Dylemat...

Co zrobić aby dobrze trafić, poradniki
Awatar użytkownika
mazgier
Moderator
Posty: 1907
Rejestracja: 2013-03-02, 04:02
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mazgier »

"Zwykły" buk. Olejowany. Plus stopka Bisley'a. Jak się pierwszy raz złożyłem do Kruszynki w tej osadzie to... ech. :mrgreen:
Steyr HP & TX HC
Awatar użytkownika
mahonxx
Moderator
Posty: 1658
Rejestracja: 2013-03-01, 16:09
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mahonxx »

Wpadła mi "dziewczyna" w oko na ostatnim strzelaniu. Mam jakiś taki sentyment do filigranowych, nie mówię że te szerokie w biodrach to jakieś be są.... a w zasadzie też fajne, może nawet czasami nawet fajniejsze :mrgreen: Jak nic trzeba mieć dwie, albo trzy. Zresztą wszystkie stare cywilizacje twierdzą, że jedna to na dłuższą metę za mało.
Postrzelał bym z czegoś, np. z 88.
Awatar użytkownika
mazgier
Moderator
Posty: 1907
Rejestracja: 2013-03-02, 04:02
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mazgier »

Wracając do meritum to nadal, bardzo chętnie obmacam wszystkie dmuchawki, które mi Koledzy pozwolą wypróbować ale od wczoraj dokonała się we mnie "głęboka, psychiczna przemiana" ;-) i jestem na etapie rozkminiania "nowego, szatańskiego planu" ale jest on tak tajny i "szatański", że chyba ujawnię się dopiero po dokonaniu zakupu i tuningu...
Steyr HP & TX HC
Szabatt

Post autor: Szabatt »

Łooo bardzo groźnie to zabrzmiało uchyl rąbka tajemnicy :-P

Ale z bazooką cie nie wpuszczę na tor.

I nie mów mi że chargera sobie kupiłeś. :shock:
Awatar użytkownika
mazgier
Moderator
Posty: 1907
Rejestracja: 2013-03-02, 04:02
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mazgier »

Nie, nie, nie... Wszystko będzie w ramach obowiązującego w RP prawa :-P Ale, poza oczywiście zebraniem wystarczającej ilości gotówki muszę dokonać pewnych ustaleń, z osobami które chciałbym zaangażować w tuning i wykonanie docelowej osady. Jak już będę miał wszystko zaklepane to nie omieszkam się podzielić informacjami :mrgreen:
Steyr HP & TX HC
Szabatt

Post autor: Szabatt »

Zmieniłeś może zdanie po tych paru dniach ???? :mrgreen:

Grossus ;-)
Ostatnio zmieniony 2013-03-28, 23:59 przez Szabatt, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mazgier
Moderator
Posty: 1907
Rejestracja: 2013-03-02, 04:02
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mazgier »

Tak. Wiem już co chcę nabyć. I że nastąpiło radykalne przetasowanie moich wcześniejszych planów bo "wkraczam na ścieżkę PCP". Ale szczegóły... No cóż, poznacie kiedy na którymś spotkaniu, za jakieś 2-3 m-ce z futerału wychynie coś drastycznie odmiennego od mojej Kruszynki. :-D
Póki co, wyzbywam się jednej z moich armii (moje inne hobby ;-) ) coby szybciej zgromadzić fundusze na "infrastrukturę". Znaczy, butlę i przetoczkę.
A, właśnie - da się kupić gdzieś w P-niu lub okolicach jakieś 6l 300bar z wolnym zaworem plus przetoczkę z manometrem za przyzwoitą cenę?
Steyr HP & TX HC
Robert
Posty: 44
Rejestracja: 2013-03-08, 10:02
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Robert »

Napisz jakich armi się wyzbywasz to morze cos mi podpasuje.Co do butelek 6l to urzywa ich się ciągle w ratownictwie medycznym i szpitalach.Glównie jest w nich tlen więc są wkolorze żóltym lub(żadko)niebieskim.Jeśli w grę wchodziły by większe poj.to wleć na ul.Piłsudskieg do centrum nurkowego którego właścicielem Krzysiu Janicki.Za ladą zaś często stoi jego córa Beatka która jest również bardzo dobrze zoriętowana.Wjade dzisiaj do nich z .zyczeniami świątecznymi to wybadam temat.No to tyle jako płetwonurek dla kumpla z forum.
Awatar użytkownika
mazgier
Moderator
Posty: 1907
Rejestracja: 2013-03-02, 04:02
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mazgier »

Zakładając, że grasz w Warmachine (a, chyba wiedziałbym coś o tym ;-)) to pod młotek idzie Circle Orboros. Ale jakoś mam wrażenie, że "nie podpasuje" :-P. A już bardziej serio to interesują mnie butle max 6l. Jakoś nie widzi mi się tachanie niczego cięższego.
Kolega z pracy podrzucił mi namiar na jakieś centrum nurkowe w "Stolycy", które wyzbywa się używek. Sprawdzę może co tam mają na zbyciu.
Steyr HP & TX HC
Awatar użytkownika
hugo
Posty: 349
Rejestracja: 2013-03-03, 17:04
Lokalizacja: Poznań

Post autor: hugo »

jeśli szukasz butli używanej, to poluj na iwebie i Allegro. Ja swoją 6L 300bar kupiłem na Allegro za 450.
Przede wszystkim musi mieć ważną legalizację. Jeżeli jest z szybkim zaworem (np. Draeger) to jest rada: wkręca się śrubkę do przetoczki, co działa jako dławik.
Walther Hunter + Burris Timberline, Colt Army 1860, Hawken .45, Tryon Creedmoor .45
Szabatt

Post autor: Szabatt »

Jeśli ktoś nie jest ograniczony finansowo butle można kupić nową za 900 zł wraz z reduktorem legalizacja 10 lat
maximus
Posty: 260
Rejestracja: 2013-03-02, 22:22
Lokalizacja: Luboń

Post autor: maximus »

Na iwebie jest gość o nicku Krzycho PCP. To dobry partner do interesów, elastyczny. Zagadaj.
Awatar użytkownika
mazgier
Moderator
Posty: 1907
Rejestracja: 2013-03-02, 04:02
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mazgier »

@maximus - zagadam. Dzięki :-)
Steyr HP & TX HC
ODPOWIEDZ