Planowanie oraz rozstawione toru i sprawy organizacyjne

Awatar użytkownika
Lord Rzeźnik
Posty: 664
Rejestracja: 2015-08-01, 02:23
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Lord Rzeźnik »

pilot68 pisze:Kuba i Ty mówisz o koncepcji.A co zrobiłeś na stanowisku nr 20?
Stanowisko 20., przez gałęzie (o ile dobrze pamiętam) - było zrobione w sobotę na gotowo. Zaproponowałem, żeby zrobić dziurę w stosie i tak zostało. Powiedziałeś, że nic więcej mam nie zmieniać, bo to Twoje stanowisko - toteż nic więcej nie proponowałem. Dla sprawiedliwości zaliczyłem tam 2x1.
Usunięty użytkownik 341

Post autor: Usunięty użytkownik 341 »

DeDeK pisze:

11 figurka 22 miała być na wysokości konaru nie metr niżej - widoczna tylko z kleczaka

Stanowiska przewidywane są dla prawo i lewo ręcznych to też jest wazne
11 ja ustawiłem i obie figurki zamocowane były dokładnie na wysokościach oznaczonych taśmami. Palik został odsunięty dalej i to stworzyło problem. Powodem przesunięcia palika (z tego co słyszałem) było bezpieczeństwo i zbyt mały kąt w stosunku do poprzedniego klęczaka. Ten metr mało zmienił w kwestii bezpieczeństwa, a zepsuł stanowisko. Na oko wyglądało, że będzie szło strzelać z leżącej, a nie miałem już ochoty przewieszać figurki i iść do dokoła fosy.

Zauważyłem, że w czasie rozstawiania toru jest kilka stałych osób, które dużo dywagują. Zawodników/monterów tor powinien interesować w zakresie stanowiska, które w danym momencie się rozkłada, a nie w temacie innych stanowisk, wprowadzania na nich zmian i "udoskonaleń". To mogą sprawdzić osoby planujące tor.
W temacie przygotowania listy, figurek i stanowisk jest dużo dużo lepiej.
Awatar użytkownika
Patrykd
Posty: 977
Rejestracja: 2013-03-14, 18:59
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Patrykd »

Ale dyskusja się wywiązała ...

Mnie tam się podobało (Jedyne co budziło me wątpliwości to figurka, która siała śrutem w powietrze i w konsekwencji poza teren fortu - niebezpieczne i tyle. Dziwi mnie, że nikt w planistów tego nie wychwycił) Ale nie popełnia błędów tylko ten co nic nie robi.
Obrazek
Pizol
Posty: 27
Rejestracja: 2016-09-13, 20:59
Lokalizacja: Konin

Post autor: Pizol »

Mnie się też podobało. A najbardziej te cele, które wpływały na psychikę. Dzięki Krzysiowi i Józefowi, za zmagania w grupie. Muszę również podziękować Kolegom z nocnych rozmów w Mikstacie, za wskazówki dotyczące strzelania HFT. Mam nadzieję, iż przekroczenie magicznych dla Mnie 70-ciu punktów, stanie się regułą, a nie wypadkiem przy "pracy"!
Awatar użytkownika
Grossus
Moderator
Posty: 3150
Rejestracja: 2013-03-01, 22:49
Lokalizacja: Zalasewo

Post autor: Grossus »

Nie ma co kręcić nosem tylko strzelać i strzelać. Uczmy się na błędach (najlepiej cudzych), a będzie dobrze. Popieram Patryka, bo najbardziej myli się ten co nic nie robi. Łączy nas pasja więc pamiętajmy o tym, że działamy dla wspólnego dobra. ;-)
Bo ja myślałem, że "Miś" to film fabularny, a to jest dokument.
ODPOWIEDZ