Witam!

Tutaj można się przywitać
MarcinG
Posty: 19
Rejestracja: 2021-06-27, 00:04
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Witam!

Post autor: MarcinG »

Cześć,
Stałem się ostatnio szczęśliwym posiadaczem LGM2 przerobionym na PCP. Wkręciłem się w strzelanie z długiej, dotychczas tylko z krótkiej. Jestem otwarty na postrzelanie z kimś doświadczonym w okolicach Poznania. Córka w sumie też się wkręciła - 4 strzały, 4 wykałaczki z 30 m na leżąco :-)
Pozdrawiam
PaPaj
Członek zarządu
Posty: 763
Rejestracja: 2015-05-26, 15:03
Lokalizacja: Swarzędz

Re: Witam!

Post autor: PaPaj »

Witam Kolegę!!
Nie sztuką jest trafić, sztuką jest ucelować.
Awatar użytkownika
Ziemo
Posty: 268
Rejestracja: 2018-07-16, 12:33
Lokalizacja: Poznań Nowe Miasto

Re: Witam!

Post autor: Ziemo »

Cześć,
zazwyczaj ktoś jest na forcie VI w weekend, najlepiej napisz w tym wątku. Czasem i w tygodniu ktoś jest. Skąd jesteś?
HFT
MarcinG
Posty: 19
Rejestracja: 2021-06-27, 00:04
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Re: Witam!

Post autor: MarcinG »

Jestem z Poznania / Lubonia. W tygodniu ciężko znaleźć czas, ale w weekend da się trochę wyskrobać.
Fajnie byłoby trochę techniki i podstawowych zasad łyknąć. Tak jak pisałem od wielu lat tylko pistolet sportowy.
janusz22551
Posty: 31
Rejestracja: 2020-10-13, 07:54
Lokalizacja: Ośniszczewo kuj-pom

Re: Witam!

Post autor: janusz22551 »

Witaj.
Awatar użytkownika
WuDe
Posty: 2301
Rejestracja: 2013-03-02, 09:27
Lokalizacja: Poznań

Re: Witam!

Post autor: WuDe »

Część organizujemy spotkania weekendowe więc śledź wątek napewno będzie spotkanie
Uwaga:
WuDe jest dobry na wszystko
LG i LG i Dejski
Awatar użytkownika
Ziemo
Posty: 268
Rejestracja: 2018-07-16, 12:33
Lokalizacja: Poznań Nowe Miasto

Re: Witam!

Post autor: Ziemo »

MarcinG pisze: 2021-06-27, 09:22 Fajnie byłoby trochę techniki i podstawowych zasad łyknąć. Tak jak pisałem od wielu lat tylko pistolet sportowy.
U nas w sekcji strzela się głównie HFT, bo przy karabinku tej klasy jaki Ty masz, ciągłe trafianie "w dziesiątkę" może się znudzić :-) W skrócie, strzela się do figurek na różnych dystansach, co może brzmi banalnie, ale wcale takie nie jest. Zobacz, czy coś takiego Cię bawi, jeśli tak, to dobrze trafiłeś. Jest tu wielu pasjonatów, którzy chętnie dzielą się wiedzą.

Mogą też strzelać juniorzy.
HFT
Awatar użytkownika
slawol75
Członek zarządu
Posty: 836
Rejestracja: 2015-07-29, 10:54
Lokalizacja: Pamiątkowo
Kontakt:

Re: Witam!

Post autor: slawol75 »

Witaj, śledź wątek spotkań i przyjedź w jakąś sobotę i niedzielę. Im wcześniej, tym lepiej...
zawsze środkiem krzyża :)
MarcinG
Posty: 19
Rejestracja: 2021-06-27, 00:04
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Re: Witam!

Post autor: MarcinG »

Właśnie chciałem spróbować HFT. Luneta jest na karabinku. Na działce pierwsze próby były przy różnych odległościach. Super sprawa :-). Nie mogę się doczekać.
Awatar użytkownika
Ziemo
Posty: 268
Rejestracja: 2018-07-16, 12:33
Lokalizacja: Poznań Nowe Miasto

Re: Witam!

Post autor: Ziemo »

Dla pełni realizmu rozmieść wzdłuż toru dmuchawy do liści i w losowych momentach niech ktoś je włącza i wyłącza. Jedno z dzieci może też symulować deszcz z węża ogrodowego. Tylko pamiętaj, że przy dzieciach nie wolno używać brzydkich wyrazów 8-)
HFT
MarcinG
Posty: 19
Rejestracja: 2021-06-27, 00:04
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Re: Witam!

Post autor: MarcinG »

Dobry pomysł, nie wiem tylko co na to żona, mogło by nam dzieci zabraknąć po paru seriach.
ODPOWIEDZ