Zawody 2/10 - 26.05.2013

Awatar użytkownika
mariusz.w
Posty: 176
Rejestracja: 2013-05-20, 23:39
Lokalizacja: LGST

Post autor: mariusz.w »

Myślę, że rewanż będzie u Was za 3 tygonie, bo my w powijakach z terenem i figurkami,
wczoraj zamówiłem kolejne figurki, Iperyt też widziałem, że domówił coś bo jedną paczką do nas przyjdzie :)
Bardzo Dziki Zachód
Puchar Konfederacji Zachodniej 2015
Awatar użytkownika
mahonxx
Moderator
Posty: 1658
Rejestracja: 2013-03-01, 16:09
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mahonxx »

Mariusz figurkami się nie przejmuj. Grossus będzie się w tej sprawie odzywał.
Postrzelał bym z czegoś, np. z 88.
Awatar użytkownika
mariusz.w
Posty: 176
Rejestracja: 2013-05-20, 23:39
Lokalizacja: LGST

Post autor: mariusz.w »

spoko, szykuje tor pod Was same żaby 15 :)
Bardzo Dziki Zachód
Puchar Konfederacji Zachodniej 2015
Awatar użytkownika
mahonxx
Moderator
Posty: 1658
Rejestracja: 2013-03-01, 16:09
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mahonxx »

No księżniczka dała radę, nie wiem czy ktoś się do niej dobrał?
Postrzelał bym z czegoś, np. z 88.
Awatar użytkownika
WuDe
Posty: 2305
Rejestracja: 2013-03-02, 09:27
Lokalizacja: Poznań

Post autor: WuDe »

Prezes z stojaka :mrgreen:
Uwaga:
WuDe jest dobry na wszystko
LG i LG i Dejski
maximus
Posty: 260
Rejestracja: 2013-03-02, 22:22
Lokalizacja: Luboń

Post autor: maximus »

Ja również, niestety tylko z kolana ;-)
Awatar użytkownika
Grossus
Moderator
Posty: 3150
Rejestracja: 2013-03-01, 22:49
Lokalizacja: Zalasewo

Post autor: Grossus »

Wracając do wyników...

Niestety co nagle to po diable. Pospieszyłem się ze wszystkim i są takie tego skutki. Mianowicie, zgodnie z regulaminem PFTA odnośnie zmagań drużynowych widnieje zapis mówiący: "12. Na wynik drużyny z poszczególnych zawodów składa się suma punktów procentowych trzech najlepszych wyników jakie uzyskają członkowie drużyny w swojej klasie (liczonych do wyniku najlepszego strzelca PFTA w danej klasie na danych zawodach)."

Oznacza to, że LGST wystawiło drużynę, a niestety WSST poszło po bandzie. Nawet biorąc 3 najlepszych z WSST to LGST wygrało zmagania drużynowe. Takie są fakty. Niestety Panowie i Panie, chcemy robić wszystko zgodnie z wytyczeniami PFTA, to musimy się trzymać regulaminów.

Dlatego oficjalnie zmagania drużynowe, wygrywa LGST z punktacją procentową 283,1 do 270,42.

Za zaistniałą sytuację bardzo przepraszam. Mogę tylko wytłumaczyć się tym, że w życiu nie robiłem takich zestawień i niestety pojawiają się pomyłki. Dziękuję kolegom Z LGST za wyrozumiałość, a kolegów i koleżanki z WSST namawiam do treningu bo już niebawem będzie spotkanie rewanżowe. O szczegółach już w odpowiednim dziale dotyczącym zawodów 3/10.
Bo ja myślałem, że "Miś" to film fabularny, a to jest dokument.
Awatar użytkownika
Patrykd
Posty: 977
Rejestracja: 2013-03-14, 18:59
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Patrykd »

Nie musimy wszystkiego papugować. Polacy nie gęsi .... Nikt wcześniej nie wspominał, że rozgrywka będzie robiona na zasadach dodatkowej konkurencji w PFTA. Możemy ustalić nasz własny sposób liczenia czy to punktów czy procentów i tyle...
Awatar użytkownika
mahonxx
Moderator
Posty: 1658
Rejestracja: 2013-03-01, 16:09
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mahonxx »

Ja tam mam w d..e wynik, zwłaszcza taki jaki miałem :lol: :lol: :lol: :lol: Świetnie się bawiłem i cieszę się z tych zawodów jak dziecko.
Jak pojedziemy do LGST i będę ostatni to będę się cieszył , dla mnie samo strzelanie to frajda a jak jeszcze trafiam to dopiero...i nie ma to tamto biorę TX
Postrzelał bym z czegoś, np. z 88.
Robert
Posty: 44
Rejestracja: 2013-03-08, 10:02
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Robert »

Ja też to wszystko trakyuję lajcikowo co zresztą widać po wynikach.Dla mnie najwarzniejsza jest zabawa i kumple a strzelanie przy okazji oczywiście.Wyniki strzelania poprawię ale ale niejest to jedyny cel w moim życiu. ;-)
Awatar użytkownika
WuDe
Posty: 2305
Rejestracja: 2013-03-02, 09:27
Lokalizacja: Poznań

Post autor: WuDe »

mahonxx pisze:Ja tam mam w d..e wynik
Jestem za zróbmy remis i wszystko gra.Poznaliśmy takich samych porypańców jak my ekologicznie skaziliśmy teren na wieki :mrgreen: w oczach mieliśmy okrucieństwo w stosunku do metalowych zwierzaków a wszystko to otaczała atmosfera zabawy czytaj rywalizacji.
Nastepne zawody będą obgadane w kwestii podliczania naliczania sumowania obliczania :lol:
Amen :-P
Uwaga:
WuDe jest dobry na wszystko
LG i LG i Dejski
Robert
Posty: 44
Rejestracja: 2013-03-08, 10:02
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Robert »

Acha bo zapomniałem.Zdjęcia oczywiście są i napewno i bendą. :mrgreen:
Awatar użytkownika
mariusz.w
Posty: 176
Rejestracja: 2013-05-20, 23:39
Lokalizacja: LGST

Post autor: mariusz.w »

mahonxx pisze:Ja tam mam w d..e wynik, zwłaszcza taki jaki miałem :lol: :lol: :lol: :lol: Świetnie się bawiłem i cieszę się z tych zawodów jak dziecko.
Jak pojedziemy do LGST i będę ostatni to będę się cieszył , dla mnie samo strzelanie to frajda a jak jeszcze trafiam to dopiero...i nie ma to tamto biorę TX
I tak trzymać :!:
Dobra zabawa jest najważniejsza,

Proponuje wycofać się z rywalizacji grupowej, pozostać tylko przy rankingu indywidualnym :)
Bardzo Dziki Zachód
Puchar Konfederacji Zachodniej 2015
Awatar użytkownika
Grossus
Moderator
Posty: 3150
Rejestracja: 2013-03-01, 22:49
Lokalizacja: Zalasewo

Post autor: Grossus »

Panowie, zabawa przede wszystkim to oczywiste. :mrgreen: Ja się cieszę, że jako jedyna sprężyna pokazałem, że mogę się mierzyć z pecepami :-)
Bo ja myślałem, że "Miś" to film fabularny, a to jest dokument.
Awatar użytkownika
duber
Posty: 38
Rejestracja: 2013-05-25, 20:13
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: duber »

Pany a kto ma te grupowe zdjęcie?
Na fejsie też nie widzę...
ODPOWIEDZ