IV Zlot Kolekcjonerów Broni

Zloty, spotkania, zawody
Awatar użytkownika
Grossus
Moderator
Posty: 3150
Rejestracja: 2013-03-01, 22:49
Lokalizacja: Zalasewo

IV Zlot Kolekcjonerów Broni

Post autor: Grossus »

Dostałem maila, że 1 i 2 czerwca br. odbędzie się 6 edycja zlotu kolekcjonerów broni.

Nie wiem jak będę z czasem stał, ale wrzucam info bo co roku też się tam pojawialiśmy.

https://www.facebook.com/events/2128926277203904/
Bo ja myślałem, że "Miś" to film fabularny, a to jest dokument.
Awatar użytkownika
mahonxx
Moderator
Posty: 1658
Rejestracja: 2013-03-01, 16:09
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mahonxx »

Postrzelał bym z czegoś, np. z 88.
PaPaj
Członek zarządu
Posty: 763
Rejestracja: 2015-05-26, 15:03
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: PaPaj »

Kolejna duża impreza promocyjna już za tydzień.
Proszę o deklaracje w temacie kto będzie mógł się pojawić i w który dzień aby ogarnąć temat polowej strzelnicy. Ja mam zapewnione ciasto na sprzedaż i jednocześnie przygotowuję kolekcję do pokazu. Mam taki pomysł, aby osoby które zakupią ciasto otrzymały skromną zniżkę na naszej strzelnicy. Jednocześnie proponuję aby przedyskutować konkretną stawkę za konkretną ilość wystrzelonego śrutu np. 5 pln za 10 strzałów.
Tym razem do dyspozycji mamy lewy dziedziniec. Zachowanie bezpieczeństwa na pierwszym miejscu.
Usunięty użytkownik 341

Post autor: Usunięty użytkownik 341 »

Deklaruję swoją obecność w sobotę. W niedzielę na 50%.

Sobota:
1) Megabos
2) Ziemo
3)


Niedziela:
1)
2) Ziemo 50/50
3) MaciejSz
4)
Ostatnio zmieniony 2019-05-30, 11:55 przez Usunięty użytkownik 341, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
Ziemo
Posty: 268
Rejestracja: 2018-07-16, 12:33
Lokalizacja: Poznań Nowe Miasto

Post autor: Ziemo »

Chętnie przyjdę w weekend pomóc. W sobotę na pewno, w niedzielę jeszcze nie wiem, ale możliwe, że też.
HFT
Awatar użytkownika
Grossus
Moderator
Posty: 3150
Rejestracja: 2013-03-01, 22:49
Lokalizacja: Zalasewo

Post autor: Grossus »

Będę w niedzielę.

O której trzeba być?
Bo ja myślałem, że "Miś" to film fabularny, a to jest dokument.
Awatar użytkownika
slawol75
Członek zarządu
Posty: 836
Rejestracja: 2015-07-29, 10:54
Lokalizacja: Pamiątkowo
Kontakt:

Post autor: slawol75 »

PaPaj pisze:ilość wystrzelonego śrutu np. 5 pln za 10 strzałów.
Przy dużej ilości chętnych za dużo strzałów = duża kolejka. 5pln za 5 strzałów powinno być ok i tego należałoby się trzymać. Jak przyjdzie dzieciak, a zawsze jest takich sporo, to trzeba się nieźle ,,na tyrać" żeby oddał choćby te 5 strzałów. 10 to 1h, a tata z tyłu stoi i liczy 8-) I nie powinno być pobłażania. Płacisz, strzelasz ;-) Jak ktoś ma inne zdanie proszę się wypowiedzieć
zawsze środkiem krzyża :)
Awatar użytkownika
Ziemo
Posty: 268
Rejestracja: 2018-07-16, 12:33
Lokalizacja: Poznań Nowe Miasto

Post autor: Ziemo »

Można prosić o info organizacyjne, co i jak? Weekend za pasem, a niewiele wiadomo.
HFT
wola75
Posty: 517
Rejestracja: 2013-09-13, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: wola75 »

Sławek zawsze było co łaska i dobrze na tym wychodziliśmy. 5 zł za pięć strzałów trochę drogo. Przynajmniej tak mi się wydaje. Z drugiej strony to warto by było na takie imprezy mieć coś takiego:
https://allegro.pl/oferta/kulochwyt-str ... 4291fbf951

lub

https://allegro.pl/oferta/strzelnica-bi ... 4291fbf951

lub

https://allegro.pl/oferta/kulochwyt-mag ... 4291fbf951

We Wronkach gościu to robi. Mam kulochwyt a4 z blach 3mm od niego i jest dobrze wykonany.
Za dużo zabawek, za mało miejsca ale radocha jest :)
Usunięty użytkownik 341

Post autor: Usunięty użytkownik 341 »

Zlot kolekcjonerów 1-2.06.2019 r.
Godziny 10:00-16:00

W sobotę spotykamy się o 09:00. W niedzielę o 10:00 i zamykamy przed 16:00 w zależności od zainteresowania. Nie wszyscy muszą być od samego rana. Największe nasilenie ludzi zawsze po 13.

Uzgodniona z Leszkiem stawka to 5 zł/10 strzałów. Dodatkowo każdy "instruktor" może mieć przy sobie śrut i w razie czego dołożyć coś od siebie. Tak, żeby było miło i te dzieciaki, którym się spodoba nie odchodziły zawiedzione.
Ja kupię jeszcze jakieś cukierki na wagę.

Weźcie ze sobą kilka (2-5) paczek starego śrutu - odpady z ważenia; złe matryce itp, ale raczej exact, tak żeby nam luf nie powyginało. Odkupimy je na potrzeby strzelnicy, a na koniec podzielimy kasę.
Temat strzelnicy koordynuje Papaj.

Do zobaczenia!
Usunięty użytkownik 341

Post autor: Usunięty użytkownik 341 »

wola75, Mamy jeden taki uchwyt z kaczkami. Rozstawiamy figurki i nasz słynny Gong.
Ogólnie figurki zdają egzamin i dają dużo satysfakcji.
PaPaj
Członek zarządu
Posty: 763
Rejestracja: 2015-05-26, 15:03
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: PaPaj »

Rozstawiamy tyle sprzętu, ile będziemy w stanie ogarnąć. Jeśli będzie jedna osoba do obsługi to obsłuży najwyżej skarbonkę,a o strzelaniu będzie można pomarzyć. Potrzebne są minimum 2 osoby do najskromniejszej obsługi strzelnicy. Pogoda zapowiada się pomyślnie, do tego Dzień Dziecka i zagęszczenie małoletnich murowane. Jak będzie nas za mało, to "g" zrobimy. Plan jest aby rozstawić ławki i stoły aby przygotować 4 stanowiska strzeleckie. Strzelanie na siedząco z podpórką - będzie szybciej i przyjemniej dla strzelających. Na stanowisku wystawowym będę sprzedawał ciasto z dołączonym kuponem rabatowym na strzelnicę. Rabat 1 pln. Jest szansa, że ciasto się nie zmarnuje i chętnych do strzelania będzie więcej.
Awatar użytkownika
bartezz
Posty: 299
Rejestracja: 2016-07-27, 22:39
Lokalizacja: Poznań

Post autor: bartezz »

Na 80% będę w Niedzielę
Pozdrawiam \ Bartek
AA S400F + MTC Viper Connect;
Walther LG300 + WFA SS 3-15x42 FFP
WSST Strzelec
Awatar użytkownika
Ziemo
Posty: 268
Rejestracja: 2018-07-16, 12:33
Lokalizacja: Poznań Nowe Miasto

Post autor: Ziemo »

Okay, ja jednak przyjdę tylko na jeden dzień (ale raczej na cały dzień czy też raczej do końca dnia). W zasadzie obojętnie mi czy to będzie sobota czy niedziela. Ogarnijcie temat i dajcie znać do końca dnia kiedy mam przyjść.

[hide]Jak coś, mój numer: 698 327 trzy trzy trzy[/hide]
PaPaj
Członek zarządu
Posty: 763
Rejestracja: 2015-05-26, 15:03
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: PaPaj »

Ziemo pisze:Okay, ja jednak przyjdę tylko na jeden dzień (ale raczej na cały dzień czy też raczej do końca dnia). W zasadzie obojętnie mi czy to będzie sobota czy niedziela. Ogarnijcie temat i dajcie znać do końca dnia kiedy mam przyjść.

[hide]Jak coś, mój numer: 698 327 trzy trzy trzy[/hide]
Sobota będzie chyba najodpowiedniejsza.
Ja planuję być od ok. 8mej.
ODPOWIEDZ