[18.04] Niedziela strzelecka w Kuklówce

Tu wpisujemy co i kto wywalczył na zawodach zewnętrznych, zawodach rangi PFTA, mistrzostw kraju, świata, regionów....
Awatar użytkownika
slawol75
Członek zarządu
Posty: 836
Rejestracja: 2015-07-29, 10:54
Lokalizacja: Pamiątkowo
Kontakt:

[18.04] Niedziela strzelecka w Kuklówce

Post autor: slawol75 »

Koledzy i Koleżanki pomyślałem że dobrze byłoby pochwalić się swoimi osiągnięciami. Kosztują one dużo wysiłku i pracy. A mieliśmy do tej pory i Mistrza Świata w HFT1, Mistrzów Polski, i wygranych w różnych innych ciekawych zawodach. Niestety to ginie i z czasem możemy o tym zapomnieć. A i dla promocji naszej sekcji jest to ważne. Chwalmy się, jeśli jest czym.
No to zaczynam:
Kuklówka:
1 miejsce w HFT1 Marek Krempczyński
2-gie miejsce w HFT2 Andrzej Stoiński

Brawo chłopaki :-)

tu link do zawodów z beżu:
http://forum-bron.pl/viewtopic.php?f=35 ... 3&start=15

ps. w tym dziale piszemy o imprezach zewnętrznych, nie o naszej lidze za wyjątkiem zawodów rangi PFTA i Mistrzostw Wielkopolski. Jeśli będzie taka wola możemy w inny dziale pisać o wsst
zawsze środkiem krzyża :)
Awatar użytkownika
Grossus
Moderator
Posty: 3150
Rejestracja: 2013-03-01, 22:49
Lokalizacja: Zalasewo

Re: [18.04] Niedziela strzelecka w Kuklówce

Post autor: Grossus »

Ciekawa inicjatywa i warta uwagi. Czasami nie wiesz z kim idziesz w grupie, a to mistrz Polski czy Europy. :D

Podsuwam pomysł czy nie zmodyfikować nieco tego działu w odmienny sposób. Nie robić tematów do zawodów, a do zawodników. Każdy z zawodników, jeśli chciałby się pochwalić swoimi osiągnięciami zakładałby osobny temat i każde osiągnięcie wpisywał jako osobny post z podaniem nazwy zawodów, dyscypliny (sylwetki, HFT1, HFT2, nHFT, FT, Benchrest itp) terminu i zajętego miejsca. Nie wiem jak silnik forum u nas działa, by nie scalał postów pod własnym postem, tak by nowy wpis był sygnalizowany na stronie głównej.
Bo ja myślałem, że "Miś" to film fabularny, a to jest dokument.
Awatar użytkownika
slawol75
Członek zarządu
Posty: 836
Rejestracja: 2015-07-29, 10:54
Lokalizacja: Pamiątkowo
Kontakt:

Re: [18.04] Niedziela strzelecka w Kuklówce

Post autor: slawol75 »

Można przemyśleć tą propozycję. Moją intencją jest, aby pisać o innych, nie o sobie. Niezręcznie jest czasem samemu się chwalić. A tak, jak ktoś coś wie to wpisuje i mamy ślad. Zapisując się na zawody zaznaczamy, że wyrażamy gode na publikację wizerunku. Więc w tej materii chyba nie łamiemy prawa.
Chwalmy się jako sekcja sukcesami naszych kolegów i koleżanek. To może być dobry materiał promocyjny naszej grupy. Jestem otwarty na propozycje. Jeśli uznacie że lepiej wpisywać wątki po nazwiskach, czy może nickach nie ma problemu. Choć wpisując w temacie nazwę imprezy dział może wyglądać ciekawiej. Istnieje ryzyko, że pojawi się jako temat 3, 5 członków i w dziale będzie hulał wiatr...
zawsze środkiem krzyża :)
silart
Technik
Posty: 285
Rejestracja: 2018-09-19, 09:01
Lokalizacja: Tarnowo Podgórne

Re: [18.04] Niedziela strzelecka w Kuklówce

Post autor: silart »

Jestem za tym żeby oznaczać sukcesy zawodami
Jeśli nie mogę komuś pomóc, to przynajmniej nie przeszkadzam.

Steyr Challenge + Valiant 4-12x40 HFT,
P17
Vygo i Jackalope
Proca
ODPOWIEDZ