Wypożyczka karabinka mniejszej "mocy"

Nie samym strzelaniem człowiek żyje.
kombatant
Posty: 172
Rejestracja: 2013-03-04, 22:48
Lokalizacja: Koszuty, Środa Wlkp.

Wypożyczka karabinka mniejszej "mocy"

Post autor: kombatant »

Witam.
I wyjaśniam: chodzi o lekki karabinek typu Sławka, HW30 lub inny ze średniej półki (albo wyższej) na jeden wieczór 23 luty 2019, bez lunety dla pań. Strzelanie na ok. 7-8m i dlatego taki sprzęt.
Po raz trzeci organizuję strzelanki z pneumatyków podczas Balu Karnawałowego Bractwa Kurkowego w Środzie Wlkp. (akcja charytatywna zawsze na coś tam - teraz dziecko wymagające skomplikowanych operacji ortopedycznych).
Ja udostępniam swój sprzęt (Antek do strzelań, a reszta do "pomacania"). Niestety mój Antoni jest mocno dociążony i nawet dla "chopów" bywa za ciężki (narzekali niektórzy...).
Sprzęt nie będzie mocno eksploatowany. Jak będzie z 10-12 zawodniczek po 5 strzałów, w tym ze 3-4 uparte na wygraną, to wszystko.
Jakby ktoś-coś i przy tym dobre serduszko, to proszę o kontakt na 781czteryczterytrzy778.
A.
Awatar użytkownika
Patrykd
Posty: 977
Rejestracja: 2013-03-14, 18:59
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Patrykd »

Andrzeju możesz na nas zawsze liczyć, jak i my możemy na Ciebie.
Mogę Ci zaoferować FWB 300 z przeziernikiem. Jeśli zainteresowany dzwoń do mnie - 530_840_850_
Obrazek
kombatant
Posty: 172
Rejestracja: 2013-03-04, 22:48
Lokalizacja: Koszuty, Środa Wlkp.

Post autor: kombatant »

Zadzwonię.
To już druga propozycja wsparcia. :-) Dziękuję.
Gdybym miał nadmiar środków płatniczych to pewnie bym sobie znów kupił jakąś 300-setkę. Bardzo miło wspominam.....
A.
kombatant
Posty: 172
Rejestracja: 2013-03-04, 22:48
Lokalizacja: Koszuty, Środa Wlkp.

Post autor: kombatant »

Dziękuję Kolegom: Patrykowi oraz Maciejowi z Nekli za użyczenie swojego sprzętu!
Będę dzwonił w/s zwrotu.
A.
ODPOWIEDZ