Pierwsza wiatrówka

Co zrobić aby dobrze trafić, poradniki
Awatar użytkownika
pawelw
Posty: 1780
Rejestracja: 2013-03-06, 10:47
Lokalizacja: Poznań

Post autor: pawelw »

Święte słowa Robercie. Dawno temu to co przeczytałem na beżowym o sprzęcie pokrywało się z praktyką. Teraz to w zdecydowanej części 'misianie Troli'.
Żeby nie było, że odeszliśmy od tematu: Pawle, podchodź z rezerwą do ogłoszeń w [K/S]. Sam niejednokrotnie byłem świadkiem jak na niedzielnych zawodach koleś z grupy ciskał gromami na z***bany sprzęt a w poniedziałek 'ze łzami w oczach, zmuszony koniecznością życiową' wystawiał go na sprzedaż z opisem: dziurkacz.
Jeżeli chcesz nabyć wartościowy sprzęt bez 'pośrednictwa' beżowego forum wystarczy pojeździć na zawody. Tam zawsze ktoś coś ma na zbyciu lub wie, że jest do kupienia sprzęt godny zaufania.
Głupota rządzonych daje władzę rządzącym !
Pawel
Posty: 24
Rejestracja: 2017-08-29, 09:48
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Pawel »

Dziękuję za wskazówkę :) nie myślałem że na beżowym też przechodzą takie "kwiatki". Rzeczywiście najrozsądniej byłoby pojeździć na zawody i kupić coś "namacalnego". Natomiast nie ukrywam, że ręce naprawdę już świerzbią i chciałbym po prostu zacząć strzelać z czegoś swojego, dlatego mi się właśnie tak pali i dlatego też chciałem mieć dostęp do k/s - i co za tym idzie spełniłem regulaminowe kryteria, ale zostałem "skasowany" bez żadnego uzasadnienia i na ten moment nawet nie mam pojęcia jak w uczciwy sposób zapracować sobie na dostęp dp giełdy. Cóż... Na ten moment zostaje mi uzbroić się w cierpliwość zamiast w karabinek :)
Awatar użytkownika
pawelw
Posty: 1780
Rejestracja: 2013-03-06, 10:47
Lokalizacja: Poznań

Post autor: pawelw »

Natomiast nie ukrywam, że ręce naprawdę już świerzbią i chciałbym po prostu zacząć strzelać z czegoś swojego
Nie my a Chińczycy tysiące lat temu postawili na CIERPLIWOŚĆ. Pośpiech jest wskazany przy łapaniu pcheł. Zaprawdę powiadam Ci: przywdziej szatę mnicha a wstrzemięźliwość nagrodzi Cię. No chyba, że chcesz przep***lić pieniądze.
To jak na zawodach: zająłeś stanowisko, cel w krzyżu i...strzelamy. Nie. Masz być pewny i spokojny. Ci, którzy się spieszyli zostali Ojcami Córek.
Głupota rządzonych daje władzę rządzącym !
wola75
Posty: 517
Rejestracja: 2013-09-13, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: wola75 »

Paweł ma rację a to wynika z jego doświadczenia. Niestety sprzęt kosztuje a jak już wspomniał naciągaczy jest wielu. Poczekaj, popatrz, dozbieraj a na zawodach dołącz się do kogoś raz, drugi postrzelaj a zobaczysz co pasuje tobie. Też tak zaczynałem za co dziękuję Patrykowi.
Za dużo zabawek, za mało miejsca ale radocha jest :)
wola75
Posty: 517
Rejestracja: 2013-09-13, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: wola75 »

NA beżowym ravkill sprzedaje Waltera po przeróbce. Jest z Zielonej Góry więc godzinka z Poznania. Czasami bywał u nas na zawodach.

Jego post z k/s
Sprzedam Walthera Kombinatora- Założony nowiutki regulator 21J – 115 bar (jest paragon ), wymieniona uszczelka zaworu (biała). W komplecie 2 kartusze bez legalizacji stal +Alu (Alu ma uszkodzony manometr). 2 osady ambi (jedna „terenowa”, druga nówka sztuka po profesjonalnej renowacji), dodatkowo troszkę gratów i waliza. Cena za komplet 4000.
link do zdjęć spakowanych zipem:
http://ravkill.hekko24.pl/walthern.zip

kontakt - tel 603 627 808
Za dużo zabawek, za mało miejsca ale radocha jest :)
Awatar użytkownika
pawelw
Posty: 1780
Rejestracja: 2013-03-06, 10:47
Lokalizacja: Poznań

Post autor: pawelw »

To jest były karabinek Romka Wesołego, fajny i dobrze zrobiony sprzęt.
Głupota rządzonych daje władzę rządzącym !
Awatar użytkownika
pilot68
Posty: 434
Rejestracja: 2014-08-06, 19:26
Lokalizacja: Konin

Post autor: pilot68 »

Z tego co widać na foto to ma tylko frez na bloku nad portem ładowania,bo tylko jeden montaż założony ?
"Pawel" - wysłałem Ci namiary na 3 inne sprzęty,tak że za jednym wyjazdem możesz obejrzeć 4szt?
Steyr + vortex viper
Maciej
Posty: 177
Rejestracja: 2013-03-08, 18:08
Lokalizacja: polska

Post autor: Maciej »

...
Ostatnio zmieniony 2019-04-04, 17:08 przez Maciej, łącznie zmieniany 1 raz.
Pawel
Posty: 24
Rejestracja: 2017-08-29, 09:48
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Pawel »

Witam! Mam kolejną ofertę. Walther lg300 alu. Link ze zdjęciami poniżej:
http://fotowrzut.pl/R778F1Y748

Cena 4500zł bez lunety
Awatar użytkownika
WuDe
Posty: 2301
Rejestracja: 2013-03-02, 09:27
Lokalizacja: Poznań

Post autor: WuDe »

Uwaga:
WuDe jest dobry na wszystko
LG i LG i Dejski
Pawel
Posty: 24
Rejestracja: 2017-08-29, 09:48
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Pawel »

WuDe dziękuję za podrzucenie oferty :) Karabin mam dogadany na 4900zł z całym zestawem - był na serwisie u Bonza. Właścicielka mało strzelała, sprzedaje bo z powodów zdrowotnych nie będzie mogła strzelać przez dłuższy czas. Mówiła że z 40m trafiała w 2gr. Odchyły prędkości 1-2m/s.
Jak byście mogli Panowie to poproszę jeszcze o rzucenie okiem, wtedy ostatecznie zatwierdzę zakup :)
Awatar użytkownika
WuDe
Posty: 2301
Rejestracja: 2013-03-02, 09:27
Lokalizacja: Poznań

Post autor: WuDe »

Wydaje sie być ok
http://forum-bron.pl/viewtopic.php?f=53 ... &start=450
Może PawełW zna bardziej Karabol :-D
Wyglada dobrze
Uwaga:
WuDe jest dobry na wszystko
LG i LG i Dejski
Awatar użytkownika
pawelw
Posty: 1780
Rejestracja: 2013-03-06, 10:47
Lokalizacja: Poznań

Post autor: pawelw »

Wywołany do odpowiedzi: znam Anię i jej karabin. Sprzęt dobry, zadbany i mało używany, a 4900 za całość to bardzo dobra cena. Ostatnio mało strzelała.
Głupota rządzonych daje władzę rządzącym !
wola75
Posty: 517
Rejestracja: 2013-09-13, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: wola75 »

Paweł na beżowym masz już status normalnego usera. Dlatego skasowali tobie licznik. Możesz przeglądać K/S. Zresetuj ciasteczka w przeglądarce.
Za dużo zabawek, za mało miejsca ale radocha jest :)
wola75
Posty: 517
Rejestracja: 2013-09-13, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: wola75 »

Już poszedł karabinek od Ani.
Za dużo zabawek, za mało miejsca ale radocha jest :)
ODPOWIEDZ