No i mamy swoją ogolnowiatową organizację WHFTO

Techniki strzelań, bezpieczeństwo, porady.
mimut
Posty: 10
Rejestracja: 2016-11-02, 00:46
Lokalizacja: Europa

Post autor: mimut »

MASZOT pisze:....Nie znaczy to jednak, że musimy wszystko robić tak jak oni.
Ależ drogi Tomku nie robicie. Wystarczy spojrzeć na rozmiary regulaminów.
MASZOT pisze:Do rywalizacji z nimi nie jest potrzebny wzorowany na ich przepisach, regulamin, a solidny trening podparty doświadczeniami i najlepszymi wzorcami oraz wiedzą.

I tu jest zawarte całe sedno problemu. Wielu myśli że braki w swoich umiejętnościach nadgoni zmianami w regulaminie. Trening jest istota problemu, a nie regulamin. Zapewne pamiętasz występ w Kelmarsh 2015. Pierwszy dzień super pogoda i dobre wyniki, drugiego dnia się pogubiłeś, bo zaczęło wiać i nie mogłeś się połapać. To Twoje słowa ;-)
MASZOT pisze:...Miałem okazję już ustawiać tor wg. tych przepisów w czasie ME w Łodzi (tor "czerwony") i wierzcie mi, że serce się krajało jak nie można było w pełni wykorzystać potencjału terenu z powodu ograniczeń jakie wprowadza tenże regulamin.
A ja myślałem Tomku że ograniczenia co do "czerwonego toru" wprowadziły inne czynniki, a nie regulamin HFT Master :shock:
MASZOT pisze:Najważniejsze jednak aby, bez względu na reguły gry, nasze strzelania odbywały się bezpiecznie i dalej przynosiły nam jak najwięcej satysfakcji.
Za to stawiam Ci browar przy najbliższej okazji ;-)
ODPOWIEDZ