Liga zimowa WSST 2016 - Zawody 3/5 - 15.01.2017

Awatar użytkownika
Jotta
Posty: 25
Rejestracja: 2016-11-01, 15:08
Lokalizacja: Witkowo

Post autor: Jotta »

Panowie wielkie ale to wielkie podziękowania za wspaniałą imprezę, atmosferę, a przede wszystkim za możliwość spotkania się z wspaniałymi Ludźmi.
Panowie na zawodach HFT bylem po raz pierwszy i na pewno nie po raz ostatni.
Lubie strzelacz, ba kocham strzelać, a najważniejszą rzeczą podczas strzelania jest dobra zabawa, a trafienie w cel wartością dodaną do imprezy.
Ja strzelałem z karabinu, który był złożony w sobotę rano , z uszkodzonej lunety, którą w sobotę przedpołudniem ledwo moglem wyzerować na 30m, i nie znałem żadnych poprawek do celownika na inne dystanse niż 30m, a pomimo to nie przeszkodziły te problemy mi sie doskonale bawić i trafiać w cele, oraz poznać świetnych Ludzi.

Nie ma znaczenie 10,20, czy 44 metry, ważne żeby trafić, to jest zadanie dobrego strzelca.
Jak to mawiał jeden z wielkich snijperow:".... duży cel duże pudło, a mały cel hym ,to male pudło...", i już.

Jeszcze raz dziękuję organizatorom za zaangażowanie.
Jeszcze raz serdeczne podziękowania za wspaniałą imprezę.
..jeśli nie widzisz celu to oznacza, że nie żyjesz
Awatar użytkownika
Kamil Kilan
Posty: 41
Rejestracja: 2015-12-23, 19:50
Lokalizacja: PZ

Post autor: Kamil Kilan »

Patrykd pisze:Jezu jakie bicie piany! Zbędne dwie strony czytania. Figurka nr 25 była mierzona miarą ! Koniec tematu tej figurki! Kto się o niej jeszcze wypowie dostanie krawat! A jak ktoś musi! To niech pisze na PW do mnie lub dzwoni!
Dokładnie, a ja raz jeszcze przytoczę poczynania kolegi Gienia,
CAŁY TOR BEZ 1 PT. DA SIĘ i kolega do niczego i nikogo nie miał pretensji, pisaniem na forum nie udoskonala sie swojego skilla ;....
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 34
Rejestracja: 2016-09-02, 16:02
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Leszek »

Witam, ja również chciałbym podziękować Wszystkim za wspólne zawody, szczególnie Sylwi i Rafałowi za wspólne przejście toru :-)
rafał#24 pisze:zaczynaliśmy od st nr 3, będąc na st nr 5 (chyba )weszliśny na górę , grupa za nami przerwała strzelanie twierdząc "że się nie kładzie" po czym uczestnik wchodzi na tor sam kombinuje przy figurce i powtarza strzały wtf .
Jestem nowy i zielony ale podpieram się opinią dużego i brodatego kolegi ;-) z grupy przed nami .albo weryfikuje to sędzia, albo wykleśla się figurkę z liczenia i koniec.
W ten sposób każdy i wszędzie może powtażać strzał
Tutaj się zgadzam z Rafałem

Pozdrowienia
AA Pro Sport + Bushnell Elite 10x40
Awatar użytkownika
triodak
Członek zarządu
Posty: 455
Rejestracja: 2013-12-16, 01:30
Lokalizacja: Poznań

Post autor: triodak »

pilot68 pisze:Ja myślę inaczej.Jeżeli były by to zawody wyłącznie dla członków sekcji, to tematu by nie było.
Ale jeżeli się ogłaszamy i przyjeżdżają zawodnicy z Polski,pobieramy od nich opłatę za uczestnictwo w zawodach to temat jeszcze bardzo wymaga przedyskutowania ale nie tutaj...
+1
AA TX200 MK3 + Leapers
Scarto
Posty: 35
Rejestracja: 2017-01-18, 01:19
Lokalizacja: Środa Wielkopolska

Post autor: Scarto »

Szkoda, że się spóźniłem :( Kiedy następna okazja?
photochem
Posty: 91
Rejestracja: 2016-04-09, 09:43
Lokalizacja: jeszcze Puszczykowo
Kontakt:

Post autor: photochem »

12.02... terminarz "ligi zimowej" tutaj:
http://www.wsststrzelec.pl/viewtopic.php?t=1567
HW97k (Dębowy) + Leupold EFR || AA TX200 MK3 +mDOT || Gamo PR45
Marylka i Heniu
Posty: 1121
Rejestracja: 2013-06-11, 19:26
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Marylka i Heniu »

12,02.2017 następne zawody ligowe. ;-)
ODPOWIEDZ