Witam, Pytam

Tutaj można się przywitać
rafal.dodat
Posty: 5
Rejestracja: 2022-09-21, 09:33

Witam, Pytam

Post autor: rafal.dodat »

Witam wszystkich. Jestem nowym użytkownikiem forum. Czy ktoś może mi powiedzieć czy jeszcze spotykacie się w Forcie 6 i kiedy? Chciałbym zobaczyć co i jak i oczywiście postrzelać.
silart
Technik
Posty: 285
Rejestracja: 2018-09-19, 09:01
Lokalizacja: Tarnowo Podgórne

Re: Witam, Pytam

Post autor: silart »

Cześć, tutaj się umawiamy na treningi na forcie:
http://wsststrzelec.pl/forum/viewtopic. ... start=3315
Pozdrawiam
Jeśli nie mogę komuś pomóc, to przynajmniej nie przeszkadzam.

Steyr Challenge + Valiant 4-12x40 HFT,
P17
Vygo i Jackalope
Proca
rafal.dodat
Posty: 5
Rejestracja: 2022-09-21, 09:33

Re: Witam, Pytam

Post autor: rafal.dodat »

Dzięki. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Grossus
Moderator
Posty: 3150
Rejestracja: 2013-03-01, 22:49
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Witam, Pytam

Post autor: Grossus »

Witaj. 😉
Bo ja myślałem, że "Miś" to film fabularny, a to jest dokument.
Awatar użytkownika
WuDe
Posty: 2301
Rejestracja: 2013-03-02, 09:27
Lokalizacja: Poznań

Re: Witam, Pytam

Post autor: WuDe »

Cześć
Uwaga:
WuDe jest dobry na wszystko
LG i LG i Dejski
Awatar użytkownika
slawol75
Członek zarządu
Posty: 836
Rejestracja: 2015-07-29, 10:54
Lokalizacja: Pamiątkowo
Kontakt:

Re: Witam, Pytam

Post autor: slawol75 »

Witaj
zawsze środkiem krzyża :)
Renata
Posty: 105
Rejestracja: 2021-11-04, 21:05

Re: Witam, Pytam

Post autor: Renata »

Hej, serdecznie zapraszamy..
Dobi
Posty: 4
Rejestracja: 2022-10-01, 14:01

Re: Witam, Pytam

Post autor: Dobi »

Witam Wszystkich bardzo serdecznie. A jednak udało się zalogować na Wasze forum, pomimo dziwnych komunikatów w trakcie prób logowania. Ale to nieistotne. Już od jakiegoś czasu chciałem Was odwiedzić na forcie VI, ale niestety cały czas coś mi wypadało. Mam nadzieję, że już w kolejny weekend mi się uda, i tu mam kilka pytań:
-czy można u Was strzelać z tzw. wiatrówki CO2, bo tak to się chyba nazywa?
-gdzieś już tu czytałem, że raczej nie życzycie sobie przychodzenia z partyzanta, i żeby sobie postrzelać powinienem zostać członkiem WSST, także moje pytanie brzmi, jak mógłbym to sformalizować, tak, żeby od czasu do czasu móc wpaść postrzelać? (Nadmienię, że zawody raczej mnie nie interesują na razie, bo z tej mojej wiatrówki to raczej wyników nie będzie, mi chodzi raczej o strzelanie z bliskiej odległości)
-jak wygląda sprawa z tarczami, trzeba je zorganizować samemu?
-ile razy musze skosić trawnik? ;)
Pozdrawiam Maciej
Awatar użytkownika
Marcin Lamcha
Posty: 274
Rejestracja: 2017-09-13, 20:06
Lokalizacja: Szamotuły

Re: Witam, Pytam

Post autor: Marcin Lamcha »

Cześć, Maciej przyjdz na zawody w niedzielę 9. Wszystkiego się dowiesz. Co to za sport, jak zostać członkiem itd. Zapisz się na zawody i zapraszamy.
Od zera do klasy średniej, i to w kilka lat.
Dobi
Posty: 4
Rejestracja: 2022-10-01, 14:01

Re: Witam, Pytam

Post autor: Dobi »

Marcin Lamcha pisze: 2022-10-03, 22:39 Cześć, Maciej przyjdz na zawody w niedzielę 9. Wszystkiego się dowiesz. Co to za sport, jak zostać członkiem itd. Zapisz się na zawody i zapraszamy.
Cześć, a czy przy okazji zawodów można będzie sobie tez postrzelać lecz nie brać udziału, a przede wszystkim nie być punktowanym? Wiesz, kiedyś bardzo dużo z ostrej strzelałem, notabene dużo z chłopakami z Commando 66 w Wawie. A teraz sobie kupiłem HDR50, i z tego co na razie próbowałem to celność jest kiepska z niego, nawet już zaczynam żałować wyboru i szukam czegoś innego. Wiec wiesz, chciałem na razie sobie rekreacyjnie wpaść i poćwiczyć.
Awatar użytkownika
slawol75
Członek zarządu
Posty: 836
Rejestracja: 2015-07-29, 10:54
Lokalizacja: Pamiątkowo
Kontakt:

Re: Witam, Pytam

Post autor: slawol75 »

Zacznij może od początku. Przyjedź na zawody i zobacz o co w tym chodzi? Masz wolne 3h? Możesz tyle poświęcić w niedzielę? Wystarczy że będziesz na 10.30 Co do postrzelania to problemowe będzie, więc otwarcie powiem nie. Ale zobaczyć, porozmawiać to już coś. Drugi krok to przyjazd na fort na spotkanie weekendowe. Śledź wątek i umów się z kimś na pw. Z partyzanta nie wejdziesz, tylko z członkiem WSST. Weź karabinek, śrut spinnery, co tam masz. Postrzelasz, zobaczysz co i jak w praktyce. Kolejny krok to spotkanie weekendowe w formie zawodów bez klasyfikacji. Może jeszcze w październiku zrobimy takie jedno spotkanie. Po tym będziesz wiedział czy to jest dla ciebie, czy nie. Jeśli tak, chętnie przyjmiemy cię do swojego ,,elitarnego" ;-) grona :-)
zawsze środkiem krzyża :)
Dobi
Posty: 4
Rejestracja: 2022-10-01, 14:01

Re: Witam, Pytam

Post autor: Dobi »

Dobra, już kończę zawracać głowę. Coś się nie możemy zrozumieć. Gdzieś tu wcześniej czytałem w tym czy innym wątku, ze nie ma problemu z przyjścia 3-4 razy i poprobowania. Zawody mnie nie interesują, przynajmniej na razie. Przyjechać pogadać, tez jest dla mnie problematyczne, dwójka dzieci i na każde takie wyjście muszę ogarnąć opiekunkę, wiec proszę się nie gniewać ale strata czasu. Czy ten sport jest dla mnie, nie muszę się przekonywać, tak sprawia mi to frajdę, ale nie mam ochoty już się gdzieś z tym chować po lasach czy zwirowniach. Chciałbym na razie mieć opcje legalnie gdzieś sobie ćwiczyć . Także jeszcze raz pytam, jest opcja na zostanie członkiem WSST? Bez brania udziału w zawodach? Przynajmniej dopóki sobie nie dokupie czegoś bardziej celnego?
Awatar użytkownika
slawol75
Członek zarządu
Posty: 836
Rejestracja: 2015-07-29, 10:54
Lokalizacja: Pamiątkowo
Kontakt:

Re: Witam, Pytam

Post autor: slawol75 »

Oki, wszystko jasne. W takim razie wpadnij kilka razy na fort. Jak ci to będzie odpowiadać pisz do mnie na PW. Tak jak piszesz, zawsze lepiej mieć jakąś pewną miejscówkę niż chować się po krzakach:)
zawsze środkiem krzyża :)
Dobi
Posty: 4
Rejestracja: 2022-10-01, 14:01

Re: Witam, Pytam

Post autor: Dobi »

slawol75 pisze: 2022-10-04, 20:49 Oki, wszystko jasne. W takim razie wpadnij kilka razy na fort. Jak ci to będzie odpowiadać pisz do mnie na PW. Tak jak piszesz, zawsze lepiej mieć jakąś pewną miejscówkę niż chować się po krzakach:)
Super. Bardzo dziękuje. W takim razie odezwę się przed kolejnym weekendem. A na razie śledzę wątek, i czytam dalej forum. Dużo ciekawych informacji tu macie. No i co, do zobaczenia.
ODPOWIEDZ