Zakończenie Ligi WSST Strzelec 2017. Zawody 7 z 7 22-10-2017

lysy
Członek zarządu
Posty: 607
Rejestracja: 2015-12-19, 15:06
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski

Post autor: lysy »

Również GRATULUJĘ wszystkim zwycięzcom i tym z Siódmych zawodów i Tym wszystkim za Ligę Letnią.
Mała przestroga dla nas wszystkich biorących udział w tych zawodach, w niedzielę zaraz po powrocie wytarłem karabinek do sucha i postawiłem przy kaloryferze żeby sobie spokojnie wysechł.
Dzisiaj chciałem trochę potestować tłumik ale trochę zacierała się dżwignia przeładowania (to sobie pomyślałem zaraz jej przejdzie) , po oddaniu ok 40 - 50 strzałów dźwignia zatarła się do tego stopnia że musiałem używać dość sporej siły do przeładowania siejera. Więc karabinek na stół klucze i rozbieranko do naga.
I co się okazało - ano nie dość że wewnątrz było trochę suchego błotka z kurzu i wody to na powierzchni zbijaka ładny rudy nalot, ten sam rudy kolorek na dźwigience mechanizmu spustu która zwalnia zbijak podczas naciskania spustu. Na szczęście stadium początkowe, powierzchowne i wystarczyła ściereczka i smar, ale gdybym pewnie zajrzał za tydzień to już potrzebna by była pasta polerska.
Przejrzyjcie swoje karabinki i posmarujcie co trzeba za nim nie jest za póżno.
Awatar użytkownika
pilot68
Posty: 434
Rejestracja: 2014-08-06, 19:26
Lokalizacja: Konin

Post autor: pilot68 »

Ja Gratuluję wszystkim uczestnikom Deszczowego Turnieju, szczególnie tym najbardziej wytrwałym,którzy zostali do końca.
Podziękowania za odwiedziny dla Tomka z południowego-zachodu i Mirka z północnego-zachodu ;-)
Dla Mirka dodatkowo że uatrakcyjnił nasze zakończenie ,fajnymi gadżetami,które rozlosowaliśmy wśród tych wytrwałych :-D
Steyr + vortex viper
Krauser
Posty: 15
Rejestracja: 2017-06-26, 15:08
Lokalizacja: Wiking Szczecin

Post autor: Krauser »

Dziękuję za ostatnie spotkanie jak i za wszystkie wcześniejsze.
To było ciekawe dla mnie doświadczenie i przyjemnie spędzony czas.
Jeżeli tylko okoliczności będą sprzyjające to w przyszłym roku mam zamiar również się Wam trochę naprzykrzać ;-)
:-P

Aha, w tej tabelce całościowej to moglibyście mnie trochę przesunąć w górę bo to 19 miejsce trochę mi nie leży :lol:
photochem
Posty: 91
Rejestracja: 2016-04-09, 09:43
Lokalizacja: jeszcze Puszczykowo
Kontakt:

Post autor: photochem »

Z "lekkim" opóźnieniem, ale wklejam kilka zdjęć z zakończenia ligii ;-)zdęcia tutaj

Na zdjęcia z pierwszych zawodów jeszcze chwilę musicie poczekać - w robocie mam urwanie głowy ;-/
HW97k (Dębowy) + Leupold EFR || AA TX200 MK3 +mDOT || Gamo PR45
ODPOWIEDZ