IPSC w Piotrkówku

Sprzęt, spotkania itp.

Moderator: Maciej.Sz

Awatar użytkownika
mahonxx
Moderator
Posty: 1658
Rejestracja: 2013-03-01, 16:09
Lokalizacja: Poznań

IPSC w Piotrkówku

Post autor: mahonxx »

Z piątek miałem okazje popełnić zawody rozgrywane w formule IPSC.
Dla mnie skończyły się dyskwalifikacją :-/ , ale innym szło znacznie lepiej. FILM
Powiem, tak, strzelanie w stresie pod presją czasu naprawdę nie jest łatwe.
Postrzelał bym z czegoś, np. z 88.
Awatar użytkownika
ArturR
Posty: 871
Rejestracja: 2013-08-09, 18:28
Lokalizacja: Poznań

Post autor: ArturR »

Fajny temat :-) Czy w drodze wyjątku dopuścili by kogoś bez pozwolenia, ale za to z legitymacją KS Leśnik ? :mrgreen:
Awatar użytkownika
triodak
Członek zarządu
Posty: 455
Rejestracja: 2013-12-16, 01:30
Lokalizacja: Poznań

Post autor: triodak »

Bieganie z odbezpieczonym pistoletem to taki mini hazard :-D
AA TX200 MK3 + Leapers
Tomx
Posty: 941
Rejestracja: 2013-09-03, 20:45
Lokalizacja: poznan

Post autor: Tomx »

Też mam legitke leśnika ;-) Temat naprawde bardzo fajny .Gościu ma dobrego kleczaka ,jakby dostał pcpa w rece to byłby problem :mrgreen:
hw77 +burris (wiatrowka odrzutowiec)/aa prosport vortek + buris timberline(karabinek klasa...zalezy w czyich rekach:))
Awatar użytkownika
Grossus
Moderator
Posty: 3150
Rejestracja: 2013-03-01, 22:49
Lokalizacja: Zalasewo

Post autor: Grossus »

Myślę, że nasze legitymacje w tym wypadku mają tę samą moc sprawcza co Paszport Polsatu. :lol:
Bo ja myślałem, że "Miś" to film fabularny, a to jest dokument.
Tomx
Posty: 941
Rejestracja: 2013-09-03, 20:45
Lokalizacja: poznan

Post autor: Tomx »

:lol: też tak myśle .Ale temat zacny.Tomek dlaczego zdyskwalifikowali Cie?
hw77 +burris (wiatrowka odrzutowiec)/aa prosport vortek + buris timberline(karabinek klasa...zalezy w czyich rekach:))
Awatar użytkownika
mahonxx
Moderator
Posty: 1658
Rejestracja: 2013-03-01, 16:09
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mahonxx »

Złamałem zasady bezpieczeństwa, tzn. nie zachowałem kątów w jaką może być skierowana broń i nie było ważne, że była rozładowana i zabezpieczona. Na początku to naprawdę nie jest łatwe, na 30 startujących w połowie zawodów zostało zdyskwalifikowanych 8.
Ogólnie nie ma żartów i w cale się nie dziwię, z tą dyskwalifikacją to trochę jak z jeżdżeniem po pijaku, lepiej jak cie złapią zanim komuś przyj..sz. Z rozmowy z doświadczonymi zawodnikami wynikało, że nie mam się co martwić, każdy kiedyś przez to przeszedł.
A co do możliwości strzelania w takich zawodach, to PZSS już skutecznie się o to zatroszczyło i bez licencji to sobie możesz..., ale oczywiście wszystko zależy od organizatora, czasami może strzelić osoba nie będąca zawodnikiem, ale nie jest ujęta z komunikatach. Chociaż, jak na to wszystko patrzyłem, to będąc organizatorem nie pozwolił bym nikomu bez doświadczenia strzelać.
Ostatnio zmieniony 2015-04-13, 21:29 przez mahonxx, łącznie zmieniany 1 raz.
Postrzelał bym z czegoś, np. z 88.
Awatar użytkownika
WuDe
Posty: 2301
Rejestracja: 2013-03-02, 09:27
Lokalizacja: Poznań

Post autor: WuDe »

Tomuś pewnie czuli się zagrożeni "świeżą krwią" i uwalili cię myślę że następny razem będziesz trzymał kąt względem celu :-P
Uwaga:
WuDe jest dobry na wszystko
LG i LG i Dejski
Awatar użytkownika
ArturR
Posty: 871
Rejestracja: 2013-08-09, 18:28
Lokalizacja: Poznań

Post autor: ArturR »

Mahoń nie przejmuj się, początki zwykle nie są łatwe - jak ze wszystkim w życiu :-)
Walcz, nie poddawaj się, trenuj, przecieraj szlaki, może kolejni pójdą drogą WBP - powodzenia! ;-)
ODPOWIEDZ