Nowa kategoria w HFT

PaPaj
Członek zarządu
Posty: 763
Rejestracja: 2015-05-26, 15:03
Lokalizacja: Swarzędz

Nowa kategoria w HFT

Post autor: PaPaj »

Ja chcę do nowej kategorii dla początkujących!!!!
Wiatrówkuję od niedawna. Strzelałem do niedawna z byle czego (QB78). Patrzyłem przez następne byle co (bazarowa luneta). Wyniki miałem mizerne z tendencją spadkową (dowody do wglądu w oficjalnych wynikach ligi letniej). Ooops! Nie zaglądajcie do tych wyników, bo ostatnie efekty świadczą, że do kategorii "dla początkujących jestem" hmmm - za dobry?, za celny?, za "sprzętowy"?. Poczekajcie - ja wam jeszcze pokażę co potrafi QB pod mizerną optyką. Chyba nie pomyliłem działu? To tu jest NA WESOŁO???
Pozdrawiam!!!
PaPaj
Członek zarządu
Posty: 763
Rejestracja: 2015-05-26, 15:03
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: PaPaj »

Moja Qubiecina wygląda tak skromnie, że nawet nie dołączę jej podobizny :oops: .
PaPaj
Członek zarządu
Posty: 763
Rejestracja: 2015-05-26, 15:03
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: PaPaj »

Jak na wesoło, to na wesoło - u nas takie urządzenia nazywały się "saturator" i stały obok ulicy czyli na chodniku :mrgreen:, a to co oferowały to nie wodę gazowaną, lecz "gruźliczankę" (bez lub z)
Awatar użytkownika
esmar
Posty: 1571
Rejestracja: 2013-03-11, 18:50
Lokalizacja: Poznań

Post autor: esmar »

hydro pisze:Przecież to jest żart! Totalne jajo, jak głupi program w TV
Specyficzne poczucie humoru. Na tym forum staramy się unikać nawet określenia 'broń' w odniesieniu do naszych zabawek (różnie ludzie reagują) a co dopiero teksty takie, jak Twoje o sikorkach. Forum jest otwarte, zaglądają tu też osoby z zewnątrz, zanim opublikujesz tekst - pomyśl.
TX200 HC_Burris Timberline
ODPOWIEDZ