Najbliższy weekend

Czyli kto, kiedy, gdzie i z kim
GraySaint
Posty: 61
Rejestracja: 2021-11-04, 10:52

Re: Najbliższy weekend

Post autor: GraySaint »

Czy jutro jest ktoś chętny do treningu?
GraySaint
Posty: 61
Rejestracja: 2021-11-04, 10:52

Re: Najbliższy weekend

Post autor: GraySaint »

I jeszcze jutro?
Awatar użytkownika
slawol75
Członek zarządu
Posty: 836
Rejestracja: 2015-07-29, 10:54
Lokalizacja: Pamiątkowo
Kontakt:

Re: Najbliższy weekend

Post autor: slawol75 »

17,06 w sobotę kosimy fosę. Zbieramy się na 11. W fosie jest w dużej części cień, więc temperatura nie będzie problemem. Jeśli będzie 5 osób, pracy będzie na 2-3h max. Prosimy o pomoc, jeśli ktoś może. Szczególnie osoby korzystające z niej w weekendy...
zawsze środkiem krzyża :)
Awatar użytkownika
Kuchaj
Posty: 4
Rejestracja: 2023-04-16, 00:21

Re: Najbliższy weekend

Post autor: Kuchaj »

Cześć! Czy planuje ktoś trening na forcie w sobotę 1.07? Chciałbym wyzerować lunetę i jeżeli posiada ktoś chronograf to też chętnie sprawdziłbym parametry mojej sprężynówki.
Bóg dał oczy żeby strzelać na oko.
GAMOń Replay 10 .177 4x32
Rozbojniczek
Posty: 9
Rejestracja: 2023-06-29, 21:12

Re: Najbliższy weekend

Post autor: Rozbojniczek »

Jestem tu pierwszy raz, jako zarejestrowany na forum, więc przywitam się z wszystkimi razem i z każdym z osobna (mam nadzieję, że niebawem również osobiście). Czytając forum wielokrotnie natknąłem się na zaproszenia na wasze treningi w forcie VI, dla tych, co planują w niepodległej przyszłości zakupić swoją pierwszą wiatrówkę. Jeżeli zaproszenie jest i dla mnie aktualne, chętnie wybiorę się na fort, aby z wami porozmawiać o waszych doświadczeniach, a być może uchroni mnie to przed błędami nowicjusza. Chciałbym zaplanować sobotę, ale nie wiem w jakich godzinach i trochę dokładniej gdzie mogę Was spotkać (aby nie podejść na linie strzałów)? Czy ktoś jeszcze planuje strzelanie, poza kolegą powyżej?
Pozdrawiam
GraySaint
Posty: 61
Rejestracja: 2021-11-04, 10:52

Re: Najbliższy weekend

Post autor: GraySaint »

Polecam wybrać się na zawody w niedziele, będzie dużo strzelców i wiatrówek, kiełbaski po zawodach i koleżeństwo.
Rozbojniczek
Posty: 9
Rejestracja: 2023-06-29, 21:12

Re: Najbliższy weekend

Post autor: Rozbojniczek »

Chętnie się pojawię również na zawodach w kategorii obserwator kibic, jeśli ogarnę to czasowo. Niemniej jednak w takich chwilach skupienia nie chciałbym przeszkadzać zawodowcom.
Renata
Posty: 105
Rejestracja: 2021-11-04, 21:05

Re: Najbliższy weekend

Post autor: Renata »

Zawsze mówimy nowym kolegom, że zawody to najlepsza nauka. Ja pierwsze spotkanie z wiatrówka zaliczyłam właśnie biorąc udział w zawodach... ktoś Cię przygarnie i będziesz miał i super trening i zawody jednoczesnie...zapraszamy w niedzielę 😄
Rozbojniczek
Posty: 9
Rejestracja: 2023-06-29, 21:12

Re: Najbliższy weekend

Post autor: Rozbojniczek »

Moje pierwsze macanie wiatrówki było 30 lat temu na obozie harcerskim, a później będąc młodym tylko rekreacyjne tłuczenie w puszki z Chińskiej myśli technicznej znajomego. Teraz chciałem spotkać się na treningu w celu rozeznania tematu wyboru zakupu wiatrówki dla syna, bo posiadam made in China, ale tym to na 10m i rozrzut na pół metra. Szukam więc wiedzy i czytam fora, ale chyba lepszym rozwiązaniem będzie zabranie syna w niedzielę ze sobą i pojawienie się na zawodach. Nadal jednak jako widz i kibic, chociaż może ktoś pozwoli poza macaniem wystrzelić kilka śrutów ze swojej sprężynowej. Nie myślę kupować żadnych cudów, tylko coś najprostszego, ale niezawodnego (może używane zalegające w szafie od kogoś z forum). Do zobaczenia więc w niedzielę i celnego strzelania.
Awatar użytkownika
Kuchaj
Posty: 4
Rejestracja: 2023-04-16, 00:21

Re: Najbliższy weekend

Post autor: Kuchaj »

Przyjdź, przyjdź! Ale z wiatrówką i śrutem! Ja 3 miesiące temu też rozpocząłem przygodę od zawodów i mimo, że przyszedłem z praktycznie nową wiatrówką bez wyzerowanej lunety to zabawa była przednia (zająłem zaszczytne ostatnie miejsce). Żałuję tylko, że wcześniej się nie zdecydowałem przyjść tylko strzelałem do puszek myśląc, że jestem za słaby na dołączenie do doświadczonego towarzystwa. Teraz muszę w końcu wyzerować lunetę... :mrgreen:
Bóg dał oczy żeby strzelać na oko.
GAMOń Replay 10 .177 4x32
Renata
Posty: 105
Rejestracja: 2021-11-04, 21:05

Re: Najbliższy weekend

Post autor: Renata »

Podtrzymuję to o co napisałam wcześniej... juniorów mamy sporo pod opieką... seniorowi też doradzimy... nie musicie mieć swojego sprzętu na początku... w niedzielę zorientujesz sie jaki sprzęt Ci odpowiada... młody będzie zachwycony...o juniorów szczególnie dbamy. ..
Awatar użytkownika
slawol75
Członek zarządu
Posty: 836
Rejestracja: 2015-07-29, 10:54
Lokalizacja: Pamiątkowo
Kontakt:

Re: Najbliższy weekend

Post autor: slawol75 »

Jutro mamy zawody. Jak ktoś chętny do pomocy przy ustawianiu toru to zapraszamy na 8.30 Każda para rąk mile widziana :)
zawsze środkiem krzyża :)
Rozbojniczek
Posty: 9
Rejestracja: 2023-06-29, 21:12

Re: Najbliższy weekend

Post autor: Rozbojniczek »

Witam.
Byliśmy, zobaczyliśmy, celny strzał oddaliśmy (znaczy się młody obalił cel za pierwszym razem). Niestety był zaskoczony i skrępowany wysokim poziomem trudności, przygotowania zawodników no i sprzętu, którym dysponujecie. Sądzę, że będzie chciał pozostać przy rekreacyjnym strzelaniu, a nie wyczynowym zwłaszcza, że na chwilę obecną planowany zakup czegoś niedrogiego, więc pewnie będzie hatsan, ale ucywilizowany. Chyba, że ktoś z forumowiczów ma coś lepszego używanego, ale niedrogiego do zbycia. Idę więc do odpowiedniego działu. Pozdrawiam i mam nadzieję do zobaczenia.
Awatar użytkownika
slawol75
Członek zarządu
Posty: 836
Rejestracja: 2015-07-29, 10:54
Lokalizacja: Pamiątkowo
Kontakt:

Re: Najbliższy weekend

Post autor: slawol75 »

Wyczynowe strzelanie to trochę na wyrost określenie...Fakt, wczoraj było trudno z uwagi na dość silny wiatr. Pierwsze koty za płoty. Niech się nie zraża, bo jakieś hobby trzeba mieć:)
Co do sprzętu, to poszukaj na beżowym forum. Tam można kupić coś w rozsądnej kwocie. A lupka, jakiś niedroga do 400zł też się trafi. Zapraszamy do fortu na zawody i treningi też...
zawsze środkiem krzyża :)
Renata
Posty: 105
Rejestracja: 2021-11-04, 21:05

Re: Najbliższy weekend

Post autor: Renata »

Hej, w niedzielę zawody pod Łodzią....wybieram się... chętnie zabiorę z Poznania jedną lub dwie osoby...
ODPOWIEDZ