Wiatr we włosach - czy są w śród nas motocykliści ?

Nie samym strzelaniem człowiek żyje.
maximus
Posty: 260
Rejestracja: 2013-03-02, 22:22
Lokalizacja: Luboń

Post autor: maximus »

Tak jak mówiłem, nie potrzebuje Mocy ani 2 z przodu. Nie mam też nic do małych pojemności oprócz dźwięku jaki wydobywa się z wydechu 125. Czego oczekuje? chciałbym móc posadzić za sobą żonę i poprostu pojeździć. Do tego jako za nie jeździłem to coś co łatwo się prowadzi, nie jest specjalnie kosztowne w utrzymaniu i w zakupie. No szukam takiej slavii wśród motocykli.
kombatant
Posty: 172
Rejestracja: 2013-03-04, 22:48
Lokalizacja: Koszuty, Środa Wlkp.

Post autor: kombatant »

maximus pisze:... Czego oczekuje? chciałbym móc posadzić za sobą żonę i poprostu pojeździć. Do tego jako za nie jeździłem to coś co łatwo się prowadzi, nie jest specjalnie kosztowne w utrzymaniu i w zakupie. No szukam takiej slavii wśród motocykli.
Wpadnij na rozpoczęcie sezonu do Środy Wlkp. Zwykle bywa około 900 "motorynek" różnej maści.
Może pojeździć nie każdy da, ale usiąść i się przymierzyć oraz pogadać o moto na pewno się uda.
A.
kombatant
Posty: 172
Rejestracja: 2013-03-04, 22:48
Lokalizacja: Koszuty, Środa Wlkp.

Post autor: kombatant »

Sezon rozpoczęty!
Oczywiście msza, Wielebny, kropidło, parada po wsi i takie różne.... A potem nad jezioro! Był też mój Junior na swoim VTX1,8Retro.

http://fotowrzut.pl/user/kombatant

Podłączyłem się do organizacji stanowiska z wiatrówkami (BMK19) i finałowa runda była strzelana z nieco dalszej odległości z mojego 602. Muszę stwierdzić, że bardzo dobrze strzelała dziewczyna (w środku fotki) zajmując w finale drugie miejsce !! Ale widać było po samym obchodzeniu się ze sprzętem, że ma już pewne pojęcie o strzelaniu.

Przy następnej okazji planuję ustawić stolik pokazowy (bez strzelania) z innymi dmuchawkami.

Jestem NIESAMOWICIE ZASKOCZONY ZAINTERESOWANIEM "ludzi z okolicy"strzelaniem z wiatrówek, nawet BMK!!!! Robiło się już ciemno, a kolejka czekała do strzelania (wcale nie za darmo!!).
A.
maximus
Posty: 260
Rejestracja: 2013-03-02, 22:22
Lokalizacja: Luboń

Post autor: maximus »

Krótkie pytanie, virago, Shadow, intruder. Proszę o podpowiedz.
maximus
Posty: 260
Rejestracja: 2013-03-02, 22:22
Lokalizacja: Luboń

Post autor: maximus »

Hehe, im więcej czytam tym bardziej mam sprecyzowane typy. Mówią że tylko krowa zdania nie zmienia i tak jest ze mną. Na ten moment moją faworytką jest Drag Star 650. Odpowiada mi look i ten klimat draga do tego kardan. Szkoda że tylko 39 koników ale starczy na początek. myślę że za miesiąc dwa bede w posiadaniu funduszy tak ze jak byscie gdzieś trafili ciekawą ofertę drag stara w cenie do 10000 będę wdzieczny za informację.
Awatar użytkownika
Marecki
Posty: 718
Rejestracja: 2014-01-06, 21:21
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Marecki »

Maximus
W temacie Drag Stara zajrzyj tu :
http://yamaha-dragstar.pl/
Pozdrawiam
Marek
maximus
Posty: 260
Rejestracja: 2013-03-02, 22:22
Lokalizacja: Luboń

Post autor: maximus »

Człowieku dziś tam się zarejestrowałem juz i widziałem ze ty tez tam jesteś zarejestrowany. Liczę na ciebie w kwestii namierzenia fajnej sztuki.
kombatant
Posty: 172
Rejestracja: 2013-03-04, 22:48
Lokalizacja: Koszuty, Środa Wlkp.

Post autor: kombatant »

A w temacie Suzi zaglądnij tu:
http://forum.intruderpolska.pl/index.ph ... 4b0b79896e
Cyknij do Kol. Wieniek. Chyba ma dużą wiedzę z mechaniki i znajomości po punktach sprzedaży.

Miłego wybierania :-) :-) :-)

A tak zupełnie z boku:
Po różnych potyczkach z Junakami (miałem ich 4 w różnych konfiguracjach) i wciągnięciu w temat motocyklowy mojego Juniora (do tej pory ma po mnie jakiś prawie oryginał z koszem) marzyliśmy obaj o jakimś "szedołsiku" 750, "jamaszce virażce 750" .........
Pewnego dnia mój Junior wjechał do mnie na VTX1,8retro i koparą wytłukłem kilka kostek brukowych...
Niecały rok później za pełnym wsparciem mojej Eli zaczęliśmy jeździć perłowo-biało-srebrnym Boulevardem C90 :-)
A.
maximus
Posty: 260
Rejestracja: 2013-03-02, 22:22
Lokalizacja: Luboń

Post autor: maximus »

Dziękuję za namiar na forum intuderów ale moje serce skradł drag star i takiego motocykla będe szukał w pojemności 650. macie może informację za ile można wyrwać sztukę w przyzwoitym stanie???
Awatar użytkownika
Marecki
Posty: 718
Rejestracja: 2014-01-06, 21:21
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Marecki »

Maximus
Odnośnie wyboru Draga 650/1100 to oglądałeś coś na żywo, przysiadłeś się ?
650'tka mocą nie grzeszy, szybko przekonasz się że przydałby się większy sprzęt.
1100 jest mocniejszy i wygodniejszy zwłaszcza dla dwóch osób.
Podstawowa sprawa jak pojedziesz oglądać jakiś sprzęt to zabierz ze sobą kogoś kto będzie Ci studził gorącą głowę.
Pozdrawiam
Marek
maximus
Posty: 260
Rejestracja: 2013-03-02, 22:22
Lokalizacja: Luboń

Post autor: maximus »

A postudził byś mi głowę???
Awatar użytkownika
Marecki
Posty: 718
Rejestracja: 2014-01-06, 21:21
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Marecki »

Czemu nie, ale lepiej jakbyś miał ze sobą jakiegoś mechanika :-D
Pozdrawiam
Marek
Awatar użytkownika
mahonxx
Moderator
Posty: 1658
Rejestracja: 2013-03-01, 16:09
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mahonxx »

650'tka z szybą to straszny "gruz". Jest poważna szansa, że jak kupisz motocykl, to będziesz miał kolegów :mrgreen: i pewnie to też będą właściciele motocykli więc (drogą dedukcji) będziesz chciał z nimi jeździć, jeśli oni będą mieli od 750 wzwyż, to mogą jednak nie chcieć z Tobą.
Jak wam się to podoba, oczywiście bez jeźdźca?
Obrazek
Ostatnio zmieniony 2015-05-16, 18:17 przez mahonxx, łącznie zmieniany 1 raz.
Postrzelał bym z czegoś, np. z 88.
Awatar użytkownika
ArturR
Posty: 871
Rejestracja: 2013-08-09, 18:28
Lokalizacja: Poznań

Post autor: ArturR »

Mahoń - wyglądasz jak somalijski pirat-najemnik :lol:
Kurdę lepiej mnie nie szczuj, bo jeszcze czasem wrócę do tematu i pójdę w mega koszty :-)
Ale chyba już to pierdzielę. Teraz nie przeliczam kasy na motocykle, tylko na podróże do mojej ukochanej Japonii :-)
Awatar użytkownika
pawelw
Posty: 1780
Rejestracja: 2013-03-06, 10:47
Lokalizacja: Poznań

Post autor: pawelw »

Czyżbym widział Nocnego Wilka ? Tylko jakiś takiś niedostrzyżony :mrgreen: :mrgreen: ale Hulajnoga fajna !
Głupota rządzonych daje władzę rządzącym !
ODPOWIEDZ