JSB Express

Śrut, który trafia. Opinie i sugestie.
Szabatt

JSB Express

Post autor: Szabatt »

Obecnie strzelam z śrutu JSB Exact Express

Moim skromnym zdaniem najlepiej wykonany śrut pod względem jakości.

A mit pt. że bardziej jest podatny na wiatr mogę wrzucić do kosza bo przy moim zawodowstwie nie ma to żadnego znaczenia.

Na 40 metrze wchodzi śrut w śrut
KrzysztofB
Posty: 59
Rejestracja: 2013-03-06, 10:50
Lokalizacja: Gniezno

Post autor: KrzysztofB »

dzisiaj nie wchodzi.sprawdzalem.wieje za mocno ale sprawdze na krytej strzelnicy
STEYR 110FT VORTEX VIPER PST
maximus
Posty: 260
Rejestracja: 2013-03-02, 22:22
Lokalizacja: Luboń

Post autor: maximus »

Również strzelam z exprsa. Wybrałem go dlatego że nie ma takiego rozrzutu wagowego jak zwykły exact. Bardziej podatny na wiatr jest, niewiele ale czasem to niewiele decyduje czy masz miejsce na pudle czy w 3 dziesiątce. Coś kosztem czegoś po prostu.
KrzysztofB
Posty: 59
Rejestracja: 2013-03-06, 10:50
Lokalizacja: Gniezno

Post autor: KrzysztofB »

express jest ok.jak sie kupi w ciemno to raczej mozna miec pewnosc ze bedzie ladnie trzymal skupienie. nie ma takich wpadek jak exact.kupilem wczoraj exacta 4,52 w wiadomym sklepie i dzis testowalem i szoku malo nie dostalem,30m jeden w drugi wchodzi,biore chrono i co sie okazuje/20 strz wachania predkosci to 243,2 do max243,7.wiec albo srut super albo evo.mozliwe ze polaczenie obojga
STEYR 110FT VORTEX VIPER PST
Awatar użytkownika
Grossus
Moderator
Posty: 3150
Rejestracja: 2013-03-01, 22:49
Lokalizacja: Zalasewo

Post autor: Grossus »

Ja z ekspresa również jestem zadowolony. Do HaWusi próbowałem wiele śrutów i Exact Express lata najładniej.
Bo ja myślałem, że "Miś" to film fabularny, a to jest dokument.
Szabatt

Post autor: Szabatt »

Powiem wam szczerze ja wskoczyłem w expresa tylko dla jaj nie czułem przy moich umiejętnościach różnicy pomiędzy zwykłym a expresem ( dopiero po kilku opakowaniach zacząłem doceniać expresa)
Strzelając na polanie z lekkim wiaterkiem co prawda gęby wiatr nie urywał miałem ucieczkę śrutu może 4mm to jest max. Ale za to jak nie wiało 5 strzałów 3 dziury( hehe jak co trafiłem tarcz jest duża :mrgreen: )

Z expresem trzeba jednak uważać z opinii użytkowników, twierdzą że potrafi koziołkować jak wiatrówka jest za mocna.
Awatar użytkownika
pawelw
Posty: 1780
Rejestracja: 2013-03-06, 10:47
Lokalizacja: Poznań

Post autor: pawelw »

Są lufy, które nie lubią Expressa. Co do rozrzutu wagowego JSB: ostatnia partia, którą przywiozłem z Warszawy daje mniej niż 20% odrzutów i to dla każdego matrycy i kalibru. Trzeba kupować 'carefully selected' ;)
Głupota rządzonych daje władzę rządzącym !
ODPOWIEDZ