Liga zimowa WSST 2016 - Zawody 3/5 - 15.01.2017

lysy
Członek zarządu
Posty: 607
Rejestracja: 2015-12-19, 15:06
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski

Post autor: lysy »

I to nie jest moje mądrzenie się jako świeżaka tylko pracuję społecznie od wielu lat i wiem ile potrzeba włożyć pracy, czasu i pewnie środków żeby zorganizować coś dobrze. I tak na prawdę nigdy nie ma idealnej organizacji bo zawsze coś nie wypali i to jest nie do uniknięcia, nie da się dogodzić wszystkim. A największa przyjemnością za tą pracę jest to jak inni koledzy wybaczą ci drobne potknięcia i powiedzą, że dobrze się bawili i, że chętnie przyjadą na następne zawody.
A teraz zamilknę i nie będę się już mądrzył ;-)
Awatar użytkownika
bartezz
Posty: 299
Rejestracja: 2016-07-27, 22:39
Lokalizacja: Poznań

Post autor: bartezz »

Jak będzie potrzeba to ja mogę co kilka zawodow wystąpić jako osoba współorganizująca, bez punktowanego strzelania.
Swoją drogą taka grupa organizatorska (myślę, że 3 osoby wyłączone z konkursu by wystarczyły) też może a nawet powinna "strzelić" tor tyle, że poza konkursem. Tak więc wyrzeczenie nie byłoby tak duże.
To taka nieuczesana myśl. Szczegóły do dogrania.
Pozdrawiam \ Bartek
AA S400F + MTC Viper Connect;
Walther LG300 + WFA SS 3-15x42 FFP
WSST Strzelec
Awatar użytkownika
Kamil Kilan
Posty: 41
Rejestracja: 2015-12-23, 19:50
Lokalizacja: PZ

Post autor: Kamil Kilan »

łysy pisze:I to nie jest moje mądrzenie się jako świeżaka tylko pracuję społecznie od wielu lat i wiem ile potrzeba włożyć pracy, czasu i pewnie środków żeby zorganizować coś dobrze. I tak na prawdę nigdy nie ma idealnej organizacji bo zawsze coś nie wypali i to jest nie do uniknięcia, nie da się dogodzić wszystkim. A największa przyjemnością za tą pracę jest to jak inni koledzy wybaczą ci drobne potknięcia i powiedzą, że dobrze się bawili i, że chętnie przyjadą na następne zawody.
A teraz zamilknę i nie będę się już mądrzył ;-)
Eugeniusz jakoś nigdy nie narzeka, robi swoje i bez 1pt. przechodzi cały tor:)
Dobrze mówisz Łysy jak ktoś chce sie bawić w aptekę to nich się poświęci , nie bierze udziału, przygotuje i pomierzy.
Awatar użytkownika
Lord Rzeźnik
Posty: 664
Rejestracja: 2015-08-01, 02:23
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Lord Rzeźnik »

Powiem tak: dalekie cele były pomierzone miarą, ale nikt nie jest nieomylny. Może wkraść się błąd przy odczycie nawet z miary, przy ustawianiu figurki, ktoś może przestawić palik - ja wszystkiego nie dopilnuję - też jestem tylko człowiekiem, ale od 3 zawodów z pomocą Marylki i Henia staram się zrobić tak, żeby ustawianie toru było tylko rozłożeniem sprzętu, a nie planowaniem, gdzie. I będę to doskonalić, żeby było jeszcze sprawniej i jaśniej dla reszty rozstawiających.
Awatar użytkownika
Kamil Kilan
Posty: 41
Rejestracja: 2015-12-23, 19:50
Lokalizacja: PZ

Post autor: Kamil Kilan »

Lord Rzeźnik pisze:Powiem tak: dalekie cele były pomierzone miarą, ale nikt nie jest nieomylny. Może wkraść się błąd przy odczycie nawet z miary, przy ustawianiu figurki, ktoś może przestawić palik - ja wszystkiego nie dopilnuję - też jestem tylko człowiekiem, ale od 3 zawodów z pomocą Marylki i Henia staram się zrobić tak, żeby ustawianie toru było tylko rozłożeniem sprzętu, a nie planowaniem, gdzie. I będę to doskonalić, żeby było jeszcze sprawniej i jaśniej dla reszty rozstawiających.
Bravo WY, dzięki Wam ustawianie toru wczoraj poszło expresowo!
To trzeba doceniać i pracy Tych ludzi!
Awatar użytkownika
Przemo
Posty: 758
Rejestracja: 2013-05-15, 13:42
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Przemo »

WSST
Awatar użytkownika
slawol75
Członek zarządu
Posty: 844
Rejestracja: 2015-07-29, 10:54
Lokalizacja: Pamiątkowo
Kontakt:

Post autor: slawol75 »

Bravo WY, dzięki Wam ustawianie toru wczoraj poszło expresowo!
To trzeba doceniać i pracy Tych ludzi!
Podpisuję się dwoma rękami. Bez takiego przygotowania mogłoby być o wiele niedokładniej :-) Ja to doceniam. Co do wspomnianego sporu, jak to mówi mój szwagier bez pół litra się tego nie rozstrzygnie ;-)
zawsze środkiem krzyża :)
Awatar użytkownika
rafał#24
Posty: 16
Rejestracja: 2016-11-27, 21:59
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Post autor: rafał#24 »

Tym razem to ja debiutowałem a nie Sylwia i chyba to były moje pierwsze i ostatnie zawody ;-) jak okazało się że poszło mi lepiej od szanownej małżonki :shock: .
Sam tor zakoczył mnie tylko na najbliższych odległościach np. Stanowisko nr 2 ,po prostu przekombinowałem i tyle .
Duży plus za pomysłowość kilku stanowisk , wkomponowanie się w drzewko, leżąca głową w dół i najlepsza w leju po granacie chyba :-D , szanowni organizatorzy kręgosłup nie wygina się w tak mocno :mrgreen: )

Teraz łyżka dziegciu

zaczynaliśmy od st nr 3, będąc na st nr 5 (chyba )weszliśny na górę , grupa za nami przerwała strzelanie twierdząc "że się nie kładzie" po czym uczestnik wchodzi na tor sam kombinuje przy figurce i powtarza strzały wtf .
Jestem nowy i zielony ale podpieram się opinią dużego i brodatego kolegi ;-) z grupy przed nami .albo weryfikuje to sędzia, albo wykleśla się figurkę z liczenia i koniec.
W ten sposób każdy i wszędzie może powtażać strzał
AA S400 MPR powered by Papaj
Pizol
Posty: 27
Rejestracja: 2016-09-13, 20:59
Lokalizacja: Konin

Post autor: Pizol »

Dzięki za wspaniałą zabawę na trzecich moich zawodach!!! Czytam to wszystko, i mam tylko jedno pytanie jako "nowicjusz". Mianowicie, czy zawody "Wielkopolskiej Sekcji Strzelectwa Terenowego STRZELEC" są organizowane, według jakiegoś regulaminu? Przyznam szczerze, iż się trochę pogubiłem, stąd moje pytanie.
Awatar użytkownika
Patrykd
Posty: 977
Rejestracja: 2013-03-14, 18:59
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Patrykd »

Jezu jakie bicie piany! Zbędne dwie strony czytania. Figurka nr 25 była mierzona miarą ! Koniec tematu tej figurki! Kto się o niej jeszcze wypowie dostanie krawat! A jak ktoś musi! To niech pisze na PW do mnie lub dzwoni!
Obrazek
Awatar użytkownika
DeDeK
Posty: 97
Rejestracja: 2016-03-14, 12:14
Lokalizacja: Pobiedziska

Post autor: DeDeK »

Panowie powiem tylko tyle to sa nasze lokalne zawody
Ja traktuje to jako swietna zabawę i rozrywka na niedzielne przedpołudnie
Bez spiny z uśmiechem
To czy figurka jest jest na 41m czy 44m to najmniejszy szczegół
Jeśli ją trafie znaczy to ze prawidłowo okreslilem odległość i mogę być siebie dumny jeśli nie to znaczy ze muszę jeszcze pocwiczyc
Wiecej luzu więcej dystansu i więcej radości z zabawy
Nie oszukujmy się wiatrówki z precyzja na 10gr przy 40m
Jeśli strzelamy do kz 40mm przy takim dystansie i nie trafiamy to tylko wina strzelca

Traktujmy to jako zabawę a będzie rewelacyjnie
Pzdr
DeDeK

..................................
Walther LGM-2 + DOT FFP HFT
Tomx
Posty: 941
Rejestracja: 2013-09-03, 20:45
Lokalizacja: poznan

Post autor: Tomx »

Pizol, Zawody ligowe WSST organizowane są według regulaminu PFTA bez apteki :-)
Ameryki nie odkryje, ale dla przypomnienia świeżym zawodnikom, wkleję link do regulaminu, na którym bazuje cała wiatrówkowa Polska. Można poczytać sobie w długie zimowe wieczory i zapoznać się, zarówno z odległosciami poszczególnych hz, ich iloscia na torze, warunkami bezpieczeństwa i reklamacją figurek,bo jak komuś coś sie stanie "odpukać" włazac na tor bez ostrzezenia innych to dopiero bedzie kwas!!
http://pfta.pl/index.php/zawody/regulaminy/zawodnik
http://pfta.pl/index.php/zawody/regulaminy/organizator
Szanowne koleżeństwo zabawa zabawą, ale podchodzmy do tematu profesjonalnie.Miłej lektury
hw77 +burris (wiatrowka odrzutowiec)/aa prosport vortek + buris timberline(karabinek klasa...zalezy w czyich rekach:))
Awatar użytkownika
Grossus
Moderator
Posty: 3151
Rejestracja: 2013-03-01, 22:49
Lokalizacja: Zalasewo

Post autor: Grossus »

Myślę, że Tomek wyczerpał temat. Ponadto, jeśli na naszych niedoskonałych torach mógł się wytrenować zdobywca pucharu PFTA 2016 w konkurencji HFT2, to chyba tragedii nie ma. Mniej gadania, więcej strzelania. ;-)
Bo ja myślałem, że "Miś" to film fabularny, a to jest dokument.
Awatar użytkownika
pilot68
Posty: 434
Rejestracja: 2014-08-06, 19:26
Lokalizacja: Konin

Post autor: pilot68 »

Ja myślę inaczej.Jeżeli były by to zawody wyłącznie dla członków sekcji, to tematu by nie było.
Ale jeżeli się ogłaszamy i przyjeżdżają zawodnicy z Polski,pobieramy od nich opłatę za uczestnictwo w zawodach to temat jeszcze bardzo wymaga przedyskutowania ale nie tutaj...
Steyr + vortex viper
Pizol
Posty: 27
Rejestracja: 2016-09-13, 20:59
Lokalizacja: Konin

Post autor: Pizol »

Dzięki Tomx!
Wszystko jasne.
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ