Cześć i czołem

Tutaj można się przywitać
Woytas
Posty: 4
Rejestracja: 2023-01-06, 13:31
Lokalizacja: Puszczykowo

Cześć i czołem

Post autor: Woytas »

Witam szanowne grono :-)
Wojtek , na karku 45 wiosen . Od 2016 r. posiadacz słavi od Cekaus'a która po krótkiej zajawce i przez nadmiar chobby (motocykle,asg,gry,pływanie,siłownia itd...) i stosunkowo niewielkiej ilości wolnego czasu przeleżała po dziś dzień w szafie ;-) . Postanowiłem odświeżyć zainteresowania bardziej stacjonarne/relaksujące ,obecnie czekam na Tx'a i będę się uczył strzelać na nowo :oops:

Pozdrawiam wszystkich :-D
AA TX200 Mk.3 + Vortex Crossfire II 4-12x40
HW 100 T FSB + Vortex Crossfire II 4-12x40
Awatar użytkownika
WuDe
Posty: 2301
Rejestracja: 2013-03-02, 09:27
Lokalizacja: Poznań

Re: Cześć i czołem

Post autor: WuDe »

Cześć witam w gronie zakręconych posiadaczy urządzeń pneumatycznych :lol: :lol: :lol:
W niedziele zawody zapisuj sie i przyjeżdzam bedzie okazja sobie postrzelać
Uwaga:
WuDe jest dobry na wszystko
LG i LG i Dejski
Woytas
Posty: 4
Rejestracja: 2023-01-06, 13:31
Lokalizacja: Puszczykowo

Re: Cześć i czołem

Post autor: Woytas »

Dziękuje za zaproszenie , póki co czekam na swojego Tx'a z "Superwiatrówki" ma być gotowy w okolicy 15'go . Slavia 634 poszła do kolegi którego usilnie staram się zarazić ;)
AA TX200 Mk.3 + Vortex Crossfire II 4-12x40
HW 100 T FSB + Vortex Crossfire II 4-12x40
Awatar użytkownika
mazgier
Moderator
Posty: 1907
Rejestracja: 2013-03-02, 04:02
Lokalizacja: Poznań

Re: Cześć i czołem

Post autor: mazgier »

Woytas pisze: 2023-01-06, 18:50 Dziękuje za zaproszenie , póki co czekam na swojego Tx'a z "Superwiatrówki" ma być gotowy w okolicy 15'go . Slavia 634 poszła do kolegi którego usilnie staram się zarazić ;)
Pamiętaj, że nie musisz mieć własnego sprzętu, żeby wziąć udział w zawodach. Wystarczy, że dasz znać na forum zawczasu a na 100% ktoś do grupy przygarnie i karabinka użyczy. Strzelanie w 2 osoby (a czasem i więcej) z 1 wiatrówki nie jest na zawodach niczym niezwykłym.
A przy okazji to z pewnością jakieś TX-y w niedziele będą. Pomyśl więc, czy jednak się nie zapisać ;-)
Steyr HP & TX HC
Renata
Posty: 105
Rejestracja: 2021-11-04, 21:05

Re: Cześć i czołem

Post autor: Renata »

Cześć, posłuchaj koniecznie kolegi Mazgiera....zapraszamy serdecznie już jutro... 😀
Awatar użytkownika
slawol75
Członek zarządu
Posty: 836
Rejestracja: 2015-07-29, 10:54
Lokalizacja: Pamiątkowo
Kontakt:

Re: Cześć i czołem

Post autor: slawol75 »

Powitać kolegę :)
zawsze środkiem krzyża :)
Awatar użytkownika
Grossus
Moderator
Posty: 3150
Rejestracja: 2013-03-01, 22:49
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Cześć i czołem

Post autor: Grossus »

Witaj. :)
Bo ja myślałem, że "Miś" to film fabularny, a to jest dokument.
Woytas
Posty: 4
Rejestracja: 2023-01-06, 13:31
Lokalizacja: Puszczykowo

Re: Cześć i czołem

Post autor: Woytas »

Wybaczcie nieobecność .
Zatrzymały mnie rodzinne sprawy .
Chciałem się jednak usprawiedliwić że mimo to nowe hobby wciąga i uzależnia jak mało co ;-) . Jak wspomniałem czekałem na tx200 od Superwiatrowki bo zamawiałem razem z tuningiem optyką itd. A że im dalej w las tym ciemniej to przeglądając internet znalazłem przesympatycznego kolegę sprzedającego nową nie używaną hw100 która przeleżała pod łóżkiem od 2018 roku, oczywiście z Poznania :-D
Pojechałam obejrzałem , wszystko się zgadzało a po delikatnej negocjacji dostałem w gratisie butlę 6l przetoczkę i pokrowiec . No nie szło nie kupić 8-) . Jeszcze tego samego wieczora doszła kolejna optyka a po ustaleniu że kartusz ma tylko rok ważności czekam także na nowy z AK hobby . I jak tu nie kochać nowego hobby ;-). Dziś było pierwsze strzelanie w lasach w okolicy Mosiny. Jestem zachwycony i zajarany na maksa. Czekam tylko na kolejny słoneczny dzień weekendowy żeby zobaczyć się z Wami i chłonąć wiedzę od bardziej doświadczonych :-) pozdrawiam całe grono "poznańskich uzbrojonych pyr " :lol:
AA TX200 Mk.3 + Vortex Crossfire II 4-12x40
HW 100 T FSB + Vortex Crossfire II 4-12x40
Awatar użytkownika
WuDe
Posty: 2301
Rejestracja: 2013-03-02, 09:27
Lokalizacja: Poznań

Re: Cześć i czołem

Post autor: WuDe »

No zbrojenie idzie ci błyskawicznie HW 100 to najwyższa liga gratulacje.
W taki m razie do zobaczenia na spotkaniach wekendowych mam nadzieje ze dasz strzelić z raz :lol: :lol: :lol:
Uwaga:
WuDe jest dobry na wszystko
LG i LG i Dejski
Awatar użytkownika
slawol75
Członek zarządu
Posty: 836
Rejestracja: 2015-07-29, 10:54
Lokalizacja: Pamiątkowo
Kontakt:

Re: Cześć i czołem

Post autor: slawol75 »

Wpadaj na fort. Im szybciej tym lepiej....
zawsze środkiem krzyża :)
ODPOWIEDZ