Daystate

Awatar użytkownika
ArturR
Posty: 871
Rejestracja: 2013-08-09, 18:28
Lokalizacja: Poznań

Daystate

Post autor: ArturR »

Ależ się dzieje w świecie Daystate'ów :-) Zakup Wolfa przez WuDe wogóle mnie nie dziwi.On poprostu jest fanem Dejsów i tyle.Bardziej może zdziwić chęć sprzedaży Przemowego Huntsmana.Jednak wszystkich wymienionych totalnie przebił Hugo,który raptem jeszcze 2 tygodnie temu po Mikołajkowych zawodach mówił mniej więcej tak:cyt."zakup Daystate za taką kasę jest bez sensu,bo ta elektronika,trzeba jeszcze dokupić palmrest,regulowaną stopkę,wysoką regulowaną bakę,a wogóle to kartusz jest nie wykręcany itd,itp."Jeszcze wcześniej Hugo twierdził,że sportowa osada,jaką ma w Waltherze jest o wiele lepsza,i już nigdy nie wróci do myśliwskiej osady,jaką nota bene posiada MK4c:-)
Gdyby ktoś mi powiedział jeszcze parę dni temu,że zatwardziały fan niemieckiej technologi Hugo,stoczy na beżowym walkę z Krzyśkiem(Spidi100) o Angielskiego Daystate,to temu komuś kazał bym zmienić dilera ! :mrgreen:
Swoją drogą,Spidi to też fan raczej niemieckiej technologiic :-D .Do tej pory posiadał m.in.HW100,Steyr,obecnie(chyba jeszcze)Walther? Cóż to się dzieje? Kolega Włamywacz jak to zobaczy,to chyba rzuci na Spidiego i Hugo jakąś klątwę!! :mrgreen:
Hugo proszę zatem powiedz nam,co skłoniło Cię do tego,co by nie mówić,chyba trochę desperackiego kroku?! :-) Wobec tylu zresztą według Ciebie "argumentów na nie",proszę podaj chociaż ten jeden,który przekonał Cię do zakupu,bo ja(i pewnie nie tylko ja)jakoś nie kupuję tego "na próbę" :-)
Awatar użytkownika
hugo
Posty: 349
Rejestracja: 2013-03-03, 17:04
Lokalizacja: Poznań

Post autor: hugo »

Daystate przyszedł, no i na samym początku napotkałem problem z czymś tak podstawowym dla PCP jak napełnienie kartusza :-(
Mam więc pytanie do członków naszej małej rodzinki Daystate :-)
dostałem taką końcówkę do napełniania:
Obrazek
tylko że ona nie pasuje do przetoczki, którą pożyczyłem od Mahonia. Przetoczka ma końcówkę z gwintem wewnętrznym no i końcówka Daystate też.
O co kuźwa kaman ?? Mam ścigać o coś gościa ?
Walther Hunter + Burris Timberline, Colt Army 1860, Hawken .45, Tryon Creedmoor .45
Awatar użytkownika
mahonxx
Moderator
Posty: 1658
Rejestracja: 2013-03-01, 16:09
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mahonxx »

Chyba potrzebujesz nypel, 1/8" albo jeszcze mniejszy? Jak masz suwmiarkę to sobie zmierzysz, a najlepiej to z obiema do sklepu. Ja kupuje pneumatykę w metalwork Baranowo, ale dzisiaj to już raczej nie da rady :-)
Postrzelał bym z czegoś, np. z 88.
Awatar użytkownika
Przemo
Posty: 758
Rejestracja: 2013-05-15, 13:42
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Przemo »

U mnie w przetoczce była męska końcówka i wszystko pasuje. Zobacz w sklepach paintbalowych, to ta sama końcówka.
WSST
Awatar użytkownika
ArturR
Posty: 871
Rejestracja: 2013-08-09, 18:28
Lokalizacja: Poznań

Post autor: ArturR »

Dokładnie,można zobaczyć w tym metalworku,albo może nawet spróbować w zwykłym markecie Castorama/Praktiker/Leroy.Może też Sławek będzie miał coś na sklepie.
Awatar użytkownika
WuDe
Posty: 2301
Rejestracja: 2013-03-02, 09:27
Lokalizacja: Poznań

Post autor: WuDe »

hugo pisze:Daystate przyszedł, no i na samym początku napotkałem problem z czymś tak podstawowym dla PCP jak napełnienie kartusza :-(
Mam więc pytanie do członków naszej małej rodzinki Daystate :-)
dostałem taką końcówkę do napełniania:
Obrazek
tylko że ona nie pasuje do przetoczki, którą pożyczyłem od Mahonia. Przetoczka ma końcówkę z gwintem wewnętrznym no i końcówka Daystate też.
O co kuźwa kaman ?? Mam ścigać o coś gościa ?
Mam do tego ten dynks mogę ci pożyczyć zanim sobie zorganizujesz :mrgreen:
Uwaga:
WuDe jest dobry na wszystko
LG i LG i Dejski
Awatar użytkownika
hugo
Posty: 349
Rejestracja: 2013-03-03, 17:04
Lokalizacja: Poznań

Post autor: hugo »

dzięki. Sprzedawca ma mi dosłać ten brakujący nypel.
A inna sprawa: okazuje się że magazynek nie wchodzi gdy jest postawiony średni montaż SM i Burris. Pod tubusem by się mieścił, ale przeszkadza zgrubienie wieżyczek. Przejście na montaż wysoki dla samego magazynka to raczej nie warto, może z inną lunetą będzie pasować ?
Walther Hunter + Burris Timberline, Colt Army 1860, Hawken .45, Tryon Creedmoor .45
Awatar użytkownika
WuDe
Posty: 2301
Rejestracja: 2013-03-02, 09:27
Lokalizacja: Poznań

Post autor: WuDe »

A jaki masz magazynek pełny czy taki okrojony gdzie metalowy wieniec wystaje.
Ja przesunąłem lupke tak żeby to zgrubienie nie przeszkadzało i gra zresztą dedykowany montaż do dejsa to BLK
:mrgreen:
Uwaga:
WuDe jest dobry na wszystko
LG i LG i Dejski
Awatar użytkownika
hugo
Posty: 349
Rejestracja: 2013-03-03, 17:04
Lokalizacja: Poznań

Post autor: hugo »

mam ten niższy. Burrisa nie da się tak przesunąć żeby magazynek wszedł.
Walther Hunter + Burris Timberline, Colt Army 1860, Hawken .45, Tryon Creedmoor .45
Awatar użytkownika
WuDe
Posty: 2301
Rejestracja: 2013-03-02, 09:27
Lokalizacja: Poznań

Post autor: WuDe »

Mam montaż delty średni lupke 40 i jest idealnie magazynek wchodzi ale właśnie ten okrojony mój wyższy już nie :-D
Uwaga:
WuDe jest dobry na wszystko
LG i LG i Dejski
Awatar użytkownika
Przemo
Posty: 758
Rejestracja: 2013-05-15, 13:42
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Przemo »

Średni BKL i niski magazynek.
Załączniki
DSC_0647-1.jpg
WSST
Awatar użytkownika
WuDe
Posty: 2301
Rejestracja: 2013-03-02, 09:27
Lokalizacja: Poznań

Post autor: WuDe »

Ładnie leży :mrgreen:
Uwaga:
WuDe jest dobry na wszystko
LG i LG i Dejski
wola75
Posty: 517
Rejestracja: 2013-09-13, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: wola75 »

Jako że to wątek o Daystate wrzucam mój nowy sprzęt :)

Obrazek

Na razie naładowałem i zamontowałem lunetę.
Za dużo zabawek, za mało miejsca ale radocha jest :)
Awatar użytkownika
WuDe
Posty: 2301
Rejestracja: 2013-03-02, 09:27
Lokalizacja: Poznań

Post autor: WuDe »

Ufffffff gorąco się zrobiło zajebioszczy możesz coś więcej napisać najlepiej wszystko :mrgreen:
No i gratulacje wygląda na to że Poznań dejsami stoi
Uwaga:
WuDe jest dobry na wszystko
LG i LG i Dejski
wola75
Posty: 517
Rejestracja: 2013-09-13, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: wola75 »

Mam do niego jeszcze tłumik. Dobrze leży. Ogólne wraże nie dobre. Muszę go sprawdzić w działaniu wtedy coś więcej będę wiedział.
Za dużo zabawek, za mało miejsca ale radocha jest :)
ODPOWIEDZ