PiRO | Pistolet i Rewolwer Obronny

Sprzęt, spotkania itp.

Moderator: Maciej.Sz

Awatar użytkownika
hydro
Posty: 1080
Rejestracja: 2015-09-18, 18:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

PiRO | Pistolet i Rewolwer Obronny

Post autor: hydro »

Konkurencja PiRO ponad 10 lat temu została utworzona jako polska wersja IDPA. Początkowo była oparta niemal o takie same zapisy, dziś mamy nową odsłonę. Za kilka dni na stronie www.piro.org.pl pojawi się nowe przepisy konkurencji, napisane niemal od postaw. Chętnych na tego typu strzelanie, gorąco zapraszam na zawody. Kalendarz na razie obejmuje zawody wchodzące do Grand Prix 2019 oraz MP 2019. W wolnych chwilach zostanie uzupełniony o zawody klubowe. Lista klubów, gdzie będzie się PIRO strzelać, dostępna również na stronie (proszę zajrzeć do ich kalendarzy). Najbliżej mamy Nietoperka w Międzyrzeczu. Na dziś w Wielkopolsce nie ma dynamicznej strzelnicy z katami 180 stopni. Za to w Nietoperku, kolega Andrzej szykuje oś 360 ;-)

Do zobaczenia na strzelnicy!
Awatar użytkownika
mahonxx
Moderator
Posty: 1658
Rejestracja: 2013-03-01, 16:09
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mahonxx »

No fajnie, tylko jakoś tak daleko. Chyba tylko delta w pobliżu?
Postrzelał bym z czegoś, np. z 88.
Awatar użytkownika
hydro
Posty: 1080
Rejestracja: 2015-09-18, 18:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: hydro »

No fajnie, Ciechan szykuje 16 torów na otwarcie sezonu, więc będzie ciekawie ;-) To jedyny powód dla którego warto się zapuścić do Gdańska. No i wchodzi klasa Subcompact - wszystko z lufą do 3.5" zasilane 9 PARA w górę ;-) W każdym razie do Międzyrzecza będę się wybierał, a w lutym postaram się jakieś treningi na L zorganizować. Jakbyś był chętny, to dzwoń.
Awatar użytkownika
Piotr67
Posty: 3
Rejestracja: 2019-10-21, 09:49
Lokalizacja: Zalasewo

Post autor: Piotr67 »

Cześć, nie wiem czy temat jeszcze aktualny.

Strzelałem PIRO parę razy, także w Nietoperku. Jak dla mnie, strzelnica Andrzeja jest jednym z najlepszych obiektów w okolicy.

Strzelam również IPSC, głównie w Parzęczewie.

Jeżeli będziesz organizował jakieś spotkania/ treningi - to chętnie.
ODPOWIEDZ