HW95

Awatar użytkownika
hydro
Posty: 1080
Rejestracja: 2015-09-18, 18:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: hydro »

Tak mnie jeszcze WuDe zainspirował BSA - http://bsaguns.co.uk/air-rifles/spring- ... XL-SE.aspx ;-) Co o tym myślicie? Otwartych nie ma ale wygląda nieźle...
Awatar użytkownika
Grossus
Moderator
Posty: 3150
Rejestracja: 2013-03-01, 22:49
Lokalizacja: Zalasewo

Post autor: Grossus »

Bo ja myślałem, że "Miś" to film fabularny, a to jest dokument.
Awatar użytkownika
Przemo
Posty: 758
Rejestracja: 2013-05-15, 13:42
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Przemo »

W sprężynie celowałbym w prosport, tx, HW 97, 98, przy całej mojej sympatii do Bsa.
WSST
Awatar użytkownika
hydro
Posty: 1080
Rejestracja: 2015-09-18, 18:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: hydro »

Dzięki chłopaki - już się wyleczyłem - wystarczyły fotki z demontażu ;-)
Awatar użytkownika
hydro
Posty: 1080
Rejestracja: 2015-09-18, 18:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: hydro »

No i byłem dziś na Chwaliszewie. Śrut podrożał. Chyba sam też ceny podniosę, bo widać tak trzeba ale mniejsza z tym. W łapki wpadły HW97 i HW77... w zasadzie to niczym się nie różnią, poza tym, że 77 ma szczerbinę jeszcze i można powalczyć ale muszka... tunelowa i z możliwością wymiany to ona nie jest... ma za to możliwość demontażu ;) W każdym razie, nie wiem po co mi to było...
Awatar użytkownika
mazgier
Moderator
Posty: 1907
Rejestracja: 2013-03-02, 04:02
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mazgier »

Zwróć uwagę, że 77 ma osadę pod otwarte i po założeniu optyki pojawia się kwestia zbyt niskiej baki.
Steyr HP & TX HC
Awatar użytkownika
hydro
Posty: 1080
Rejestracja: 2015-09-18, 18:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: hydro »

Powiem tak - Przemo dobrze wycelował. Po przygodach z łamaną lufą czyli przeróżnymi niespodziankami związanymi z tym sposobem naciągu, doszedłem do wniosku, że do celów sportowych stała lufa jest niezbędna. Więc jak wkręcę się jeszcze bardziej, to zostają dwie opcje: HW97 n.A lub KT oraz TX200 ;-)
Awatar użytkownika
Copereq
Posty: 161
Rejestracja: 2014-05-10, 09:26
Lokalizacja: Luboń
Kontakt:

Post autor: Copereq »

Czy Wy w nocy nie śpicie?

A druga sprawa, ja mam HW97 KT to możesz rzucić okiem jak to wygląda w polimerowej osadzie.
HW97KT BL +Vortex DB
Awatar użytkownika
hydro
Posty: 1080
Rejestracja: 2015-09-18, 18:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: hydro »

Dzięki. Nie zauważyłem, że jest wpół-pierwszej. Przepraszam, ze obudziłem ;-) Jestem ciekawy tej KT, bo tak naprawdę nie składałem się do niej świadomie. Więc chętnie ją 'potrzymam' dłużej w łapkach.

[edit]
Hmm... powiem tak, po kontakcie z YAQBowym TX200, zaczynam ponownie rozważać koncept HW95/98. Tam się lufa mocniej zamyka niż w kruszynie, więc "takich niespodzianek" pewnie nie będzie ;-) Wszystko jest cacy oczywiście z TXem ale wtykanie tej małej śruciny w port ładowania jakoś mnie specjalnie nie zachęca :-/
Awatar użytkownika
esmar
Posty: 1571
Rejestracja: 2013-03-11, 18:50
Lokalizacja: Poznań

Post autor: esmar »

Bez przesady, nic większy ode mnie nie jesteś a ja to robię bez patrzenia - "po palcu" :mrgreen:
TX200 HC_Burris Timberline
Awatar użytkownika
hydro
Posty: 1080
Rejestracja: 2015-09-18, 18:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: hydro »

Musisz mi to zademonstrować :mrgreen:
Awatar użytkownika
hydro
Posty: 1080
Rejestracja: 2015-09-18, 18:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: hydro »

Pięknie! Mam lewe oko dominujące, a jestem prawo-ręczny!...

http://www.strzelnica.hg.pl/109kursprakt01.htm

"Jeżeli zdarzy się "dwustronność" (praworęczny, lewooczny albo odwrotnie) - jest kłopot przy strzelaniu z broni długiej. Stosuje się wprawdzie pryzmatyczne nakładki na przyrządy celownicze, ale jest to bardzo rzadkie. W takim przypadku można próbować "przełamać" prawo- lub leworęczność dostosowując się do dominującego oka.
Jeżeli "przełamanie" się nie uda - proponuję strzelanie z broni krótkiej. Tu strzelanie "na krzyż" (np. prawa ręka, lewe oko) nie jest rzadkością. "
Awatar użytkownika
pawelw
Posty: 1780
Rejestracja: 2013-03-06, 10:47
Lokalizacja: Poznań

Post autor: pawelw »

Mam lewe oko dominujące, a jestem prawo-ręczny!...
Nie masz wyjścia: aby skutecznie - czytaj celnie - strzelać musisz się przestawić na lewą rękę. Kilka osób już to przerabiało. Inaczej błąd paralaksy odbije Ci się czkawką....
Głupota rządzonych daje władzę rządzącym !
PaPaj
Członek zarządu
Posty: 763
Rejestracja: 2015-05-26, 15:03
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: PaPaj »

pawelw pisze: Nie masz wyjścia: aby skutecznie - czytaj celnie - strzelać musisz się przestawić na lewą rękę.
Można też próbować pozbyć się dominującego oka i wtedy to drugie przejmie jego funkcje.
Awatar użytkownika
hydro
Posty: 1080
Rejestracja: 2015-09-18, 18:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: hydro »

PaPaj, genialny pomysł. Najlepiej łyżką :evil:
ODPOWIEDZ