Patent, licencja PZSS, pozwolenie na broń

Sprzęt, spotkania itp.

Moderator: Maciej.Sz

Awatar użytkownika
Maciej.Sz
Moderator działu
Posty: 668
Rejestracja: 2015-09-12, 18:21
Lokalizacja: Poznań

Patent, licencja PZSS, pozwolenie na broń

Post autor: Maciej.Sz »

Jeżeli ktoś z koleżanek i kolegów będzie zainteresowany zdobyciem patentu i licencji PZSS, a następnie pozwolenia na broń palną do celów sportowych lub kolekcjonerskich, to służę pomocą i doradztwem.
Członkostwo w klubie, egzamin na patent, uzyskanie licencji, wniosek do WPA o wydanie pozwolenia na broń, to z grubsza droga, którą trzeba przejść, aby uzyskać upragnione dokumenty. W niedalekiej przeszłości przeszedłem te procedury i chętnie pomogę zainteresowanym.
Mam w planach spotkanie dla naszych klubowiczów na strzelnicy Lizawka, żeby postrzelać ze współczesnej broni palnej. Jak zostaną złagodzone obostrzenia i Lizawka zostanie otwarta, to umówimy się z zainteresowanymi na jakiś weekendowy termin. Wśród członków sekcji jest nas trzech posiadających broń, więc będzie z czego postrzelać.
"Wygrywaj bez pychy, przegrywaj bez urazy." Bruce Lee
(.22 LR, 5,45x39, .32 S&W LWC, 9x19, 12/76)
Awatar użytkownika
Grossus
Moderator
Posty: 3150
Rejestracja: 2013-03-01, 22:49
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Patent, licencja PZSS, pozwolenie na broń

Post autor: Grossus »

Jak będziecie mieć ustalony termin na Lizawce to może wpadnę z remikiem podymić, bo tam się wbić to czasami ciężko...
Bo ja myślałem, że "Miś" to film fabularny, a to jest dokument.
Andrew13
Posty: 78
Rejestracja: 2020-10-25, 10:01
Lokalizacja: Szczepankowo

Re: Patent, licencja PZSS, pozwolenie na broń

Post autor: Andrew13 »

Dzięki, odezwę się po wielkanocy.
kombatant
Posty: 172
Rejestracja: 2013-03-04, 22:48
Lokalizacja: Koszuty, Środa Wlkp.

Re: Patent, licencja PZSS, pozwolenie na broń

Post autor: kombatant »

Jeśli czas pozwoli to podpiszę się pod listą obecności.
Drugi temat to taki, że chciałbym przy tej samej okazji pod okiem kogoś wtajemniczonego w arkana obsługi i bezpieczeństwa CP wypróbować Navy.
A.
Awatar użytkownika
Maciej.Sz
Moderator działu
Posty: 668
Rejestracja: 2015-09-12, 18:21
Lokalizacja: Poznań

Re: Patent, licencja PZSS, pozwolenie na broń

Post autor: Maciej.Sz »

Od soboty zamykają wszystkie strzelnice do 9 kwietnia. Zobaczymy co będzie później, bo na razie dobrze to nie wygląda. Licencja PZSS już nie uprawnia do trenowania. Trzeba być zawodowcem, czyli członkiem kadry narodowej. Umówimy się jak złagodzą obostrzenia.
"Wygrywaj bez pychy, przegrywaj bez urazy." Bruce Lee
(.22 LR, 5,45x39, .32 S&W LWC, 9x19, 12/76)
ODPOWIEDZ