Liga zimowa WSST 2016 - Zawody 2/5 - 11.12.2016

Awatar użytkownika
rafał#24
Posty: 16
Rejestracja: 2016-11-27, 21:59
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Post autor: rafał#24 »

tak , oczywiście
AA S400 MPR powered by Papaj
Tomx
Posty: 941
Rejestracja: 2013-09-03, 20:45
Lokalizacja: poznan

Post autor: Tomx »

No fakt faktem, ze była masakra.W lunecie mieliśmy bajoro wody,Strzelałem poprostu na czuja ,ocena po nieostrosciach niemożliwa.Gratulacje dla przemoknietych :-)
Kładzenie sie na macie w mokrych kalesonach, jest co najmniej nieprzyjemne :-) Skończenie toru zawdziemczam Eli . :-)
hw77 +burris (wiatrowka odrzutowiec)/aa prosport vortek + buris timberline(karabinek klasa...zalezy w czyich rekach:))
photochem
Posty: 91
Rejestracja: 2016-04-09, 09:43
Lokalizacja: jeszcze Puszczykowo
Kontakt:

Post autor: photochem »

Patrykd pisze:Rafał#24 i Photochem mogę wrzucić Wasze fotki na Naszego Facebooka?
Oczywiście...
Pozdrawiam
Tomek
HW97k (Dębowy) + Leupold EFR || AA TX200 MK3 +mDOT || Gamo PR45
Awatar użytkownika
DeDeK
Posty: 97
Rejestracja: 2016-03-14, 12:14
Lokalizacja: Pobiedziska

Post autor: DeDeK »

pawelw pisze:
Zaczynam się rozglądać za nieprzemakalną odzieżą.
polecam flecktarny Bundeswehry
do pewnego czasu wytrzymal potem tez lekko podciekal :D
Pzdr
DeDeK

..................................
Walther LGM-2 + DOT FFP HFT
Awatar użytkownika
hydro
Posty: 1080
Rejestracja: 2015-09-18, 18:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: hydro »

Patrykd pisze:Rafał#24 i Photochem mogę wrzucić Wasze fotki na Naszego Facebooka?
Myślę, że dobrze by było zainwestować około 200-300zł we własną stonkę WWW i tam zamieszczać galerię zdjęć razem z relacją. Na FB powinno wylądować jedno "anonimowe" zdjęcie, zachęcające do odwiedzenia własnej strony WWW. Nie każdy lubi i nie każdy chce lądować na FB. W ramach promocji strzelectwa terenowego, w formularzu rejestracyjnym powinien być checkbox - "NIE wyrażam zgody na publikację zdjęć oraz nagrań wideo" ;-) Nie wiem dlaczego wszyscy mają jakieś parcie na FB... No i przydałaby się jakaś fotoedycja, aby nie było 5-10 wariantów tego samego ujęcia. Przykładem może tu świecić strona CAFTy http://www.cafta.cz/galerie
Ostatnio zmieniony 2016-12-14, 09:09 przez hydro, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Lord Rzeźnik
Posty: 664
Rejestracja: 2015-08-01, 02:23
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Lord Rzeźnik »

hydro, nie sądzę, żebyśmy zarabiali więcej, niż na załadowanie grilla, kupno zużywającego się sprzętu i materiałów oraz paliwo na skoszenie tego, co trzeba i tego, co jest nam potrzebne do zawodów. Nie ujawniaj więc proszę jakichś wyimaginowanych danych dotyczących spraw wewnętrznych na otwartym forum, dziękuję.
photochem
Posty: 91
Rejestracja: 2016-04-09, 09:43
Lokalizacja: jeszcze Puszczykowo
Kontakt:

Post autor: photochem »

hydro pisze: W ramach promocji strzelectwa terenowego, w formularzu rejestracyjnym powinien być checkbox - "NIE wyrażam zgody na publikację zdjęć oraz nagrań wideo".
Spraw finansowych nie będę komentował, ale wyrażanie zgody na publikowanie zdjęć już na niejednym forum było przerabiane...
Moim zdaniem branie udziału w zawodach powinno jednocześnie i automatycznie być równoważne z wyrażaniem takiej zgody. Wyobrażasz sobie sytuację w której przez wrzuceniem jakiegoś zdjęcia do sieci sprawdzam czy wszyscy którzy są na nim widoczni wyrazili zgodę? Jeśli na 10 widocznych jeden (ten w środku) nie wyraził to co - mam go "wygumkować"?
Pomijam fakt, że nawet jakbym chciał to robić, to nie jestem w stanie przypisać wszystkich twarzy do odpowiednich imion i nazwisk...
Można oczywiście nie robić zdjęć w ogóle, ale gdzie wtedy ta promocja o której piszesz?
HW97k (Dębowy) + Leupold EFR || AA TX200 MK3 +mDOT || Gamo PR45
Awatar użytkownika
mazgier
Moderator
Posty: 1907
Rejestracja: 2013-03-02, 04:02
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mazgier »

Czy mi się wydaje czy w formularzu zgłoszeniowym jest obligatoryjny checkbox:

Kod: Zaznacz cały

Zgoda na publikację wizerunku *
Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację mojego wizerunku poprzez umieszczanie zdjęć i filmów wykonanych w trakcie zawodów na stronie internetowej, forum oraz fanpage'u WSST Strzelec. Niniejsza zgoda dotyczy wyłącznie publikacji w celach niekomercyjnych.
?
Steyr HP & TX HC
Awatar użytkownika
DeDeK
Posty: 97
Rejestracja: 2016-03-14, 12:14
Lokalizacja: Pobiedziska

Post autor: DeDeK »

hydro pisze:Zrobienie własnej strony WWW z galerią, newsami itd. kosztowałoby jakieś 300 zł,
tak troszke zabiore glos to wcale nie musi tyle kosztowac a moze byc wrecz za darmo

wystarczy postawic wordpressa na serwerze posciagac darmowe dodatki i mozecie miec strone na ktorej mozna robic wszystko0 i za darmo

dla przykladu tym zarzadzam jak i calym forum i to jest wsio za darmo
http://renaultlaguna.pl
Pzdr
DeDeK

..................................
Walther LGM-2 + DOT FFP HFT
Awatar użytkownika
Patrykd
Posty: 977
Rejestracja: 2013-03-14, 18:59
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Patrykd »

hydro pisze:
Patrykd pisze:Rafał#24 i Photochem mogę wrzucić Wasze fotki na Naszego Facebooka?
Zrobienie własnej strony WWW z galerią, newsami itd. kosztowałoby jakieś 300 zł, na co zarabiamy w jedne zawody. W takim miejscu powinny być publikowane zdjęcia, tym bardziej, że można dodać indywidualny opis do każdej foty lub zwyczajnie tworzyć pełnowartościowe foto relacje. Nad własną stroną masz pełną kontrolę, a wrzucając na FB tracisz ją kompletnie. Do tego karmisz algorytm detekcji twarzy i wiązania tego z innymi użytkownikami, profilami, aktywnością etc. Na FB powinno wylądować jedno "anonimowe" zdjęcie, zachęcające do odwiedzenia własnej strony WWW. Nie każdy lubi i nie każdy chce lądować na FB. W ramach promocji strzelectwa terenowego, w formularzu rejestracyjnym powinien być checkbox - "NIE wyrażam zgody na publikację zdjęć oraz nagrań wideo".

Hydro to jest temat o 2 zawodach PZ, a nie o finansach i stronach itd. Chcesz o tym pisać to załóż stosowny temat. I proszę Cię o przemyślane wpisy, bo cierpliwość kończy się nie tylko mi.
Obrazek
Awatar użytkownika
hydro
Posty: 1080
Rejestracja: 2015-09-18, 18:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: hydro »

Patrykd, to prowokacja. Sprawdzałem tylko czy mody żyją, czy tylko są zielone ;-)
ODPOWIEDZ