Panzerlied

Awatar użytkownika
mazgier
Moderator
Posty: 1908
Rejestracja: 2013-03-02, 04:02
Lokalizacja: Poznań

Panzerlied

Post autor: mazgier »

Jako, że w niedzielę obiecałem Arturowi - poniżej to co sugerowałem jako podkład muzyczny pod strzelanie ze Steyra:

LINK

;-)
Steyr HP & TX HC
Awatar użytkownika
hugo
Posty: 349
Rejestracja: 2013-03-03, 17:04
Lokalizacja: Poznań

Post autor: hugo »

świetne. To do kompletu dodam jeszcze jeden marsz: Erika (na wrzosowisku kwitnie mały kwiatuszek...) http://www.youtube.com/watch?v=Qlz_FytbX1k
Walther Hunter + Burris Timberline, Colt Army 1860, Hawken .45, Tryon Creedmoor .45
Awatar użytkownika
ArturR
Posty: 871
Rejestracja: 2013-08-09, 18:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Panzerlied

Post autor: ArturR »

mazgier pisze:Jako, że w niedzielę obiecałem Arturowi - poniżej to co sugerowałem jako podkład muzyczny pod strzelanie ze Steyra:

LINK

;-)
Dzięki Marcin i Hugo:-D naprawde mocne kawałki :-)
swoją drogą ciekawe np.,jaka byłaby reakcja,gdybym na ostatnich MŚ w Niemczech w Ebern stzelając z Steyera - puszczał sobie głośno takie piosenki np. z iPoda ? :mrgreen:
jeszcze by mnie posądzili o faszyzm,nazizm,antysemityzm itp. i poszedłbym siedzieć :mrgreen: ufff,może to i dobrze,że Steyr nie jest niemiecki :mrgreen:
chociaż w tej roli dużo bardziej pasowałby Hugo - znany miłośnik niemieckiej technologii :-D
w swoim niemieckim mundurze,z niemieckim karabinkiem,typowo niemiecką karnacją,i prawie niemieckim pochodzeniem(Szczecin) - byłby jak wśród swoich ! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Hugo - bez urazy proszę :-D ;-)
Awatar użytkownika
Kolejna
Posty: 328
Rejestracja: 2013-10-20, 22:13
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kolejna »

ProArt pisze:może to i dobrze,że Steyr nie jest niemiecki
ja tam żałuję :mrgreen:
ProArt pisze:Hugo - znany miłośnik niemieckiej technologii
któremu przeszkadzają nieperfekcyjne śrubki, przez niektórych niesłusznie posądzany o psucie wyników i czarną magię tworzenia zer :mrgreen: ja wam mówię, on w którąś piękną sobotę wparuje z bazooką na strzelnicę...

swoją drogą świetny teledysk do piosenki o miłości i narzeczonej tak cudownej jak kwiatek na łące:D
Ostatnio zmieniony 2013-11-26, 03:40 przez Kolejna, łącznie zmieniany 1 raz.
Maleństwo moje: LG 110 hp
Awatar użytkownika
mazgier
Moderator
Posty: 1908
Rejestracja: 2013-03-02, 04:02
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mazgier »

Kolejna pisze:swoją drogą świetny teledysk do piosenki o miłości i narzeczonej tak cudownej jak kwiatek na łące:D
No, chyba zgodzisz się, że Niemcy to jedyna nacja na świecie, która potrafi zagrać i zaśpiewać piosenkę o miłości w taki sposób, że słuchając jej człowiek odruchowo zaczyna macać rękami wokół siebie w poszukiwaniu Panzerfaust'a? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Steyr HP & TX HC
Awatar użytkownika
Kolejna
Posty: 328
Rejestracja: 2013-10-20, 22:13
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kolejna »

mazgier pisze: No, chyba zgodzisz się, że Niemcy to jedyna nacja na świecie, która potrafi zagrać i zaśpiewać piosenkę o miłości w taki sposób, że słuchając jej człowiek odruchowo zaczyna macać rękami wokół siebie w poszukiwaniu Panzerfaust'a? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
nie no co Ty, jestem cała wzruszona i marzę o tym żeby mi to ktoś pod balkonem stał i śpiewał :mrgreen: na zmianę z jodłowaniem oczywiście;p
Maleństwo moje: LG 110 hp
Awatar użytkownika
mahonxx
Moderator
Posty: 1658
Rejestracja: 2013-03-01, 16:09
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mahonxx »

Fakt, że trochę na smutno, ale po niemiecku i o miłości.
Postrzelał bym z czegoś, np. z 88.
Awatar użytkownika
Kolejna
Posty: 328
Rejestracja: 2013-10-20, 22:13
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kolejna »

a ponoć niemcy nie potrafią wyrażać uczuć...;p
Maleństwo moje: LG 110 hp
Awatar użytkownika
WuDe
Posty: 2306
Rejestracja: 2013-03-02, 09:27
Lokalizacja: Poznań

Post autor: WuDe »

Panzerlied zamykam oczy i widzę film Bitwa o Ardeny scena w wozie dowodzenia
Wojna kosi równo
Uwaga:
WuDe jest dobry na wszystko
LG i LG i Dejski
ODPOWIEDZ