Ciuchy do strzelania w terenie - sklepy

Techniki strzelań, bezpieczeństwo, porady.
Awatar użytkownika
Marecki
Posty: 718
Rejestracja: 2014-01-06, 21:21
Lokalizacja: Poznań

Ciuchy do strzelania w terenie - sklepy

Post autor: Marecki »

Czy możecie polecić jakieś ciuchy do strzelania w terenie ?
Coś wygodnego i solidnie uszytego.

I od razy pytanie o sklepy w Poznaniu gdzie warto by zajrzeć ?
Pozdrawiam
Marek
Awatar użytkownika
pawelw
Posty: 1780
Rejestracja: 2013-03-06, 10:47
Lokalizacja: Poznań

Post autor: pawelw »

W poznaniu warto zajrzeć do SpecShop'u . Ja często robię zakupy w ArmyWorld - niedawno zamówiłem sobie komplecik goretexowy
Głupota rządzonych daje władzę rządzącym !
Awatar użytkownika
mahonxx
Moderator
Posty: 1658
Rejestracja: 2013-03-01, 16:09
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mahonxx »

Polecam specshop, i jeszcze grube , tam dopiero zobaczysz ile może coś kosztować ;-)
Postrzelał bym z czegoś, np. z 88.
Awatar użytkownika
Marecki
Posty: 718
Rejestracja: 2014-01-06, 21:21
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Marecki »

Dzięki za namiary do Specshop'u, choć w pierwszej chwili (bez okularów) przeczytałem to nieco inaczej :lol:

mahonxx pisze: i jeszcze grube , tam dopiero zobaczysz ile może coś kosztować ;-)
He he ...
szukam ciuchów do kulania się po ziemi dla klientów z nieco niższej skali podatkowej :mrgreen:
Pozdrawiam
Marek
Awatar użytkownika
WuDe
Posty: 2305
Rejestracja: 2013-03-02, 09:27
Lokalizacja: Poznań

Post autor: WuDe »

Mi udało się kupić trochę moro w ciucholandzie :-D za niewielkie pieniadze ale to trzeba akurat trafić.
Na OLX (tablicapl) można kupić moro współczesne kompletne za 100 z hakiem.
Uwaga:
WuDe jest dobry na wszystko
LG i LG i Dejski
Awatar użytkownika
hugo
Posty: 349
Rejestracja: 2013-03-03, 17:04
Lokalizacja: Poznań

Post autor: hugo »

jak ma być dobrze i tanio to tylko demobil: BW (najtaniej) lub WP (drożej). Ewentualnie inne armie, co kto lubi. Odzież kontraktowa na pewno jest lepiej wykonana od tego co sprzedają w takim Specshopie. Można kupić nawet zupełnie nieużywaną z "wietrzenia" magazynów wojskowych. Ale zakup raczej tylko w sieci, w Poznaniu chyba tego towaru nie ma.
Walther Hunter + Burris Timberline, Colt Army 1860, Hawken .45, Tryon Creedmoor .45
Awatar użytkownika
cantchoose
Posty: 323
Rejestracja: 2013-10-06, 13:58
Lokalizacja: Koziegłowy / Poznań

Post autor: cantchoose »

Z WP ubrania są na pchlim targu koło starej rzeźni. Kilkadziesiąt złotych za kurtkę z podszewką, do tego jakieś spodnie, paski, torby małe i duże. Jest wybór. Tylko trzeba trafić akurat jak będą panowie.
Steyr LG110+SS10x42MD // "pięknie słońce świeciło tylko deszcz wiał.."
Tomx
Posty: 941
Rejestracja: 2013-09-03, 20:45
Lokalizacja: poznan

Post autor: Tomx »

tez jestem zdania ze najlepszy towar mozna zdobyc z demobilu. Reszte mozna przeznaczyc na srut:)
hw77 +burris (wiatrowka odrzutowiec)/aa prosport vortek + buris timberline(karabinek klasa...zalezy w czyich rekach:))
Awatar użytkownika
Marecki
Posty: 718
Rejestracja: 2014-01-06, 21:21
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Marecki »

Dzięki za wszystkie opinie.
Byłem dzisiaj w Specshop'ie i nic specjalnego nie widziałem.
Ceny jak na Batorym, jedna kabina do przymiarki i kolejka na godzinę czekania.
Po pół godzinie miałem dosyć i zrezygnowałem z przymiarki.

W drodze do domu kupiłem jakieś portki w Kupcu,
a przy okazji chyba faktycznie rozejrzę się za czymś z WP
Pozdrawiam
Marek
Awatar użytkownika
mazgier
Moderator
Posty: 1908
Rejestracja: 2013-03-02, 04:02
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mazgier »

Ja sobie kupiłem kurtkę z austriackiego demobilu (bo nie trawię Flecktarn'u BW), za całe szalone 47zł i bardzo sobie chwalę. Materiał i wykonanie nie do zajechania. Mam też , na cieplejszą porę roku także austriacką koszulę i letnie spodnie w ripstopie. Zdecydowanie polecam poszukiwania w necie. Jest tego DUŻO.
Steyr HP & TX HC
Awatar użytkownika
Kolejna
Posty: 328
Rejestracja: 2013-10-20, 22:13
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kolejna »

nie wiem czy tam jest jakaś kabina do mierzenia, ale w juli też mają tanie odzienie robocze i ochronne i też w moro. Kupiłam tam bieliznę termoaktywną i przez całą zimę się nie rozpadła, czyli jakość jest akceptowalna (nie mówię, że dobra, bo te ciuchy pogrubiają :mrgreen: );]
Maleństwo moje: LG 110 hp
Awatar użytkownika
WuDe
Posty: 2305
Rejestracja: 2013-03-02, 09:27
Lokalizacja: Poznań

Post autor: WuDe »

I jeszcze jest na Przemysłowej sklep z ciuchami wiatrówkami itd. ceny nie zabijają :mrgreen: ale pogrubiają :mrgreen:
Uwaga:
WuDe jest dobry na wszystko
LG i LG i Dejski
Awatar użytkownika
hugo
Posty: 349
Rejestracja: 2013-03-03, 17:04
Lokalizacja: Poznań

Post autor: hugo »

Kolejna pisze: w juli też mają tanie odzienie robocze i ochronne i też w moro.
proszę Cię..... market budowlany, bo jest kabina ?? rozmiarówka bw jest tak dokładna że jak się zmierzysz, to na pewno będzie pasować. Chińszczyzna kontra niemiecka firma mająca kontrakt z bundeswehrą....
Walther Hunter + Burris Timberline, Colt Army 1860, Hawken .45, Tryon Creedmoor .45
Awatar użytkownika
108
Posty: 225
Rejestracja: 2013-04-20, 23:07
Lokalizacja: e-tawerna

Post autor: 108 »

Marecki jak mogę coś podpowiedzieć
WP Pantera Leśna WZ.93 (całoroczny)- bardzo praktyczny ale niech Cię nie zwiedzie to że będziesz miał komfort cały rok. Ten mundur sprawdza się tylko wiosną i jesienią oraz ciepłą zimą ( w lato się ugotujesz)
Obrazek

UPC - lekki i bardzo mocny materiał, workowaty i bardzo wygodny , jeśli nie zależy Ci na właściwościach kamuflujących to pasuje w letnie niezbyt gorące dni a i w upał też da radę. Zbyt płytkie kieszenie na piersiach ale generalnie ok.
Obrazek

DMP - brytol który jest tani i ok. materiał lekki a bardzo mocny, jak na lato gorące i
bzykające mosquito to idealny.
Obrazek

BW - cholernie mocny ale gruby materiał więc w gorące dni może być kiepsko ( nawet wersja pustynna) Najlepszy na naszą szerokość geograficzną kamuflaż i najlepszy goretex
Obrazek

09/10 Cyfrowa Flora( Rusek) jeden z najlepszych ale dość drogi, używka prawie nie do dostania zwłaszcza teraz
Obrazek

Mam każdy z nich i powiem Ci że nie ma jednego uniwersalnego :-(
Ostatnio zmieniony 2014-04-19, 17:37 przez 108, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Marecki
Posty: 718
Rejestracja: 2014-01-06, 21:21
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Marecki »

Kolejna pisze: bo te ciuchy pogrubiają :mrgreen: );]
Obrazek


Daniel dzięki za opis ciuchów - przyda się :-D
Pozdrawiam
Marek
ODPOWIEDZ