Mistrzostwa Polski 2021 Kolibki. Znowu mamy mistrzów

Tu wpisujemy co i kto wywalczył na zawodach zewnętrznych, zawodach rangi PFTA, mistrzostw kraju, świata, regionów....
Awatar użytkownika
slawol75
Członek zarządu
Posty: 836
Rejestracja: 2015-07-29, 10:54
Lokalizacja: Pamiątkowo
Kontakt:

Mistrzostwa Polski 2021 Kolibki. Znowu mamy mistrzów

Post autor: slawol75 »

Uwaga, Uwaga:
Mamy nowego mistrza polski w hft1 - Marek Krempczyński - Łysy. Gratulacje Marek, kawał dobrego strzelania :mrgreen:

Druga Uwaga:
Zawody nhft wygrał Michał Walszkowski - Michu, gratulacje
oficjalne wyniki na Beżu pewnie niebawem

Jeszce raz wielkie gratulacje dla was:-)
zawsze środkiem krzyża :)
Awatar użytkownika
Grossus
Moderator
Posty: 3150
Rejestracja: 2013-03-01, 22:49
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Mistrzostwa Polski 2021 Kolibki

Post autor: Grossus »

Świetna robota chłopaki! Gratulacje! :mrgreen:
WSST - kuźnia talentów! ;-)
Bo ja myślałem, że "Miś" to film fabularny, a to jest dokument.
Andrew13
Posty: 78
Rejestracja: 2020-10-25, 10:01
Lokalizacja: Szczepankowo

Re: Mistrzostwa Polski 2021 Kolibki

Post autor: Andrew13 »

Brawo Panowie :)
silart
Technik
Posty: 285
Rejestracja: 2018-09-19, 09:01
Lokalizacja: Tarnowo Podgórne

Re: Mistrzostwa Polski 2021 Kolibki

Post autor: silart »

Gratulacje Marku, muszę przyjść do Ciebie na jakieś lekcje w końcu :) albo zwyczajnie zacząć więcej strzelać :D
Jeśli nie mogę komuś pomóc, to przynajmniej nie przeszkadzam.

Steyr Challenge + Valiant 4-12x40 HFT,
P17
Vygo i Jackalope
Proca
kombatant
Posty: 172
Rejestracja: 2013-03-04, 22:48
Lokalizacja: Koszuty, Środa Wlkp.

Re: Mistrzostwa Polski 2021 Kolibki

Post autor: kombatant »

Zawsze oglądam wyniki z różnych zawodów/spotkań i Kol. Marek jest w czołówce albo wygrywa.
To nie przypadek. To już jakaś forma symbiozy z karabinkiem :-)
Gratulacje ogromne.
A.
Awatar użytkownika
WuDe
Posty: 2301
Rejestracja: 2013-03-02, 09:27
Lokalizacja: Poznań

Re: Mistrzostwa Polski 2021 Kolibki

Post autor: WuDe »

Panowie wielki szacunek dla Marka i Michała co tu dużo gadać "im się po prostu należało"
Sam tor był trudny i bardzo odbiegający od naszych warunków głównie w ciemnym lesie wiec tym bardziej widać że dla mistrza wszystko jedno gdzie strzela jak się umie :-) :-) :-)
Uwaga:
WuDe jest dobry na wszystko
LG i LG i Dejski
Awatar użytkownika
Ziemo
Posty: 268
Rejestracja: 2018-07-16, 12:33
Lokalizacja: Poznań Nowe Miasto

Re: Mistrzostwa Polski 2021 Kolibki

Post autor: Ziemo »

Noooo, Mistrz Polski, duża rzecz. Szanuję i gratuluję.
HFT
Awatar użytkownika
esmar
Posty: 1571
Rejestracja: 2013-03-11, 18:50
Lokalizacja: Poznań

Re: Mistrzostwa Polski 2021 Kolibki. Znowu mamy mistrza hft1

Post autor: esmar »

Gratulacje Mistrzu!
edit:
W tytule jest: "mamy mistrza hft1" a w relacji z mistrzostw jest też info, że " tytuł Mistrza Polski w nHFT zdobył Michał Walaszkowski" czyli:
Gratulacje Mistrzowie!
TX200 HC_Burris Timberline
janusz22551
Posty: 31
Rejestracja: 2020-10-13, 07:54
Lokalizacja: Ośniszczewo kuj-pom

Re: Mistrzostwa Polski 2021 Kolibki. Znowu mamy mistrza hft1

Post autor: janusz22551 »

Gratulacje Panowie!!! ;-)
Awatar użytkownika
slawol75
Członek zarządu
Posty: 836
Rejestracja: 2015-07-29, 10:54
Lokalizacja: Pamiątkowo
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Polski 2021 Kolibki. Znowu mamy mistrzów

Post autor: slawol75 »

Coś jeszcze napiszę. Pierwszy raz tam byłem. Teren w lesie, trochę ciemny. Było raczej pochmurnie, przy słońcu byłyby cienie i półcienie. Potem wyszliśmy na polankę. Cele w słońcu, jak u nas. Następny etap to strzelanie w dół do strumyka. Tutaj fajnie to wyglądało. i tak do końca, w dół w lesie. W pierwszy dzień trochę padało, ale niewiele. Wiatr czasem, ale nie przeszkadzał bardzo. W drugi dzień bez słońca i wiatru. Tor taki sam, trochę zmienione odległości. Co do trudności to standard. Jak na zawodach. My nie odbiegamy pod żadnym względem organizacyjnie, jeśli chodzi o tor (a nawet mamy większy standard, bo jest woda i mydełko do umycia rąk). Jako ciekawostka,. były stopery dla każdej grupy. 3 min na dwa stanowiska. To się sprawdziło. Nie było zastojów i dużych korków. Pewną trudnością była długość toru. 25 stanowisk po 2 cele. Plecy do dzisiaj mnie trochę bolą...Tak że nie było łatwo. Pełne skupienie obowiązkowe. Przy tak długim torze nie ma przypadków, wygrywa najlepszy. Dlatego jeszcze raz duże gratulacje dla Marka.
Co do organizacji zawodów. Tyle stanowisk + nocnik + sylwetki = kupa roboty. Nie mam sumienia wytykać organizatorom jakiś błędów. Zresztą, nie było ich dużo. Ustawić dwa inne tory....to raczej nie osiągalne. Choć kiedyś WSST coś takiego zrobiło. Ale to dawne czasy. Było fajnie, choć jeśli chodzi o nasze wyniki to niedosyt zawsze zostaje. Duży dość ;-)
zawsze środkiem krzyża :)
chinol
Posty: 18
Rejestracja: 2021-08-15, 19:30

Re: Mistrzostwa Polski 2021 Kolibki. Znowu mamy mistrzów

Post autor: chinol »

Gratulacje :)
lysy
Członek zarządu
Posty: 606
Rejestracja: 2015-12-19, 15:06
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski

Re: Mistrzostwa Polski 2021 Kolibki. Znowu mamy mistrzów

Post autor: lysy »

Dziękuję chłopaki za gratulacje i powiem wam, że sam byłem w szoku bo właściwie pojechałem na te zawody obronić drugie miejsce w pucharze PFTA bo Janusz wydawał mi się już nie do przeskoczenia (brakowało mi do niego z 7 czy 8 punktów) a dogonić mnie mógł Rober z Gdańska i Krzysiek Zając.
Wiec po sobocie jak miałem trzeci wynik i 4/5 miejsce z Krzysiem Kowalczykiem i odrobiłem chyba z 4 punkty w Pefcie ciśnienie mi całkowicie się unormowało i w niedzielę poszedłem na tor totalnie na lajcie. Grupę miałem fajną z Krzyśkiem Kowalczykiem i Tomkiem Kocembą , naśmialiśmy się jak głupcy. I to chyba dało niedzielny wynik który odrobił kolejne punkty w Pefcie, trochę może nie żałuję ale rozmyślam gdzie mogłem się poprawić bo do Janusza i I miejsca w Pucharze PFTA zabrakło mi 0,64 pkt procentowego ale i tak było zaje....e. Jako ciekawostkę przytoczę fakt, że trening szybkiego strzelania żeby odpalić grila się przydał bo Rafał Zych zmierzył nam czas i okazało się, że w trzech strzeliliśmy stanowisko w niecałe 4 minuty, łącznie z kładzeniem się i wstawaniem.
jarn
Posty: 71
Rejestracja: 2013-03-02, 19:19
Lokalizacja: Strzelno

Re: Mistrzostwa Polski 2021 Kolibki. Znowu mamy mistrzów

Post autor: jarn »

GRATULACJE !!!
AnonimowyAlkoholikEV2+EB10x42
ODPOWIEDZ