Wiatrówka powyżej 1000 zł

Co zrobić aby dobrze trafić, poradniki
Szabatt

Wiatrówka powyżej 1000 zł

Post autor: Szabatt »

Sugerowane wiatrówki wraz z opisem
Ostatnio zmieniony 2013-03-21, 16:15 przez Szabatt, łącznie zmieniany 1 raz.
Szabatt

HW 77k / 97k Weihrauch

Post autor: Szabatt »

Karabinek Hw77k jest godny uwagi zwłaszcza jest to rodzima produkcja niemiecka. Od A do Z każda śrubka jest z Niemiec

Dzięki temu karabinek staje się precyzyjny idealny do HFT
Wersja Hw77 posiada otwarte przyrządy celownicze hw 97 ich nie posiada ponieważ dedykowany jest do strzelania z optyką. Oby dwa karabinki są do siebie zbliżone różnią się nieznacznie przede wszystkim osadą. Hw97k posiada wyższą bakę by było nam wygodniej do oddania strzału.

Co do zalet to przede wszystkim precyzja wykonania co przekłada się na celność

Charakterystyka pracy która umożliwia celne strzelanie nawet przy tak dużym szarpnięciu.

Energia w granicy 16J.

Waga karabinka dla niektórych jest zaletą dla niektórych wadą.

W wersji hw77k 4 stopniowa szczerbinka. (dla każdego coś dobrego)

Wiecej zalet przedstawi wam Grossus ponieważ jest jego użytkownikiem

Co do wad
Myślałbym raczej o jednej cena!!! na alledrogo można kupić bodajże 1600 zł a 97k jakieś 1800zł
Co ma się nijak do flagowych wymiataczy txa i prosiaka.

Galeria:

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Grossus
Moderator
Posty: 3150
Rejestracja: 2013-03-01, 22:49
Lokalizacja: Zalasewo

Post autor: Grossus »

Ja mam HW97K. Sprzęt bajka, co tu dużo mówić.

W jednym ze sklepów pojawia się hawusia w takiej osadzie:
HW 97K n.A.
http://www.akhobby.pl/foto_towar/maxi/849.jpg

Lista modeli jest tutaj http://www.weihrauch-sport.de/seiten/en ... wehre.html

Po zastoju w końcu coś się ruszyło i 77k/97k maja już kilka osad do wyboru. To ważne, bo ta standardowa trochę mi nie leży, uchwyt pistoletowy ma zbyt krótki (albo ja mam za duże łapska). Do wad dodałbym ogromną masę karabinka. Dla kobiet i dzieci raczej się nie nadaje. Z drugiej strony waga taka wpływa stabilizująco podczas strzału gdy sprężyna zaczyna wierzgać. Jednym słowem do HaWusi trzeba się przyzwyczaić, a ona się pięknie odwdzięczy.

Co do cen, to po chwilowej obniżce na AA w militariach (przedstawiciela AA na Polskę) to już powróciły do starych i HW97K, czy też HW77K wyglądają normalnie.
Bo ja myślałem, że "Miś" to film fabularny, a to jest dokument.
Szabatt

Post autor: Szabatt »

Dla TMów obniżka to tyle ile 2x używka, tx 2100 a prosiak 2400 dla mnie stanowczo za dużo, poza tym jednak jestem leniem i wole PCP mniej ode mnie wymaga.

Z tym że hw czy aa ze sprężyn to już górna granica celności a przy mojej s400 to dobry standard. Do dobrej brakuje jeszcze jakieś 5 tyś zł
Awatar użytkownika
Grossus
Moderator
Posty: 3150
Rejestracja: 2013-03-01, 22:49
Lokalizacja: Zalasewo

Post autor: Grossus »

Zgadzam się w zupełności, więcej wydawać na sprężynę niż 1800 to fanaberia np. Diana 54 Air King (przynajmniej do HFT). Za 2000 to już tylko PCP i s400 jest w zasięgu.
Bo ja myślałem, że "Miś" to film fabularny, a to jest dokument.
Szabatt

Post autor: Szabatt »

Fanaberia typu at lub bt który ma atut tylko moc
Awatar użytkownika
pawelw
Posty: 1780
Rejestracja: 2013-03-06, 10:47
Lokalizacja: Poznań

Post autor: pawelw »

więcej wydawać na sprężynę niż 1800 to fanaberia
Wg. mnie ProSport jest wart większych pieniędzy o Whiscombe już nie wspomnę bo ten jest wart każdych :)
Głupota rządzonych daje władzę rządzącym !
ODPOWIEDZ