Dalsze wątpliwości :P

Co zrobić aby dobrze trafić, poradniki
Awatar użytkownika
cantchoose
Posty: 323
Rejestracja: 2013-10-06, 13:58
Lokalizacja: Koziegłowy / Poznań

Post autor: cantchoose »

Zaczyna mnie coraz bardziej ciekawić ten s400. Na początku mógłbym kupić butlę 4l 200 bar za niecałe 200 zł na alle, legalizacja jeszcze na 4 lata. Lupę też można by kupić tanią, w granicach 200 zł z montażem (zakładając że nie znajdę oferty brón+optyka). Co jeszcze oprócz śrutu jest potrzebne? Od czasu do czasu przewija się temat przetoczek, zestawów ładujących.. Z czym to się je i jakie są tego koszta? Rzuciłem się na ten pułap 2k, ale nie chciałbym go przekroczyć, bo w razie pojawienia się okazji przed końcem miesiąca i tak bym musiał kombinować..
Awatar użytkownika
mazgier
Moderator
Posty: 1907
Rejestracja: 2013-03-02, 04:02
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mazgier »

Zjaw się w sobotę lub niedzielę na Czarnucha to sobie z S400 postrzelasz i zobaczysz czy i na ile Ci pasuje. Z optyki to DOC na +/- 300 PLN spokojnie starczy Ci na długo. 4l butla 200 bar owszem, o ile masz możliwość ładowania gdzieś blisko bo ładował ją będziesz CZĘSTO.
Steyr HP & TX HC
Awatar użytkownika
cantchoose
Posty: 323
Rejestracja: 2013-10-06, 13:58
Lokalizacja: Koziegłowy / Poznań

Post autor: cantchoose »

Na ratajach podobno można ładować, z uczelni nie mam daleko w trakcie 'okna' można wyskoczyć :) Ew posterunek straży w wiosce obok, ale nie znam tam nikogo i pewnie ciężko by się było przebić.. Bardzo chętnie skorzystam, p. Henryk już oferował ale osadę leworęczną, jeśli masz dla praworęcznych to z radością spróbuję bo choć docelowo chciałbym lewo/ambi, to ofertę w takiej osadzie używki znaleźć bardzo trudno i jakiś czas pewnie bym miał dla praworęcznych :)
esjot
Posty: 53
Rejestracja: 2013-05-19, 12:50
Lokalizacja: Piła

Post autor: esjot »

cantchoose pisze:Co jeszcze oprócz śrutu jest potrzebne? Od czasu do czasu przewija się temat przetoczek, zestawów ładujących.. Z czym to się je i jakie są tego koszta?..
Przetoczka,zestaw do ładowania kartusza to taki element pośredniczący w przetaczania zawartości butli (czyli sprężonego powietrza ) do kartusza karabinka. Generalnie wężyk z odpowiednimi końcówkami, z manometrem pokazującym wartość ciśnienia i odpowietrznikiem. Takie rozwiązanie stosowane jest dla większości modeli karabinków. Cena nowego w zależności od producenta/wykonawcy średnio 250 pln,używka w granicach 150-180.
Można trafić taniej.
Awatar użytkownika
WuDe
Posty: 2301
Rejestracja: 2013-03-02, 09:27
Lokalizacja: Poznań

Post autor: WuDe »

Jeszcze jest jedna alternatywa i można ją nawet pomacać w Poznaniu to QB78 lub Qb 79 przerobione na PCP stosunkowo tanio wychodzi.W celnych rękach jest niczego sobie :lol:
Koszt hmmm QB 300-400 butla painbolowa 150 i własciwie wszystko.
U nas strzela tym Krzysztof (sorry jak pokręciłem) zagadaj z Przemem on wie więcej na ten temat :-P
Uwaga:
WuDe jest dobry na wszystko
LG i LG i Dejski
Awatar użytkownika
Patrykd
Posty: 977
Rejestracja: 2013-03-14, 18:59
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Patrykd »

Co do wiatrówki Henia to z tego co wiem to on ma osadę ambi, a nie dla leworęcznych
Obrazek
Marylka i Heniu
Posty: 1121
Rejestracja: 2013-06-11, 19:26
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Marylka i Heniu »

Patryk szapoba za wiadomości tak tak masz rację te słowa to takie zawiłe dla mnie niektore"' dziękuje za sprostowanie
Awatar użytkownika
cantchoose
Posty: 323
Rejestracja: 2013-10-06, 13:58
Lokalizacja: Koziegłowy / Poznań

Post autor: cantchoose »

Już chyba wybrałem. Pomogła mi w tym nietrafiona oferta :) Pojawiło się dwa dni temu s400 na iwebie, miałem okazję zarezerwować i się zawahałem. Następnego dnia rano sprzedana a ja od dwóch dni mentalnie kopię się w tyłek.. Siedzi teraz parę sprężyn, w tym tx i hw, wcześniej siedziało at44.. W sobotę tylko potwierdzę swój wybór :) Uśmiechałem się do tej wiatrówki już za pierwszym razem jak widziałem pana Henia strzelającego. Teraz tylko muszę pościągać długi od znajomych i czekać na okazję :) Leżenie plackiem w łóżku przez 3 dni daje spoooro czasu do namysłu :)
Awatar użytkownika
WuDe
Posty: 2301
Rejestracja: 2013-03-02, 09:27
Lokalizacja: Poznań

Post autor: WuDe »

Tylko że Heniu nie ma s400 tylko mpr a to inna kasa
Uwaga:
WuDe jest dobry na wszystko
LG i LG i Dejski
Awatar użytkownika
Wiecho1967
Posty: 207
Rejestracja: 2013-09-30, 14:52
Lokalizacja: KÓRNIK

Karabinek

Post autor: Wiecho1967 »

Witam.
Ja tak szukałem i kupiłem w sklepie. Zawsze masz gwarancje jak coś się stanie.
Pozdrawiam
"ONLY THE DEAD HAVE BEEN THE END OF WAR"
Awatar użytkownika
cantchoose
Posty: 323
Rejestracja: 2013-10-06, 13:58
Lokalizacja: Koziegłowy / Poznań

Post autor: cantchoose »

Nie no na mpr mnie nie stać :) Z resztą i tak bym nie wykorzystał jej potencjału. Z kolei na nówkę z zestawem musiałbym liczyć około 3000zł, a to już zdecydowanie za dużo.
Awatar użytkownika
WuDe
Posty: 2301
Rejestracja: 2013-03-02, 09:27
Lokalizacja: Poznań

Post autor: WuDe »

Na beżowym co chwila jest coś wystawione trzeba śledzić na bieżąca i cierpliwość Hehe sam jestem w gorącej wodzie kąpany i chyba ostatni tu powinienem mówić o cierpliwości.Wiem jak to jest już już już chce się mieć.Czatuj wytrwale a może będziesz pierwszy jak jest coś fajnego znika w parę minut
Uwaga:
WuDe jest dobry na wszystko
LG i LG i Dejski
Awatar użytkownika
Patrykd
Posty: 977
Rejestracja: 2013-03-14, 18:59
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Patrykd »

Spoko Cantchose! Sezon strzelecki się kończy, a zaczyna się sezon wyprzedaży :mrgreen:
Trochę cierpliwości, a na pewno trafisz okazję.
esjot
Posty: 53
Rejestracja: 2013-05-19, 12:50
Lokalizacja: Piła

Post autor: esjot »

Cantchoose wysyłam PW.
Decyzja będzie należała do Ciebie :-D
Awatar użytkownika
mazgier
Moderator
Posty: 1907
Rejestracja: 2013-03-02, 04:02
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mazgier »

Na beżowym właśnie wisi używka Daystate X2 za 2135zł...
Steyr HP & TX HC
ODPOWIEDZ