Nowy!

Tutaj można się przywitać
Cyjanopan
Posty: 6
Rejestracja: 2022-04-08, 00:54
Lokalizacja: Poznań

Nowy!

Post autor: Cyjanopan »

Cześć, na wstępie chciałbym się przedstawić. Jestem Tomek i mieszkam w Poznaniu już parę lat. Przyjechałem na studia i zostałem :-) Moje doświadczenie w strzelectwie jest niewielkie, żeby nie powiedzieć żadne. W czasach szkolnych miałem do czynienia tylko z karabinkami pokroju Lidera "Ucinacza palców" i innymi podobnymi oraz repliką pistoletu Beretta PX4 Storm. Teraz chciałbym bardziej zainteresować się tym hobby. Planuje zakup karabinka, ale najpierw wolałbym zobaczyć co i jak. Tak więc cieszę się, że trafiłem tutaj i zapewne mogę liczyć na porady doświadczonych kolegów :-)
BSA SuperSport 4.5
Konuspro 3-9x40
Awatar użytkownika
slawol75
Członek zarządu
Posty: 836
Rejestracja: 2015-07-29, 10:54
Lokalizacja: Pamiątkowo
Kontakt:

Re: Nowy!

Post autor: slawol75 »

Witaj,
w niedziele spotykamy się na forcie VI, śledź wątek czy i o której ktoś będzie. Musisz poczekać przed bramą (jak się spóźnisz wejdź i podążaj za odgłosem wystrzałów). Zacznij od spotkania i koniecznie potem zawody (nawet jako obserwator -piknikowiec). Zapraszamy do nas:)
zawsze środkiem krzyża :)
Cyjanopan
Posty: 6
Rejestracja: 2022-04-08, 00:54
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowy!

Post autor: Cyjanopan »

Super, dzięki. Będę śledził wątek.
BSA SuperSport 4.5
Konuspro 3-9x40
Awatar użytkownika
WuDe
Posty: 2301
Rejestracja: 2013-03-02, 09:27
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowy!

Post autor: WuDe »

Cześć jeśli lubisz dobrą zabawę połączoną z wiatrówkami to trafiłeś idealni. Z ta niedzielą może być krucho bo część z nas jedzie na zawody do takich wesołych chłopaków jak my :)
Ale w następnym tygodniu na pewno się spotkamy na forcie
Uwaga:
WuDe jest dobry na wszystko
LG i LG i Dejski
Awatar użytkownika
mazgier
Moderator
Posty: 1907
Rejestracja: 2013-03-02, 04:02
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowy!

Post autor: mazgier »

No, chyba że chcesz zacząć na prawdę hardkorowo (bo, w sumie to czemu nie?) i wybrać się w niedzielę na zawody do Mikstatu. Jakby co to wolne miejsce w samochodzie jest. Karabinek też się znajdzie...
Steyr HP & TX HC
Renata
Posty: 105
Rejestracja: 2021-11-04, 21:05

Re: Nowy!

Post autor: Renata »

Cześć... Miło powitać nowego kolegę... Bardzo dobrze trafiłeś, że akurat do nas trafiłeś... 😁😁😁
Awatar użytkownika
Marcin Lamcha
Posty: 274
Rejestracja: 2017-09-13, 20:06
Lokalizacja: Szamotuły

Re: Nowy!

Post autor: Marcin Lamcha »

Część
Od zera do klasy średniej, i to w kilka lat.
Awatar użytkownika
Grossus
Moderator
Posty: 3150
Rejestracja: 2013-03-01, 22:49
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Nowy!

Post autor: Grossus »

Witaj. :-)
Bo ja myślałem, że "Miś" to film fabularny, a to jest dokument.
Cyjanopan
Posty: 6
Rejestracja: 2022-04-08, 00:54
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowy!

Post autor: Cyjanopan »

Dziękuję za miłe przywitanie. Myślę, że na zawody przyjdzie jeszcze czas 😉 Na treningach postaram się być, jak tylko będę mógł i niedziela nie będzie handlowa (praca w handlu). W każdym razie czekam z niecierpliwością.
BSA SuperSport 4.5
Konuspro 3-9x40
Awatar użytkownika
mazgier
Moderator
Posty: 1907
Rejestracja: 2013-03-02, 04:02
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowy!

Post autor: mazgier »

Cyjanopan pisze: 2022-04-09, 02:04Myślę, że na zawody przyjdzie jeszcze czas 😉
Jasne :-) Przemyśl jednak, w wolnej chwili to co zawsze staram(y) się uświadomić "nowym":

1. Zawody to przede wszystkim dobra zabawa a nie ciśnienie na wynik. No, jesteś nowy. No, raczej nie będziesz trafiał (choć widywaliśmy już bardzo różne rzeczy... :mrgreen:). No, i co z tego? :-D
2. Na zawodach nie musisz mieć własnego sprzętu. Zawsze się znajdzie ktoś, kto karabinka użyczy i nauczy co i jak;
3. Kilka godzin spędzonych na zawodach da ci więcej wiedzy na temat strzelania niż pół roku "treningów";
4. Przy na prawdę znikomym, w porównaniu z ceną zakupu własnego sprzętu itd., koszcie jesteś w stanie sprawdzić i się przekonać czy akurat nasza wersja wiatrówkowego hobby jest tym czego szukasz.

Widzisz gdzieś jakieś minusy? :mrgreen:
Zatem, jeśli nie jutro w Mikstacie (acz zaproszenie jest nadal otwarte) to może widzimy się 24.04 u nas?
Steyr HP & TX HC
Cyjanopan
Posty: 6
Rejestracja: 2022-04-08, 00:54
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowy!

Post autor: Cyjanopan »

Na zawodach w Forcie jak będę mógł, to na pewno się pojawię ;-) Zdaję sobie też sprawę, że ma to być głównie dobra zabawa, a nie parcie na wyniki. Obawiam się tylko, że sprzęt którego używacie będzie jeszcze długo poza moim zasięgiem :-) Planując zakup karabinka i oswojenie się ze strzelaniem, myślałem o czymś pokroju Baikała MP-512, Hatsana 55 czy używanej Slavii. Ewentualnie potem odsprzedaż i kupno już czegoś lepszego, jeśli zajawka pochłonie na dobre ;-)
BSA SuperSport 4.5
Konuspro 3-9x40
Awatar użytkownika
triodak
Członek zarządu
Posty: 455
Rejestracja: 2013-12-16, 01:30
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowy!

Post autor: triodak »

Witaj! Używana Slavia 634 to dobry kierunek :-)
AA TX200 MK3 + Leapers
ODPOWIEDZ