnieje,decyzja należy do was.
Awatar użytkownika
Maciej.Sz
Moderator działu
Posty: 668
Rejestracja: 2015-09-12, 18:21
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Maciej.Sz »

Jak na razie marcowe niedziele są wolne, ale trzeba się sprężać z decyzją.
"Wygrywaj bez pychy, przegrywaj bez urazy." Bruce Lee
(.22 LR, 5,45x39, .32 S&W LWC, 9x19, 12/76)
Awatar użytkownika
mazgier
Moderator
Posty: 1908
Rejestracja: 2013-03-02, 04:02
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mazgier »

Wrzuciłem posta z ankietą. Czekamy 7 dni i, mam nadzieję trzymamy tego co głosowanie wskaże.
Steyr HP & TX HC
Awatar użytkownika
Patrykd
Posty: 977
Rejestracja: 2013-03-14, 18:59
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Patrykd »

Obrazek
ODPOWIEDZ