Nowy Wita

Tutaj można się przywitać
Awatar użytkownika
CSSDavid
Posty: 9
Rejestracja: 2023-03-19, 16:31
Lokalizacja: Poznań/W-ek

Nowy Wita

Post autor: CSSDavid »

Witam

Z tej strony Dawid. Od kilku lat poznaniak. Od wielu lat strzelec historyczny/sportowy. Do tej pory (i w sumie nadal, choć nie tak często jak kiedyś) strzelałem na dystansach do 300m (głównie czarny proch i głównie wojskowy Enfield P58). Teraz dojrzałem również do pneumatyki sprężynowej dolnego naciągu. Aktualnie namierzam jakieś ciekawe HW97K i z tym sprzętem chcę wkroczyć w HFT. To chyba tyle na początek :)

Pozdrawiam
Dawid
===========
Pozdrawiam
Dawid
===========
Awatar użytkownika
mazgier
Moderator
Posty: 1907
Rejestracja: 2013-03-02, 04:02
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowy Wita

Post autor: mazgier »

Wpadnij w niedzielę (umawiamy się na treningowe spotkania na forum), nawet jeśli jeszcze nie masz własnego sprzętu ;)
Steyr HP & TX HC
Awatar użytkownika
WuDe
Posty: 2301
Rejestracja: 2013-03-02, 09:27
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowy Wita

Post autor: WuDe »

Cześć obrałeś dobrą drogę witamy
Uwaga:
WuDe jest dobry na wszystko
LG i LG i Dejski
Awatar użytkownika
Marcin Lamcha
Posty: 274
Rejestracja: 2017-09-13, 20:06
Lokalizacja: Szamotuły

Re: Nowy Wita

Post autor: Marcin Lamcha »

Cześć
Od zera do klasy średniej, i to w kilka lat.
PaPaj
Członek zarządu
Posty: 763
Rejestracja: 2015-05-26, 15:03
Lokalizacja: Swarzędz

Re: Nowy Wita

Post autor: PaPaj »

Witam Kolegę!!
Nie sztuką jest trafić, sztuką jest ucelować.
Awatar użytkownika
slawol75
Członek zarządu
Posty: 836
Rejestracja: 2015-07-29, 10:54
Lokalizacja: Pamiątkowo
Kontakt:

Re: Nowy Wita

Post autor: slawol75 »

Witaj, wpadnij na fort. Śledź wątek spotkań...
zawsze środkiem krzyża :)
Awatar użytkownika
CSSDavid
Posty: 9
Rejestracja: 2023-03-19, 16:31
Lokalizacja: Poznań/W-ek

Re: Nowy Wita

Post autor: CSSDavid »

Dziękuję za powitanie. Powiem szczerze, że wątki śledzę o "jakiegoś czasu". Naszła mnie wena na wstąpienie w szeregi forumowiczów (również) po dzisiejszej wizycie na Targach i Mistrzostwach Wielkopolski w pneumatyce. Przyznam się, że frekwencja (zawody) niestety dość słaba... byłem do 13. Wystawcy też tak sobie... jakby od niechcenia (poza nielicznymi wyjątkami). Mam mieszane uczucia... poprzednie lata były ciekawsze.
===========
Pozdrawiam
Dawid
===========
Awatar użytkownika
mazgier
Moderator
Posty: 1907
Rejestracja: 2013-03-02, 04:02
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowy Wita

Post autor: mazgier »

CSSDavid pisze: 2023-03-19, 22:55po dzisiejszej wizycie na Targach i Mistrzostwach Wielkopolski w pneumatyce.
HFT/FT to jednak zupełnie inny "zwierz" niż halowy match. Wpadnij do nas, przekonaj się na żywo. Raz jeszcze przypomnę - nie musisz od razu z własnym sprzętem ;-)
Steyr HP & TX HC
silart
Technik
Posty: 285
Rejestracja: 2018-09-19, 09:01
Lokalizacja: Tarnowo Podgórne

Re: Nowy Wita

Post autor: silart »

Zapraszamy :)
Jeśli nie mogę komuś pomóc, to przynajmniej nie przeszkadzam.

Steyr Challenge + Valiant 4-12x40 HFT,
P17
Vygo i Jackalope
Proca
Awatar użytkownika
CSSDavid
Posty: 9
Rejestracja: 2023-03-19, 16:31
Lokalizacja: Poznań/W-ek

Re: Nowy Wita

Post autor: CSSDavid »

mazgier pisze: 2023-03-20, 04:40 HFT/FT to jednak zupełnie inny "zwierz" niż halowy match. Wpadnij do nas, przekonaj się na żywo. Raz jeszcze przypomnę - nie musisz od razu z własnym sprzętem ;-)
Oczywiście zdaję sobie sprawę, że to zupełnie inna bajka, ale myślałem, że będzie nieco większe zainteresowanie ogólne tym wydarzeniem :) Bezkonkurencyjnym wydarzeniem były foodtracki i pifko :) oraz przytłaczająca ilość optyki... Szkoda wielka, że ekipa WOT nie zrobiła szału, choć mogli i mają możliwości. Żałuję również, że tutejsza JS z Lubonia nie wzięła udziału w wydarzeniu. Sam jako Strzelec swojej JS miałem nadzieję zobaczyć poznańską ekipę i realizowany profil. Trudno, może kiedy indziej :) Co do mojego pojawienia się... z całą pewnością się pojawię :) Muszę rzucić okiem (gdzieś w czeluściach forum widziałem linki/współrzędne) jak się na Fort skutecznie dostać. Dam znać na forum o chęci przybycia.

Pozdrawiam
===========
Pozdrawiam
Dawid
===========
ODPOWIEDZ