nowy zielony Poznań

Tutaj można się przywitać
chinol
Posty: 18
Rejestracja: 2021-08-15, 19:30

nowy zielony Poznań

Post autor: chinol »

Witam wszystkich na imię mam Mariusz ;) mieszkam na Ratajach
Jestem początkujący i kompletnie brakuje mi doświadczenia. Odbieram w tygodniu wiatrówkę pcp AA s400f po uprzedniej konsultacji doświadczonego kolegi z Zielonej Góry uznalismy to za odpowiedni wybór ;)
Chętnie bym się umówił na jakieś wspólne strzelanie z kolegami z Poznania, w tygodniu albo weekend . Posłuchał cennych rad itp ;)
Pewnie nie wytrzymam i w tygodniu wyskoczę ustawić lunetę. Byłem dzisiaj zobaczyć strzelnicę przy chemicznej ale tam wszystko mocno zarośnięte, chodź znalazłem ostrzelane puszki i baloniki ;)
Awatar użytkownika
Ziemo
Posty: 268
Rejestracja: 2018-07-16, 12:33
Lokalizacja: Poznań Nowe Miasto

Re: nowy zielony Poznań

Post autor: Ziemo »

My spotykamy się co weekend na treningach strzeleckich na Forcie VI. Za tydzień w niedzielę będą zawody HFT/FT.
Pewnie w sobotę ktoś się pojawi potrenować. Ja wstępnie zamierzam być. Chcesz, to zajrzyj.
HFT
chinol
Posty: 18
Rejestracja: 2021-08-15, 19:30

Re: nowy zielony Poznań

Post autor: chinol »

chętnie w sobotę wpadnę, od której można przyjechać i gdzie dokładnie na forcie na dworze czy w środku ?
Awatar użytkownika
Ziemo
Posty: 268
Rejestracja: 2018-07-16, 12:33
Lokalizacja: Poznań Nowe Miasto

Re: nowy zielony Poznań

Post autor: Ziemo »

Na terenie fortu, ale pod gołym niebem, zwyczajowo w "fosie". Zwykle jestem po godzinie 10.
Co masz do karabinka, jakie akcesoria? A butlę masz?
Dobrze by było, gdybyś miał matę strzelecką do leżenia, ewentualnie mogę CI użyczyć swojej, bo ostatnio strzelam z poduszki.

My do puszek raczej nie strzelamy, zwykle do figurek, na treningach do spinerów i do tarcz. Wpadaj, będzie fajnie ;-)
HFT
chinol
Posty: 18
Rejestracja: 2021-08-15, 19:30

Re: nowy zielony Poznań

Post autor: chinol »

taaaa :lol: wiedziałem ze lekko nie będzie ... panie jak mata?? chętnie pożyczę.
mam lunetę taką na początek, przetoczkę, butle 15L 230 bar i paczkę śrutu, nic więcej nie mam ;)))
i dużo zapału na początku ;)

lunete muszę przestrzelić bo sprzęt przyjdzie nowy. moze mi sie uda ustawic w tyg bo nie wytrzymam ;)
Awatar użytkownika
slawol75
Członek zarządu
Posty: 836
Rejestracja: 2015-07-29, 10:54
Lokalizacja: Pamiątkowo
Kontakt:

Re: nowy zielony Poznań

Post autor: slawol75 »

Witaj, wpadnij w sobotę, w niedziele są zawody. Przyjdź, weź udział. Nie chodzi o wyniki a o zabawę. Dużo się dowiesz. 28 i 29 są dni twierdzy i też tam będziemy...
zawsze środkiem krzyża :)
chinol
Posty: 18
Rejestracja: 2021-08-15, 19:30

Re: nowy zielony Poznań

Post autor: chinol »

slawol75 pisze: 2021-08-15, 20:27 Witaj, wpadnij w sobotę, w niedziele są zawody. Przyjdź, weź udział. Nie chodzi o wyniki a o zabawę. Dużo się dowiesz. 28 i 29 są dni twierdzy i też tam będziemy...
he he na głęboka wodę, Why not ;) wpadnę o 10:00 w sobotę w takim razie i podejmę decyzję na miejscu.
Się chociaż dowiem z czym to się je ;)

dziękuję za zaproszenie
Awatar użytkownika
WuDe
Posty: 2301
Rejestracja: 2013-03-02, 09:27
Lokalizacja: Poznań

Re: nowy zielony Poznań

Post autor: WuDe »

Cześć ta głęboka woda o której piszesz to przyjemne bajoro z ciepłą wodą dla grupy zapaleńców
Uwaga:
WuDe jest dobry na wszystko
LG i LG i Dejski
chinol
Posty: 18
Rejestracja: 2021-08-15, 19:30

Re: nowy zielony Poznań

Post autor: chinol »

Bardzo dziękuje Ziemo, za możliwość postrzelania do fajnych celów kilka cennych porad i pomoc.
Bardzo fajna ta fosa, dobry klimat ...aż żałuje ze dla mnie na drugiej stronie Poznania. do zobaczenia na zawodach jutro ;)
Awatar użytkownika
WuDe
Posty: 2301
Rejestracja: 2013-03-02, 09:27
Lokalizacja: Poznań

Re: nowy zielony Poznań

Post autor: WuDe »

No i brawo ty a z Rataj nie jest tak daleko 😉
Uwaga:
WuDe jest dobry na wszystko
LG i LG i Dejski
Awatar użytkownika
triodak
Członek zarządu
Posty: 455
Rejestracja: 2013-12-16, 01:30
Lokalizacja: Poznań

Re: nowy zielony Poznań

Post autor: triodak »

Mamy klubowicza co ma ponad 150km :mrgreen:
AA TX200 MK3 + Leapers
ODPOWIEDZ