Liga Zimowa WSST 2019/2020 - Dyskusja otwarta

silart
Technik
Posty: 285
Rejestracja: 2018-09-19, 09:01
Lokalizacja: Tarnowo Podgórne

Post autor: silart »

Jeszcze troszkę to będzie więcej sprężyn niż PCP :D mój kolega kupił TXa więc chyba na stałe u nas zagości a jest szansa że na kolejnych zawodach będą dwie całkiem nowe osoby :)
Jeśli nie mogę komuś pomóc, to przynajmniej nie przeszkadzam.

Steyr Challenge + Valiant 4-12x40 HFT,
P17
Vygo i Jackalope
Proca
Awatar użytkownika
Lisek
Posty: 61
Rejestracja: 2016-10-22, 19:52
Lokalizacja: Nowogard

Post autor: Lisek »

Marcin Lamcha pisze:Jak to co? Będzie więcej zabawy .😈
Marcin, to musimy być w jednej grupie :-D
Usunięty użytkownik 341

Post autor: Usunięty użytkownik 341 »

Lisek, Konkurencja zmieniona.
Grupy ustawiamy tak, żeby sprężyny strzelały razem, więc macie dużą szansę na wspólną grupę.
Jak zostaniesz w HFT2, to się załapiesz klasyfikację w generalce.
Awatar użytkownika
WuDe
Posty: 2301
Rejestracja: 2013-03-02, 09:27
Lokalizacja: Poznań

Post autor: WuDe »

silart pisze:Jeszcze troszkę to będzie więcej sprężyn niż PCP :D mój kolega kupił TXa więc chyba na stałe u nas zagości a jest szansa że na kolejnych zawodach będą dwie całkiem nowe osoby :)
I weż tu zacznij bawić się w HFT2 to zaraz wszyscy chcą :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Uwaga:
WuDe jest dobry na wszystko
LG i LG i Dejski
lysy
Członek zarządu
Posty: 606
Rejestracja: 2015-12-19, 15:06
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski

Post autor: lysy »

Też sobie trzasnąłem TX HC po Hoganie, a co tam , nigdy ze sprężyn strzelać nie umiałem więc czas się nauczyć.
Na przyszłe zawody się jeszcze nie nauczę ale kto wie co będzie w marcu :roll:
Tomix mnie ostatnio goni i goni, że nawet z biodra strzelać się nie da to się podszkolę i będzie musiał trochę więcej czasu leżeć na macie żeby ograć nowe grono sprężynkowców. :-P
Tomx
Posty: 941
Rejestracja: 2013-09-03, 20:45
Lokalizacja: poznan

Post autor: Tomx »

Łysy pogieło Cie :mrgreen: Sks Ci minoł?;).Przywiez tx na najbliższe zawody.Pogadamy, a znajac Twoje zacieciecie opanujesz temat.Dzis byliśmy z Krystianem na Łęsku postrzelalismy z Diany 75 w moim wieku, z dioptera na 40m.To jest wyzwanie:)
hw77 +burris (wiatrowka odrzutowiec)/aa prosport vortek + buris timberline(karabinek klasa...zalezy w czyich rekach:))
Grzelak Marcin
Posty: 6
Rejestracja: 2017-02-11, 09:56
Lokalizacja: Konin

Post autor: Grzelak Marcin »

Witajcie szanowne Koleżanki i Koledzy dawno mnie tu nie było cóż życie 2 lata karabinka w rękach nie miałem ale stara miłość nie rdzewieje zatem korzystając z okazji z przyjemnością Was odwiedzę na najbliższych zawodach.
Awatar użytkownika
Maciej.Sz
Moderator działu
Posty: 668
Rejestracja: 2015-09-12, 18:21
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Maciej.Sz »

Jasne. Wpadaj. :-D
"Wygrywaj bez pychy, przegrywaj bez urazy." Bruce Lee
(.22 LR, 5,45x39, .32 S&W LWC, 9x19, 12/76)
lysy
Członek zarządu
Posty: 606
Rejestracja: 2015-12-19, 15:06
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski

Post autor: lysy »

Odwiedzaj a jak będziesz chciał postrzelać to daj znaka to przywiozę ci jakieś walthera to sobie popykasz do figurek razem z nami . Nie ma większej frajdy jak położonych kilka figurek :mrgreen: w niedzielne przedpołudnie.
Grzelak Marcin
Posty: 6
Rejestracja: 2017-02-11, 09:56
Lokalizacja: Konin

Post autor: Grzelak Marcin »

Dziękuję, dziękuję sprzęt mam chociaż faktycznie dopiero jutro będę ogarniał czy wszystko działa i jest kąpletne. Mogę nie mieć wiatru w butlach i być może śrutu ale to da się załatwić.
joker-os
Posty: 28
Rejestracja: 2020-01-06, 17:34
Lokalizacja: Wołów

Post autor: joker-os »

Witam, jestem u was nowy i zielony ;-)
Według formularz itp. były zapisy na FT i tak się zapisałem, ale pytanie ile musi się zapisać minimum osób na FT aby ta konkurencja się odbyła? Pytam bo nie wiem czy mam dzień przed wyjazdem zaglądać na listę czy mogę spokojnie do was wpadać?
Mam kawałek do was i nie chciałbym aby pocałować w klamkę i wracać tylko postrzelać, ponieważ słyszałem, że fajne warunki do nauki macie(szczególnie jeśli chodzi o wiatr) :-)
Usunięty użytkownik 341

Post autor: Usunięty użytkownik 341 »

Nawet jeśli będziesz jedynym zapisanym zawodnikiem, dostawimy figurki powyżej 42m.
Nawet dyplom zrobimy ;)
lysy
Członek zarządu
Posty: 606
Rejestracja: 2015-12-19, 15:06
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski

Post autor: lysy »

Jeśli się zapiszesz to pewnie chłopacy ustawią ci coś w gratisie. ale przecież FT możesz strzelać na naszym torze HFT i nie martw się nie będzie łatwo. Przyjeżdżaj śmiało , na pewno zawody się odbędą i nie pocałujesz klamki.
joker-os
Posty: 28
Rejestracja: 2020-01-06, 17:34
Lokalizacja: Wołów

Post autor: joker-os »

Super wiadomość ;-) zapisany i napewno się stawię :-) te figurki i wiadomość, że "nie będzie łatwo" mnie przekonały :-D
PaPaj
Członek zarządu
Posty: 763
Rejestracja: 2015-05-26, 15:03
Lokalizacja: Swarzędz

Re: Liga Zimowa WSST 2019/2020 - Dyskusja otwarta

Post autor: PaPaj »

Sławol 75 nie tylko wykupuje cały śrut z forum, ale jeszcze zapisuje się dwa razy na zawody. Pewnie dlatego, żeby ten śrut jakoś wystrzelać :lol: :lol: :lol:
Nie sztuką jest trafić, sztuką jest ucelować.
ODPOWIEDZ