MMP 2015

Zloty, spotkania, zawody
Awatar użytkownika
Grossus
Moderator
Posty: 3151
Rejestracja: 2013-03-01, 22:49
Lokalizacja: Zalasewo

Post autor: Grossus »

GRATULACJE!!!
Bo ja myślałem, że "Miś" to film fabularny, a to jest dokument.
Marylka i Heniu
Posty: 1121
Rejestracja: 2013-06-11, 19:26
Lokalizacja: Poznań

MMP

Post autor: Marylka i Heniu »

Duże brawa i Gratulacje Tomku .
Awatar użytkownika
Ceer
Posty: 107
Rejestracja: 2014-07-15, 15:47
Lokalizacja: P-ń

Post autor: Ceer »

Graty Tomek! Uśpiłeś moją czujność niezadowoleniem z wczorajszego wyniku... a tu bach! :)
P.s.
no teraz już wiem, na co czekaliście :)
Gamo Compact + Walther 2x20
HW 100T FSB
Awatar użytkownika
papablo
Posty: 32
Rejestracja: 2013-03-03, 10:56
Lokalizacja: Poznań

Post autor: papablo »

Ja miałem okazję pogratulować Tomkowi osobiście, zaraz po dekoracji. Tym niemniej powtarzam też publicznie na forum:)
Gratulacje też dla PawłaW - jedyny z grupy HFT1, który trzymał poziom!
Weihrauch HW100 + Bushnell Banner
one shot, one kill
Elka
Członek zarządu
Posty: 68
Rejestracja: 2014-03-24, 14:08
Lokalizacja: Czerlin

Post autor: Elka »

Miło spędzony weekend w super atmosferze kolegów WSST. Dziękuje. Jester pozdrowienia dla żony, zabieraj ją częściej. Tor wymagający, dużo nauki mnie czeka..... warto u nas ułożyć taki tor. Mój wynik nie jest rewelacyjny, ale za to Tomka - super!! Jestem z Ciebie dumna :) Gratulacje !!!!
Ostatnio zmieniony 2015-05-11, 00:00 przez Elka, łącznie zmieniany 1 raz.
Tomx
Posty: 941
Rejestracja: 2013-09-03, 20:45
Lokalizacja: poznan

Post autor: Tomx »

Dziekuje za graty :-) Zawody mega fajne .Tory wymagajace ciagłej koncetracji .Jestem jeszcze pod wrażeniem położenia figurki bez miesa :mrgreen:
hw77 +burris (wiatrowka odrzutowiec)/aa prosport vortek + buris timberline(karabinek klasa...zalezy w czyich rekach:))
Awatar użytkownika
WuDe
Posty: 2306
Rejestracja: 2013-03-02, 09:27
Lokalizacja: Poznań

Post autor: WuDe »

Tomek z kim sie dogrywałeś
Uwaga:
WuDe jest dobry na wszystko
LG i LG i Dejski
Awatar użytkownika
mahonxx
Moderator
Posty: 1658
Rejestracja: 2013-03-01, 16:09
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mahonxx »

Jeszcze raz wielkie gratki do Tomix'a, oraz podziękowania dla wszystkich uczestników,a w szczególności dla PawłaW i KrzyśkaW za transport i wspólne przejście w drugim dniu.
Oczywiście nie mogę zapomnieć o Patryku D który dotrzymywał nam dzielnie towarzystwa w czasie jazdy. Ogólnie jestem zadowolony z wyjazdu, oczywiście pomijając wynik :-/
Postrzelał bym z czegoś, np. z 88.
Awatar użytkownika
mazgier
Moderator
Posty: 1908
Rejestracja: 2013-03-02, 04:02
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mazgier »

Tomx pisze:Jestem jeszcze pod wrażeniem położenia figurki bez miesa :mrgreen:
Czyżby pomógł trening na niej u nas? :mrgreen:
Steyr HP & TX HC
Awatar użytkownika
pawelw
Posty: 1780
Rejestracja: 2013-03-06, 10:47
Lokalizacja: Poznań

Post autor: pawelw »

Dołączam się do gratulacji dla Tomka. Znakomity wynik na wymagających i diametralnie różnych w obu dniach torach.
Dawno nie pamiętam na MP tak fajnej atmosfery - odpocząłem za wszystkie czasy :lol: Podziękowania też dla Towarzyszy Podróży: Chłopaki nie wiem jak mi zleciała droga w jedna i druga stronę. Mahoń: dzięki za pomoc na torze.
Z wyniku jestem zadowolony choć nie do końca: w drugi dzień zrobiłem kilka błędów i marzenia o .... pudle odfrunęły.
Głupota rządzonych daje władzę rządzącym !
Awatar użytkownika
triodak
Członek zarządu
Posty: 455
Rejestracja: 2013-12-16, 01:30
Lokalizacja: Poznań

Post autor: triodak »

Tomku gratulacje :!:
Chętnie poczytam na czym polegała trudność toru :mrgreen: Zajmowanie pozycji? Wiało? Małe kilzony? Czy gra światła i cienia przekłamująca "pomiar" dystansu?
AA TX200 MK3 + Leapers
Awatar użytkownika
pawelw
Posty: 1780
Rejestracja: 2013-03-06, 10:47
Lokalizacja: Poznań

Post autor: pawelw »

Były dwa tory.
Pierwszy (układ 20 x 2) ustawiony 2/3 w gęstym lesie gdzie założono kilka pułapek na oświetlenie i gęstość zarośli. Sporo osób dało się na nie nabrać. Np. na ostatnim naszym stanowisku były dwie figurki 40/40m i 40/30m, z których pierwszą ludzie oceniali od 'maksa' do 'tam nie ma trzydziestu metrów'. Pozostała część toru była na łące z małą skarpą gdzie z kolei wiatr wyczyniał dziwne harce: pierwszą figurkę strzelam biorąc poprawkę na wiatr z prawej - padła. Przymierzam się do drugiej i widzę, że wiatr diametralnie zmienił kierunek - wieje z lewej. Tam też w drugi dzień odbył się 'cichy pogrzeb' strzelców FT. Koledzy mówili,że na dziesięć figurek na tej skarpie trafiali dwie lub trzy :!:
Drugi tor ( układ 40 x 1) był ustawiony w połowie na dość stromym, zalesionym zboczu gdzie strzelało się pod górę. Druga część na płaskiej, zakrzaczonej polanie z mnóstwem drobnych i dokuczliwych przeszkadzajek. Na stoku ciężko było określić odległość a na polance sporo celi widocznych było czysto dopiero z wysokich łokci. W dodatku gdzieś tak w połowie zawodów zaczęły się mocne podmuchy wiatru a że strzelaliśmy polanę po kole więc poprawki na wiatr zmieniały się prawie co stanowisko.
Głupota rządzonych daje władzę rządzącym !
maximus
Posty: 260
Rejestracja: 2013-03-02, 22:22
Lokalizacja: Luboń

Post autor: maximus »

A gdzie można zobaczyć oficjalne wyniki???
Awatar użytkownika
Ceer
Posty: 107
Rejestracja: 2014-07-15, 15:47
Lokalizacja: P-ń

Post autor: Ceer »

pawelW -> Pełna charakterystyka torów, jak malowane przed oczami.

Mi jedynki posypały się głównie właśnie na polanie dnia pierwszego, gdzie odległość była trudna do oceny i właśnie na zalesionym zboczu w niedzielę, gdzie strzelanie pod górę kilka razy wprowadziło mnie w błąd.

Za to odkryłem zaletę braku palmrestu na mojej Hw100. Wymusza (przynajmniej u mnie) z reguły strzelanie z wysokich łokci, co jak się okazuje bywa zaletą...

Co do figurki bezmięsnej dodam tylko, że jej trudność polegała nie tylko na kalibrze (jak mówiłem na torze - kształt znaku "zakazu wjazdu" ale dla... wróbla) ale i na tym, że była pozbawiona w bezpośrednim sąsiedztwie czegokolwiek, co pozwalało na ocenę wiatru. Acha... stanowisko było też baaardzo pochyłe, człowiek się palika trzymał by się nie zsunąć :->
Gdyby nie ona, wróciłbym z czystym kontem z Gdyni :mrgreen:
Gamo Compact + Walther 2x20
HW 100T FSB
jarn
Posty: 71
Rejestracja: 2013-03-02, 19:19
Lokalizacja: Strzelno

Post autor: jarn »

Gratuluję 3 miejsca . I dzięki za miłe towarzystwo. Kilka FOTEK
AnonimowyAlkoholikEV2+EB10x42
ODPOWIEDZ